Dzisiaj jest: 2020-10-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 11/2020

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału TYCHY

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN-3-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 25.07.2020 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 756480 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 09°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 7:20:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Punkty stałe za konkurs 76.00
Ilość hodowców biorących udział w locie 85
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1308
Ilość konkursów (baza 1:4) 327
Ilość konkursów (baza 1:5) 262
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 17:29:37
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1236.27 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 18:41:32
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1095.18 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 1h.18m.49s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
CZULOW 10 127 22 17.3
TYCHY 11 196 41 20.9
BIERUN NOWY 11 218 76 34.9
URBANOWICE 7 100 23 23.0
WYRY 13 166 51 30.7
MIKOLOW 12 188 46 24.5
BOJSZOWY 7 124 25 20.2
KOBIOR 8 82 14 17.1
BIERUN STARY 6 107 29 27.1
RAZEM ODDZIAŁ 85 1308 327 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFIC GMP PUNKTODLEGŁ
1WARCHOŁ STANISŁAW 2 14- 4- 4 S 17:29:37 1236.27 0.76 80.00 76.00 753650
2GLANDYS MIECZYSŁAW 3 23- 8- 6 C 17:46:20 1233.37 1.53 79.95 75.95 772500
3KRUZEL ANDRZEJ 5 15- 4- 4 S 17:29:55 1227.79 2.29 79.90 75.91 748850
4OLEKSY KAZIMIERZ 3 29-11- 6 C 17:47:52 1222.41 3.06 79.85 75.86 767510
5MAREK ZENON+MATEUSZ 6 14- 1- 1 S 17:31:53 1218.70 3.82 79.80 75.81 745700
6ZAWADZKI ANDRZEJ 3 20-13- 7 C 17:53:47 1217.80 4.59 79.75 75.77 771820
7ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 20-15- 7 C 17:50:49 1217.45 5.35 79.71 75.72 767990
8LOSKA JAN 2 15- 1- 1 S 17:42:26 1212.05 6.12 79.66 75.67 754420
9WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 2> 48 C 17:42:25 1210.84 6.88 79.61 75.63 753650
10ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 2> 54 S 17:58:47 1208.27 7.65 79.56 75.58 771820
11ŻMIJA WIESŁAW 3 20- 8- 7 C 17:55:49 1207.03 8.41 79.51 75.53 767450
12ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 2> 13 C 17:56:18 1206.96 9.17 79.46 75.49 767990
13ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 3> 30 S 17:56:55 1205.79 9.94 79.41 75.44 767990
14GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 2> 21 C 18:01:08 1204.90 10.70 79.36 75.39 772500
15RUPIK LEON 5 10- 4- 4 S 17:41:04 1203.78 11.47 79.31 75.35 747630
16OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 2> 35 C 17:57:43 1203.53 12.23 79.26 75.30 767510
17DRABIK STEFAN 6 20- 5- 4 S 17:40:17 1203.03 13.00 79.21 75.25 746220
18RUPIK LEON 5 < 2> 133 S 17:41:39 1202.65 13.76 79.17 75.21 747630
19GAŁECZKA JAN 5 10- 5- 5 S 17:45:02 1201.70 14.53 79.12 75.16 751100
20ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 30- 4- 3 - 17:58:56 1200.59 15.29 79.07 75.11 767100
21GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 3> 22 R 18:03:39 1200.19 16.06 79.02 75.07 772500
22GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 4> 47 S 18:05:07 1197.46 16.82 78.97 75.02 772500
23PASTERNY WOJCIECH 6 8- 2- 2 S 17:44:17 1197.42 17.58 78.92 74.97 747530
24DYRDA ANTONI 5 6- 2- 2 S 17:48:02 1194.97 18.35 78.87 74.93 750480
25CIOSKA EUGENIUSZ 7 22- 3- 2 S 18:01:21 1193.70 19.11 78.82 74.88 765580
26PAPROTA ANDRZEJ 6 15- 5- 4 S 17:47:00 1192.78 19.88 78.77 74.83 747870
27SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 20- 5- 3 S 17:58:04 1191.82 20.64 78.72 74.79 760460
28SZYRSZEŃ ANTONI 8 22- 5- 4 S 17:54:36 1191.66 21.41 78.67 74.74 756230
29ROSIEK CZESŁAW 6 16- 4- 2 C 17:46:41 1191.32 22.17 78.63 74.69 746580
30ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 4> 72 S 18:04:52 1190.93 22.94 78.58 74.65 767990
31PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 10- 5- 5 S 17:57:24 1189.91 23.70 78.53 74.60 758450
32KRZEMPEK-ORAWIEC 3 20- 7- 6 C 18:06:16 1188.92 24.46 78.48 74.55 768360
33DRABIK STEFAN 6 < 2> 85 S 17:47:54 1188.44 25.23 78.43 74.51 746220
34TETZLAFF IRENEUSZ 9 27- 6- 3 S 18:05:13 1188.36 25.99 78.38 74.46 766750
35OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 3> 46 S 18:07:14 1185.83 26.76 78.33 74.41 767510
36ANDERSON TEAM 6 20- 7- 5 S 17:50:51 1185.73 27.52 78.28 74.37 748020
37BORYS EUGENIUSZ 7 20- 7- 3 S 18:05:04 1185.06 28.29 78.23 74.32 764440
38PIWOWAR ANDRZEJ 2 16- 5- 3 R 17:56:03 1182.44 29.05 78.18 74.27 752090
39TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 2> 139 S 18:08:42 1181.98 29.82 78.13 74.23 766750
40GAWLICA HENRYK 9 20-12- 6 R 18:05:58 1181.90 30.58 78.09 74.18 763470
41GODLEWSKI EDWARD 6 23-11- 7 R 17:53:31 1181.58 31.35 78.04 74.13 748550
42DUDEK HENRYK 2 17- 4- 1 R 17:57:54 1181.45 32.11 77.99 74.09 753650
43WARZECHA PAWEŁ 1 20- 5- 5 S 18:00:37 1181.24 32.87 77.94 74.04 756720
44KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 20- 6- 2 R 17:58:56 1180.84 33.64 77.89 74.00 754480
45SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 2> 68 R 18:04:56 1179.13 34.40 77.84 73.95 760460
46OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 4> 66 S 18:11:03 1178.88 35.17 77.79 73.90 767510
47GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 5> 171 S 18:15:54 1177.77 35.93 77.74 73.86 772500
48WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 3> 261 C 17:59:56 1177.70 36.70 77.69 73.81 753650
49ROSIEK CZESŁAW 6 < 2> 94 C 17:54:54 1175.90 37.46 77.64 73.76 746580
50KARBOWY EMIL 3 20- 4- 2 C 18:14:23 1175.72 38.23 77.60 73.72 769370
51KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 22- 6- 3 R 18:09:11 1175.66 38.99 77.55 73.67 763220
51KARBOWY EMIL 3 < 2> 64 R 18:14:25 1175.66 38.99 77.55 73.67 769370
53GAWLICA HENRYK 9 < 2> 56 S 18:09:25 1175.62 40.52 77.45 73.58 763470
54ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 3> 69 C 18:16:37 1175.45 41.28 77.40 73.53 771820
55SEROKA JÓZEF 5 20- 7- 6 S 17:55:23 1174.46 42.05 77.35 73.48 746230
56GAWLICA HENRYK 9 < 3> 84 R 18:10:22 1173.91 42.81 77.30 73.44 763470
57WOŹNIAK-GROCHALA 5 22-10- 6 S 17:56:15 1173.12 43.58 77.25 73.39 746400
58BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 20- 2- 2 S 18:11:23 1170.79 44.34 77.20 73.34 762630
59KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 2> 128 S 18:11:54 1170.76 45.11 77.15 73.30 763220
60ORENDORZ JERZY 8 15- 2- 2 S 18:05:37 1169.89 45.87 77.10 73.25 755300
61WASZEK K+M & KUBECZKO 1 20- 9- 5 R 18:05:02 1169.27 46.64 77.06 73.20 754220
62ŻMIJA WIESŁAW 3 < 2> 65 C 18:16:44 1168.59 47.40 77.01 73.16 767450
63ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 20- 7- 6 R 18:05:44 1168.55 48.17 76.96 73.11 754570
64KARBOWY EMIL 3 < 3> 80 S 18:18:30 1168.37 48.93 76.91 73.06 769370
65ŻMIJA WIESŁAW 3 < 3> 142 S 18:17:11 1167.79 49.69 76.86 73.02 767450
66OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 5> 77 S 18:17:43 1166.93 50.46 76.81 72.97 767510
67PASTERNY HENRYK 6 11- 4- 4 S 18:00:36 1166.92 51.22 76.76 72.92 747530
68SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 3> 73 S 18:11:55 1166.50 51.99 76.71 72.88 760460
69ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 4> 70 C 18:21:58 1165.95 52.75 76.66 72.83 771820
70ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 5> 78 S 18:22:18 1165.36 53.52 76.61 72.78 771820
71PAPROTA ANDRZEJ 6 < 2> 155 S 18:02:18 1164.36 54.28 76.56 72.74 747870
72ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 5> 90 C 18:19:36 1164.33 55.05 76.52 72.69 767990
73SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 4> 228 R 18:13:31 1163.64 55.81 76.47 72.64 760460
74MITORAJ ZBIGNIEW 3 14- 3- 3 S 18:22:04 1163.10 56.57 76.42 72.60 770050
75MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 38- 4- 2 - 18:10:01 1161.86 57.34 72.55 755230
76WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 2> 88 R 18:09:10 1161.83 58.10 76.32 72.50 754220
77OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 6> 103 R 18:21:14 1160.72 58.87 76.27 72.46 767510
78ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 6> 82 C 18:24:59 1160.66 59.63 76.22 72.41 771820
79ZABORONEK ZBIGNIEW 7 20- 6- 5 S 18:21:36 1160.58 60.40 76.17 72.36 767840
80KARBOWY EMIL 3 < 4>---- R 18:23:04 1160.32 61.16 76.12 72.32 769370
81UJMA TADEUSZ 5 10- 4- 4 S 18:08:21 1160.24 61.93 76.07 72.27 752240
82ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 7> 106 S 18:25:30 1159.76 62.69 76.02 72.22 771820
83WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 11- 2- 2 S 18:03:00 1159.66 63.46 75.98 72.18 745660
84GAWLICA HENRYK 9 < 4> 99 S 18:19:20 1157.94 64.22 75.93 72.13 763470
85DRABIK STEFAN 6 < 3> 95 C 18:04:40 1157.53 64.98 75.88 72.08 746220
86GAŁECZKA JAN 5 < 2> 137 S 18:08:55 1157.47 65.75 75.83 72.04 751100
87KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 12- 2- 2 S 18:06:03 1157.46 66.51 75.78 71.99 747780
88WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 3> 125 S 18:11:59 1156.81 67.28 75.73 71.94 754220
89KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 2> 132 C 18:24:49 1155.75 68.04 75.68 71.90 768360
90ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 6> 127 R 18:24:53 1155.07 68.81 75.63 71.85 767990
91ANDERSON TEAM 6 < 2> 110 S 18:07:41 1154.92 69.57 75.58 71.80 748020
92WARZECHA PAWEŁ 1 < 2> 147 S 18:15:50 1153.83 70.34 75.53 71.76 756720
93SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 2> 285 S 18:15:34 1153.55 71.10 75.48 71.71 756230
94ROSIEK CZESŁAW 6 < 3> 260 R 18:07:14 1153.49 71.87 75.44 71.66 746580
95DRABIK STEFAN 6 < 4> 141 C 18:07:08 1153.12 72.63 75.39 71.62 746220
96ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 2> 129 S 18:14:31 1152.87 73.39 75.34 71.57 754570
97ŚWIERKOT JAN 2 10- 1- 1 S 18:12:23 1152.83 74.16 75.29 71.52 752090
98PRASOŁ JÓZEF 4 10- 4- 4 S 18:18:17 1152.66 74.92 75.24 71.48 758780
99GAWLICA HENRYK 9 < 5> 114 R 18:22:49 1151.86 75.69 75.19 71.43 763470
100WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 2> 112 S 18:08:05 1151.70 76.45 75.14 71.38 746400
101PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 2> 108 R 18:13:05 1151.60 77.22 75.09 71.34 752090
102SZPYRKA EUGENIUSZ 1 10- 5- 5 S 18:16:01 1150.21 77.98 75.04 71.29 754560
103OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 7> 206 R 18:27:25 1149.97 78.75 74.99 71.24 767510
104WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 16- 4- 3 S 18:09:29 1149.42 79.51 74.94 71.20 746530
105GODLEWSKI EDWARD 6 < 2> 119 - 18:11:18 1149.32 80.28 71.15 748550
106ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 8> 179 R 18:31:39 1149.14 81.04 74.85 71.10 771820
107LOREK PIOTR 5 10- 4- 4 S 18:09:24 1149.06 81.80 74.80 71.06 746200
108PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 3> 217 S 18:14:41 1148.78 82.57 74.75 71.01 752090
109ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 2> 194 C 18:27:59 1148.38 83.33 74.70 70.96 767100
110ANDERSON TEAM 6 < 3> 145 R 18:11:36 1147.97 84.10 74.65 70.92 748020
111PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 2> 172 S 18:20:45 1147.86 84.86 74.60 70.87 758450
112WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 3> 123 R 18:10:18 1147.78 85.63 74.55 70.82 746400
113KRUZEL ANDRZEJ 5 < 2> 210 S 18:12:32 1147.60 86.39 74.50 70.78 748850
114GAWLICA HENRYK 9 < 6> 169 R 18:25:31 1147.18 87.16 74.45 70.73 763470
115BERNACKI RYSZARD 4 20- 6- 3 S 18:22:07 1146.82 87.92 74.40 70.68 759330
116MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2> 212 S 18:18:39 1146.63 88.69 74.36 70.64 755230
117DZIWAK STANISŁAW 3 12- 3- 3 C 18:32:08 1146.48 89.45 74.31 70.59 770590
118LOREK PIOTR 5 < 2> 138 S 18:10:54 1146.41 90.21 74.26 70.54 746200
119GODLEWSKI EDWARD 6 < 3> 152 S 18:13:05 1146.18 90.98 74.21 70.50 748550
120KOWAL ROBERT 9 10- 3- 3 C 18:25:38 1146.07 91.74 74.16 70.45 762860
121BORYS EUGENIUSZ 7 < 2> 150 R 18:27:03 1146.00 92.51 74.11 70.40 764440
122SEROKA JÓZEF 5 < 2> 149 R 18:11:15 1145.84 93.27 74.06 70.36 746230
123WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 4> 126 R 18:11:26 1145.78 94.04 74.01 70.31 746400
124DYRDA ANTONI 5 < 2>---- S 18:15:06 1145.60 94.80 73.96 70.27 750480
125WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 4> 177 S 18:18:32 1145.30 95.57 73.91 70.22 754220
126WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 5> 221 S 18:11:46 1145.20 96.33 73.87 70.17 746400
127ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 7> 153 C 18:30:54 1144.72 97.09 73.82 70.13 767990
128KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 3> 143 R 18:26:55 1144.40 97.86 73.77 70.08 763220
129ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 3> 135 S 18:19:22 1144.39 98.62 73.72 70.03 754570
130BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 < 2>---- S 18:26:42 1143.89 99.39 73.67 69.99 762630
131BERNACKI RYSZARD 4 < 2> 140 R 18:23:50 1143.86 100.15 73.62 69.94 759330
132KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 3> 164 S 18:32:24 1142.71 100.92 73.57 69.89 768360
133RUPIK LEON 5 < 3> 160 S 18:14:35 1142.15 101.68 73.52 69.85 747630
134CIERKOSZ MARIAN 6 23- 1- 1 S 18:15:49 1141.66 102.45 73.47 69.80 748720
135ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 4> 240 S 18:21:05 1141.41 103.21 73.42 69.75 754570
136UJMA TADEUSZ 5 < 2> 165 S 18:19:03 1141.40 103.98 73.37 69.71 752240
137GAŁECZKA JAN 5 < 3> 211 S 18:18:08 1141.26 104.74 73.33 69.66 751100
138LOREK PIOTR 5 < 3> 174 C 18:14:04 1140.86 105.50 73.28 69.61 746200
139TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 3> 156 - 18:32:16 1140.54 106.27 69.57 766750
140BERNACKI RYSZARD 4 < 3> 180 S 18:26:12 1139.79 107.03 73.18 69.52 759330
141DRABIK STEFAN 6 < 5>---- R 18:14:53 1139.47 107.80 73.13 69.47 746220
141ŻMIJA WIESŁAW 3 < 4> 162 C 18:33:31 1139.47 107.80 73.13 69.47 767450
143KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 4> 191 - 18:29:52 1139.36 109.33 69.38 763220
144ORENDORZ JERZY 8 < 2>---- S 18:22:59 1139.24 110.09 72.98 69.33 755300
145ANDERSON TEAM 6 < 4> 234 S 18:16:37 1139.20 110.86 72.93 69.29 748020
146KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2> 157 R 18:22:18 1139.18 111.62 72.88 69.24 754480
147WARZECHA PAWEŁ 1 < 3> 188 S 18:24:26 1138.90 112.39 72.83 69.19 756720
148SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 2> 166 C 18:22:34 1138.84 113.15 72.79 69.15 754560
149SEROKA JÓZEF 5 < 3> 163 S 18:15:18 1138.76 113.91 72.74 69.10 746230
150BORYS EUGENIUSZ 7 < 3> 158 R 18:31:22 1138.63 114.68 72.69 69.05 764440
151KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 20- 4- 3 R 18:22:31 1138.42 115.44 72.64 69.01 754220
152GODLEWSKI EDWARD 6 < 4> 161 S 18:17:55 1137.76 116.21 72.59 68.96 748550
153ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 8> 159 C 18:35:15 1137.34 116.97 72.54 68.91 767990
154WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 2> 236 C 18:16:25 1137.28 117.74 72.49 68.87 746530
155PAPROTA ANDRZEJ 6 < 3> 196 R 18:17:42 1137.10 118.50 72.44 68.82 747870
156TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 4> 205 R 18:34:23 1136.96 119.27 72.39 68.77 766750
157KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3> 184 R 18:23:45 1136.69 120.03 72.34 68.73 754480
158BORYS EUGENIUSZ 7 < 4> 202 S 18:32:39 1136.46 120.80 72.29 68.68 764440
159ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 9> 232 R 18:36:31 1135.21 121.56 72.25 68.63 767990
160RUPIK LEON 5 < 4>---- S 18:18:57 1134.58 122.32 72.20 68.59 747630
161GODLEWSKI EDWARD 6 < 5> 176 S 18:19:51 1134.42 123.09 72.15 68.54 748550
162ŻMIJA WIESŁAW 3 < 5> 167 C 18:36:40 1134.16 123.85 72.10 68.49 767450
163SEROKA JÓZEF 5 < 4> 235 S 18:18:02 1134.03 124.62 72.05 68.45 746230
164KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 4> 200 R 18:37:37 1133.92 125.38 72.00 68.40 768360
165UJMA TADEUSZ 5 < 3> 270 S 18:23:39 1133.49 126.15 71.95 68.35 752240
166SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 3> 256 C 18:25:42 1133.48 126.91 71.90 68.31 754560
167ŻMIJA WIESŁAW 3 < 6> 181 S 18:37:05 1133.46 127.68 71.85 68.26 767450
168DUDEK HENRYK 2 < 2> 203 R 18:25:01 1133.28 128.44 71.80 68.21 753650
169GAWLICA HENRYK 9 < 7> 187 R 18:33:57 1132.83 129.20 71.75 68.17 763470
170BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 20- 3- 1 R 18:33:59 1132.34 129.97 71.71 68.12 763180
171GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 6> 208 C 18:42:23 1132.06 130.73 71.66 68.07 772500
172PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 3> 269 S 18:30:06 1131.85 131.50 71.61 68.03 758450
173KOWAL ROBERT 9 < 2> 271 C 18:34:00 1131.84 132.26 71.56 67.98 762860
174LOREK PIOTR 5 < 4>---- C 18:19:21 1131.72 133.03 71.51 67.93 746200
175PASTERNY HENRYK 6 < 2> 192 S 18:20:32 1131.71 133.79 71.46 67.89 747530
176GODLEWSKI EDWARD 6 < 6> 239 R 18:21:30 1131.59 134.56 71.41 67.84 748550
177WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 5> 185 R 18:26:39 1131.36 135.32 71.36 67.79 754220
178PIECHA MAREK+JAKUB 9 20- 5- 4 S 18:36:01 1130.70 136.09 71.31 67.75 764370
179ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 9> 209 R 18:42:38 1130.65 136.85 71.26 67.70 771820
180BERNACKI RYSZARD 4 < 4> 258 R 18:31:37 1130.60 137.61 71.21 67.65 759330
181ŻMIJA WIESŁAW 3 < 7> 213 S 18:38:53 1130.46 138.38 71.17 67.61 767450
182DRABIK ROMAN 4 20- 3- 2 R 18:31:39 1130.29 139.14 71.12 67.56 759160
183ŚMIETANA WOJCIECH 1 15- 1- 1 C 18:28:54 1129.99 139.91 71.07 67.51 755850
184KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4> 245 S 18:28:13 1129.09 140.67 71.02 67.47 754480
185WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 6> 189 S 18:28:02 1129.02 141.44 70.97 67.42 754220
186RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 15- 6- 3 R 18:24:34 1129.01 142.20 70.92 67.37 750300
187GAWLICA HENRYK 9 < 8> 198 S 18:36:19 1128.86 142.97 70.87 67.33 763470
188WARZECHA PAWEŁ 1 < 4> 315 S 18:30:32 1128.53 143.73 70.82 67.28 756720
189WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 7> 313 S 18:28:22 1128.45 144.50 70.77 67.23 754220
190ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 2> 218 S 18:40:31 1128.32 145.26 70.72 67.19 767840
191KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 5> 242 S 18:36:32 1128.13 146.02 70.67 67.14 763220
192PASTERNY HENRYK 6 < 3> 237 S 18:22:45 1127.92 146.79 70.63 67.09 747530
193PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 2> 230 S 18:37:51 1127.64 147.55 70.58 67.05 764370
194ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 3> 241 S 18:40:29 1127.29 148.32 70.53 67.00 767100
195PRASOŁ JÓZEF 4 < 2> 274 S 18:33:13 1127.10 149.08 70.48 66.95 758780
196PAPROTA ANDRZEJ 6 < 4> 317 S 18:23:53 1126.51 149.85 70.43 66.91 747870
197WARCHOŁ EDWARD 1 15- 2- 2 S 18:30:00 1126.21 150.61 70.38 66.86 754560
198GAWLICA HENRYK 9 < 9> 225 S 18:38:03 1125.98 151.38 70.33 66.81 763470
199RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 2> 288 S 18:26:47 1125.25 152.14 70.28 66.77 750300
200KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 5> 248 C 18:42:51 1125.23 152.91 70.23 66.72 768360
201BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 2> 231 S 18:38:17 1125.16 153.67 70.18 66.67 763180
202BORYS EUGENIUSZ 7 < 5> 223 R 18:39:46 1124.56 154.43 70.13 66.63 764440
203DUDEK HENRYK 2 < 3> 215 R 18:30:19 1124.32 155.20 70.09 66.58 753650
204JAROMIN ZYGMUNT 8 6- 1- 1 S 18:33:19 1123.45 155.96 70.04 66.53 756440
205TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 5> 250 S 18:42:30 1123.44 156.73 69.99 66.49 766750
206OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 8> 220 C 18:43:14 1123.35 157.49 69.94 66.44 767510
207TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 12- 1- 1 S 18:41:34 1123.29 158.26 69.89 66.40 765600
208GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 7> 262 S 18:47:44 1123.26 159.02 69.84 66.35 772500
209ZAWADZKI ANDRZEJ 3 <10> 219 S 18:47:09 1123.22 159.79 69.79 66.30 771820
210KRUZEL ANDRZEJ 5 < 3> 319 S 18:26:50 1122.99 160.55 69.74 66.26 748850
211GAŁECZKA JAN 5 < 4> 316 S 18:28:56 1122.83 161.31 69.69 66.21 751100
212MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3> 252 R 18:32:51 1122.43 162.08 69.64 66.16 755230
213ŻMIJA WIESŁAW 3 < 8>---- C 18:43:45 1122.41 162.84 69.60 66.12 767450
214CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 2> 216 R 18:42:08 1122.33 163.61 69.55 66.07 765580
215DUDEK HENRYK 2 < 4>---- C 18:32:01 1121.48 164.37 69.50 66.02 753650
216CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 3>---- S 18:42:52 1121.13 165.14 69.45 65.98 765580
217PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 4> 306 S 18:30:55 1120.99 165.90 69.40 65.93 752090
218ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 3> 229 R 18:44:59 1120.96 166.67 69.35 65.88 767840
219ZAWADZKI ANDRZEJ 3 <11> 227 R 18:48:46 1120.58 167.43 69.30 65.84 771820
220OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 9> 238 R 18:44:57 1120.53 168.20 69.25 65.79 767510
221WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 6> 222 S 18:26:22 1120.10 168.96 69.20 65.74 746400
222WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 7> 267 S 18:26:24 1120.05 169.72 69.15 65.70 746400
223BORYS EUGENIUSZ 7 < 6> 294 S 18:42:33 1119.98 170.49 69.10 65.65 764440
224DZIWAK STANISŁAW 3 < 2> 268 S 18:48:03 1119.96 171.25 69.06 65.60 770590
225GAWLICA HENRYK 9 <10> 246 S 18:42:00 1119.46 172.02 69.01 65.56 763470
226GANDYK JERZY 8 10- 1- 1 S 18:35:54 1119.43 172.78 68.96 65.51 756620
227ZAWADZKI ANDRZEJ 3 <12> 281 R 18:49:38 1119.17 173.55 68.91 65.46 771820
228SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 5>---- S 18:39:31 1119.12 174.31 68.86 65.42 760460
229ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 4> 243 S 18:46:22 1118.70 175.08 68.81 65.37 767840
230PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 3> 289 S 18:43:24 1118.48 175.84 68.76 65.32 764370
231BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 3>---- R 18:42:31 1118.19 176.61 68.71 65.28 763180
232ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <10> 251 R 18:46:51 1118.13 177.37 68.66 65.23 767990
233DRABIK ROMAN 4 < 2> 300 S 18:39:04 1117.95 178.13 68.61 65.18 759160
234ANDERSON TEAM 6 < 5> 272 C 18:29:07 1117.92 178.90 68.56 65.14 748020
235SEROKA JÓZEF 5 < 5> 266 S 18:27:42 1117.61 179.66 68.52 65.09 746230
236WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 3> 318 R 18:28:00 1117.56 180.43 68.47 65.04 746530
237PASTERNY HENRYK 6 < 4>---- S 18:28:59 1117.41 181.19 68.42 65.00 747530
238OLEKSY KAZIMIERZ 3 <10> 280 R 18:47:02 1117.14 181.96 68.37 64.95 767510
239GODLEWSKI EDWARD 6 < 7> 247 S 18:30:11 1116.93 182.72 68.32 64.90 748550
240ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 5> 249 S 18:35:45 1116.64 183.49 68.27 64.86 754570
241ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 4>---- C 18:47:15 1116.19 184.25 68.22 64.81 767100
242KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 6>---- S 18:44:08 1115.60 185.02 68.17 64.76 763220
243ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 5> 254 S 18:48:35 1115.10 185.78 68.12 64.72 767840
244SIMKA MARCIN 8 8- 3- 3 S 18:38:11 1114.93 186.54 68.07 64.67 756130
245KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5> 278 R 18:37:10 1114.17 187.31 68.02 64.62 754480
246GAWLICA HENRYK 9 <11> 273 R 18:45:17 1114.09 188.07 67.98 64.58 763470
247GODLEWSKI EDWARD 6 < 8> 292 R 18:32:03 1113.83 188.84 67.93 64.53 748550
248KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 6> 299 S 18:49:52 1113.78 189.60 67.88 64.48 768360
249ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 6> 325 S 18:37:39 1113.51 190.37 67.83 64.44 754570
250TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 6>---- - 18:48:42 1113.33 191.13 64.39 766750
251ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <11> 264 R 18:49:52 1113.24 191.90 67.73 64.34 767990
252MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4>---- S 18:38:30 1113.09 192.66 67.68 64.30 755230
253MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 2> 308 S 18:51:51 1113.03 193.43 67.63 64.25 770050
254ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 6>---- S 18:50:09 1112.57 194.19 67.58 64.20 767840
255BIOLIK JERZY 2 19- 5- 3 S 18:37:44 1112.44 194.95 67.53 64.16 753940
256SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 4> 310 S 18:38:28 1112.15 195.72 67.48 64.11 754560
257BIOLIK JERZY 2 < 2> 265 S 18:38:21 1111.43 196.48 67.44 64.06 753940
258BERNACKI RYSZARD 4 < 5> 297 S 18:43:15 1111.35 197.25 67.39 64.02 759330
259PASTERNY WOJCIECH 6 < 2>---- S 18:32:39 1111.32 198.01 67.34 63.97 747530
260ROSIEK CZESŁAW 6 < 4>---- R 18:31:55 1111.12 198.78 67.29 63.92 746580
261WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 4>---- S 18:38:21 1111.00 199.54 67.24 63.88 753650
262GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 8>---- R 18:55:43 1110.37 200.31 67.19 63.83 772500

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

263GRYCZKO ANDRZEJ 5 10- 1- 1 S 18:30:14 1110.23 67.14 63.78 744110
264ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <12> 276 R 18:51:50 1110.08 67.09 63.74 767990
265BIOLIK JERZY 2 < 3> 322 S 18:39:34 1109.44 67.04 63.69 753940
266SEROKA JÓZEF 5 < 6> 301 S 18:32:52 1109.03 66.99 63.64 746230
267WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 8> 290 R 18:33:38 1108.02 66.94 63.60 746400
268DZIWAK STANISŁAW 3 < 3>---- C 18:55:36 1107.81 66.90 63.55 770590
269PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 4> 282 S 18:44:47 1107.58 66.85 63.50 758450
270UJMA TADEUSZ 5 < 4>---- S 18:39:20 1107.32 66.80 63.46 752240
271KOWAL ROBERT 9 < 3>---- S 18:49:24 1106.56 66.75 63.41 762860
272ANDERSON TEAM 6 < 6> 275 R 18:36:01 1106.51 66.70 63.36 748020
273GAWLICA HENRYK 9 <12>---- S 18:49:59 1106.50 66.65 63.32 763470
274PRASOŁ JÓZEF 4 < 3> 286 S 18:45:55 1106.23 66.60 63.27 758780
275ANDERSON TEAM 6 < 7>---- C 18:36:14 1106.16 66.55 63.22 748020
276ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <13> 302 R 18:54:33 1105.74 66.50 63.18 767990
277WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 2>---- S 18:34:28 1105.56 66.45 63.13 745660
278KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6>---- S 18:42:31 1105.44 66.40 63.08 754480
279KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 2> 305 S 18:42:18 1105.41 66.36 63.04 754220
280OLEKSY KAZIMIERZ 3 <11>---- R 18:54:34 1105.02 66.31 62.99 767510
281ZAWADZKI ANDRZEJ 3 <13>---- C 18:58:41 1104.68 66.26 62.94 771820
282PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 5>---- S 18:46:47 1104.35 66.21 62.90 758450
283WARCHOŁ EDWARD 1 < 2>---- S 18:43:22 1104.18 66.16 62.85 754560
284KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 2>---- S 18:37:14 1104.17 66.11 62.80 747780
285SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 3> 291 R 18:45:02 1103.93 66.06 62.76 756230
286PRASOŁ JÓZEF 4 < 4>---- S 18:47:45 1103.28 66.01 62.71 758780
287CHLEBEK JERZY 6 15- 2- 1 R 18:37:08 1103.03 65.96 62.67 746900
288RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 3> 303 S 18:40:15 1102.98 65.91 62.62 750300
289PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 4> 298 R 18:53:25 1102.32 65.87 62.57 764370
290WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 9> 327 S 18:37:20 1101.97 65.82 62.53 746400
291SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 4> 295 S 18:46:28 1101.63 65.77 62.48 756230
292GODLEWSKI EDWARD 6 < 9> 304 S 18:39:31 1101.59 65.72 62.43 748550
293SIMKA MARCIN 8 < 2> 312 S 18:46:28 1101.48 65.67 62.39 756130
294BORYS EUGENIUSZ 7 < 7>---- R 18:54:14 1101.13 65.62 62.34 764440
295SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 5>---- S 18:46:47 1101.12 65.57 62.29 756230
296SIMKA JERZY 8 10- 2- 2 S 18:46:42 1101.11 65.52 62.25 756130
297BERNACKI RYSZARD 4 < 6>---- R 18:49:40 1101.01 65.47 62.20 759330
298PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 5>---- S 18:54:16 1100.97 65.42 62.15 764370
299KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 7>---- S 18:57:55 1100.93 65.37 62.11 768360
300DRABIK ROMAN 4 < 3>---- S 18:49:55 1100.36 65.33 62.06 759160
301SEROKA JÓZEF 5 < 7>---- S 18:38:15 1100.23 65.28 62.01 746230
302ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <14> 309 R 18:58:05 1100.14 65.23 61.97 767990
303RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 4> 311 R 18:42:01 1100.12 65.18 61.92 750300
304GODLEWSKI EDWARD 6 <10> 320 S 18:40:28 1100.05 65.13 61.87 748550
305KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 3> 307 S 18:45:51 1099.69 65.08 61.83 754220
306PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 5>---- S 18:43:59 1099.57 65.03 61.78 752090
307KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 4>---- S 18:45:56 1099.55 64.98 61.73 754220
308MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 3>---- S 19:00:39 1099.05 64.93 61.69 770050
309ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <15>---- R 18:58:51 1098.93 64.88 61.64 767990
310SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 5>---- C 18:46:39 1098.90 64.83 61.59 754560
311RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 5> 326 R 18:42:54 1098.70 64.79 61.55 750300
312SIMKA MARCIN 8 < 3>---- S 18:48:20 1098.49 64.74 61.50 756130
313WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 8> 321 R 18:46:42 1098.33 64.69 61.45 754220
314SIMKA JERZY 8 < 2>---- S 18:48:52 1097.64 64.64 61.41 756130
315WARZECHA PAWEŁ 1 < 5>---- S 18:49:26 1097.60 64.59 61.36 756720
316GAŁECZKA JAN 5 < 5>---- S 18:44:25 1097.43 64.54 61.31 751100
317PAPROTA ANDRZEJ 6 < 5>---- S 18:41:46 1096.96 64.49 61.27 747870
318WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 4>---- C 18:40:34 1096.92 64.44 61.22 746530
319KRUZEL ANDRZEJ 5 < 4>---- S 18:42:44 1096.84 64.39 61.17 748850
320GODLEWSKI EDWARD 6 <11>---- S 18:42:36 1096.62 64.34 61.13 748550
321WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 9>---- S 18:47:49 1096.54 64.29 61.08 754220
322BIOLIK JERZY 2 < 4> 323 R 18:47:48 1096.16 64.25 61.03 753940
323BIOLIK JERZY 2 < 5>---- R 18:48:00 1095.84 64.20 60.99 753940
324CHLEBEK JERZY 6 < 2>---- S 18:41:43 1095.62 64.15 60.94 746900
325ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 7>---- S 18:48:57 1095.25 64.10 60.89 754570
326RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 6>---- S 18:45:05 1095.20 64.05 60.85 750300
327WOŹNIAK-GROCHALA 5 <10>---- - 18:41:32 1095.18 64.00 60.80 746400

KONIEC KONKURSU

328PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 6>---- R 18:58:01 1095.06 764370
329KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 5>---- S 18:48:49 1094.95 754220
330SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 6>---- S 18:50:49 1094.69 756230
331RAJWA JAN 5 15- 0- 0 S 18:43:21 1094.64 748020
332PASTERNY HENRYK 6 < 5>---- S 18:42:55 1094.61 747530
333BORYS EUGENIUSZ 7 < 8>---- S 18:58:52 1093.83 764440
334BERNACKI RYSZARD 4 < 7>---- S 18:54:27 1093.43 759330
335PAPROTA ANDRZEJ 6 < 6>---- S 18:44:27 1092.66 747870
336WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 5>---- S 18:49:45 1092.64 753650
337PASTERNY HENRYK 6 < 6>---- S 18:44:26 1092.19 747530
338ZAWADZKI ANDRZEJ 3 <14>---- R 19:06:41 1092.17 771820
339KOWAL ROBERT 9 < 4>---- C 18:59:09 1091.12 762860
340KRUZEL ANDRZEJ 5 < 5>---- S 18:46:21 1091.06 748850
341GANDYK JERZY 8 < 2>---- S 18:53:38 1090.81 756620
342DRABIK STEFAN 6 < 6>---- S 18:44:19 1090.46 746220
343PAPROTA ANDRZEJ 6 < 7>---- S 18:45:56 1090.30 747870
344KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 7>---- R 19:00:09 1090.08 763220
345KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 8>---- R 19:05:02 1089.82 768360
346PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 6>---- S 18:56:13 1089.39 758450
347GODLEWSKI EDWARD 6 <12>---- R 18:47:09 1089.35 748550

Klasyfikacja hodowców po 11 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY
1 2 3 4 5 6 7 8 91011RAZ Lot 11 RAZEM
1ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 910 8 8 4 7 4 7 610 7 80 513.03 3188.83
2GLANDYS MIECZYSŁAW 3 5 8 610 4 6 6 8 4 8 6 71 434.64 2965.06
3ŻMIJA WIESŁAW 3 6 5 4 8 6 8 5 8 4 9 7 70 495.54 2959.03
4ANDERSON TEAM 6 4 9 6 5 5 8 3 9 510 5 69 343.82 2786.04
5DZIWAK STANISŁAW 3 6 9 3 7 6 8 6 5 7 9 3 69 199.74 2742.94
6KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 9 9 4 9 6 7 4 6 7 6 3 70 205.20 2691.31
7ZABORONEK ZBIGNIEW 7 9 7 5 7 3 7 5 8 5 7 5 68 333.84 2627.07
8KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 5 8 3 6 7 6 3 9 7 8 2 64 130.55 2595.08
9WARCHOŁ STANISŁAW 2 7 7 4 7 8 8 3 3 5 7 4 63 289.32 2520.09
10ZAWADZKI ANDRZEJ 3 510 4 9 2 6 3 7 4 6 7 63 515.12 2510.60
11OLEKSY KAZIMIERZ 3 6 4 4 8 4 8 3 9 4 5 6 61 438.88 2496.84
12GAWLICA HENRYK 9 4 8 4 5 5 5 4 8 6 5 6 60 408.73 2495.35
13WASZEK K+M & KUBECZKO 1 7 7 3 3 2 5 5 9 5 7 5 58 337.89 2435.62
14KRZEMPEK-ORAWIEC 3 2 0 7 6 3 7 3 7 5 8 6 54 409.65 2415.55
15PAPROTA ANDRZEJ 6 6 3 2 5 2 4 5 9 7 7 4 54 275.75 2407.42
16DRABIK STEFAN 6 8 8 6 6 5 7 4 4 4 5 4 61 293.46 2298.44
17ROSIEK CZESŁAW 6 5 8 7 7 3 6 5 7 4 5 2 59 148.45 2297.68
18ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 3 7 5 5 3 6 3 7 6 4 6 55 401.54 2293.89
19ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 5 7 4 8 6 8 2 8 4 7 - 59 2260.50
20WOŹNIAK-GROCHALA 5 710 1 4 1 4 6 5 4 8 6 56 408.91 2250.74
21RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 7 6 0 5 6 7 6 5 5 4 3 54 190.24 2174.54
22PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 8 6 8 5 5 3 5 4 4 5 54 339.90 2140.84
23SZYRSZEŃ ANTONI 8 2 2 3 2 6 5 2 7 6 6 4 45 271.22 2077.00
24UJMA TADEUSZ 5 5 8 5 4 0 5 2 6 6 8 4 53 273.79 2074.67
25WARZECHA PAWEŁ 1 5 6 4 7 4 5 5 5 3 2 5 51 343.63 2039.68
26SEROKA JÓZEF 5 7 7 4 7 6 4 - 5 4 4 6 54 401.77 1998.50
27WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 2 8 2 5 6 3 5 7 3 5 3 49 201.29 1979.21
28GODLEWSKI EDWARD 6 2 3 4 4 4 2 2 8 4 4 7 44 458.33 1977.91
29DUDEK HENRYK 2 6 6 3 7 5 4 1 6 5 8 1 52 66.02 1963.24
30ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 4 6 4 6 4 1 2 8 5 5 3 48 202.77 1928.15
31CIOSKA EUGENIUSZ 7 3 3 3 3 6 3 6 5 3 6 2 43 140.86 1869.97
32MAREK ZENON+MATEUSZ 6 4 6 6 6 6 8 3 2 3 5 1 50 75.81 1850.83
33RUPIK LEON 5 2 5 2 7 5 8 1 4 4 4 4 46 289.00 1844.77
34BERNACKI RYSZARD 4 6 7 0 3 3 6 4 7 4 3 3 46 204.22 1816.12
35PIECHA MAREK+JAKUB 9 4 8 1 5 2 5 2 5 5 5 4 46 262.27 1807.23
36KARBOWY EMIL 3 6 7 3 - 2 6 3 8 4 5 2 46 146.78 1801.93
37SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 3 2 4 4 2 2 4 8 5 3 3 40 213.09 1781.32
38TETZLAFF IRENEUSZ 9 4 5 4 6 3 5 2 4 4 5 3 45 215.18 1749.16
39MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 5 6 6 3 2 5 4 4 4 2 42 134.94 1749.16
40GAŁECZKA JAN 5 2 5 2 2 6 2 5 4 3 2 5 38 344.38 1722.47
41BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 6 7 4 4 2 5 4 7 4 3 1 47 66.67 1719.45
42PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 3 3 5 3 4 7 2 5 2 38 138.94 1639.94
43PASTERNY HENRYK 6 2 1 2 2 2 8 3 6 1 7 4 38 272.90 1630.29
44DOKTOR W&W&CZ. 7 5 5 4 4 4 5 2 4 5 5 - 43 1592.74
45KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 5 0 5 3 3 1 4 5 4 2 3 35 186.60 1537.09
46CHLEBEK JERZY 6 2 7 3 6 3 3 2 5 4 4 1 40 60.94 1500.05
47SZPYRKA EUGENIUSZ 1 7 6 2 2 4 1 2 3 3 3 5 38 334.45 1462.62
48LOREK PIOTR 5 4 6 2 3 5 2 1 6 1 4 4 38 279.14 1449.10
49KRUZEL ANDRZEJ 5 0 1 4 1 1 1 3 4 4 5 4 28 274.12 1413.85
50KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 2 7 2 1 2 4 1 7 3 5 2 36 134.79 1409.35
51PIWOWAR ANDRZEJ 2 1 3 4 4 4 2 4 6 0 3 3 34 198.72 1394.74
52GANDYK JERZY 8 4 6 1 7 0 5 4 4 2 4 1 38 65.51 1383.32
53PIECHA FRANCISZEK 9 4 7 2 5 8 3 3 7 0 - - 39 1323.41
54TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 3 5 3 6 2 2 2 4 3 4 1 35 66.40 1300.64
55BORYS EUGENIUSZ 7 4 4 1 4 4 2 1 6 0 5 3 34 208.65 1284.09
56MITORAJ ZBIGNIEW 3 5 1 2 3 1 4 3 3 3 3 3 31 198.54 1269.17
57RAJWA JAN 5 5 7 0 6 4 4 2 4 2 3 0 37 1257.56
58DRABIK ROMAN 4 1 6 3 6 1 4 2 1 4 3 2 33 127.24 1256.23
59MAŁYJUREK JAN 2 2 7 4 5 4 5 2 4 2 - - 35 1237.42
60GRYCZKO ANDRZEJ 5 2 4 2 3 3 2 4 2 3 3 1 29 63.78 1198.85
61ŚMIETANA WOJCIECH 1 3 5 2 5 4 4 1 4 0 5 1 34 67.51 1195.53
62WALUS WIESŁAW 3 8 7 4 2 2 4 1 7 3 - - 38 1178.81
63WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 2 8 6 4 5 3 0 2 2 1 2 35 135.31 1134.72
64CINAL ZBIGNIEW 3 3 6 3 5 3 4 3 5 1 - - 33 1118.64
65KOWAL ROBERT 9 3 6 4 5 2 1 1 1 2 3 3 31 201.84 1104.35
66CIERKOSZ MARIAN 6 6 4 5 3 4 2 2 4 1 1 1 33 69.80 1100.57
67SKIPIOŁ TEODOR 7 5 4 4 3 2 4 3 4 1 2 - 32 1084.26
68PRASOŁ JÓZEF 4 1 4 6 5 3 4 0 0 2 1 4 30 264.41 1084.20
69WARCHOŁ EDWARD 1 5 6 2 3 4 1 2 4 1 1 2 31 129.71 1063.73
70ŚWIERKOT JAN 2 3 5 4 2 4 3 1 6 1 1 1 31 71.52 1059.83
71GAWLICA MAREK 9 6 6 3 3 3 3 4 1 3 0 - 32 1059.77
72ORENDORZ JERZY 8 3 2 0 3 0 3 2 4 3 3 2 25 142.58 1041.64
73BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 2 4 1 5 3 1 - 0 5 2 2 25 143.33 1009.67
74SIMKA JERZY 8 1 2 1 2 3 2 3 5 1 1 2 23 123.66 1000.63
75DYRDA ANTONI 5 1 5 3 3 1 4 2 2 2 1 2 26 145.20 981.38
76LOSKA JAN 2 5 4 4 6 2 5 1 1 - 2 1 31 75.67 952.41
77SIKORA HENRYK 2 2 2 4 5 3 2 1 3 1 3 - 26 902.54
78SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 8 5 3 5 3 2 1 2 0 3 0 32 897.72
79BIOLIK JERZY 2 0 2 3 1 2 0 4 2 1 1 3 19 191.91 893.29
80SZAFRAN JANUSZ 2 3 6 0 2 3 0 4 4 2 0 - 24 890.71
81WÓJCIK ANDRZEJ 1 5 5 2 4 3 4 4 1 0 - - 28 882.56
82KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 3 1 1 4 1 1 2 4 2 1 - 20 788.86
83SIMKA MARCIN 8 0 2 2 2 1 2 2 3 1 0 3 18 188.56 776.46
84SZWARC BOGDAN 5 1 3 2 5 2 4 - 3 2 - - 22 749.83
85WOJCZUK BOGUSŁAW 4 2 3 3 4 1 3 1 2 0 4 0 23 748.59
86KOWALSKI KAMIL 5 1 4 4 5 3 6 0 - - - - 23 683.39
87GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 5 - 3 1 0 1 2 3 3 - - 18 671.90
88BOGACKI STEFAN 1 4 4 3 3 1 0 0 2 3 1 0 21 668.53
89COFAŁA ANDRZEJ 4 6 1 1 3 4 2 - 2 0 2 - 21 641.28
90GOŁOSZ GRZEGORZ 1 2 3 2 0 1 1 2 3 0 2 0 16 557.61
91DWORNICZOK LESZEK 2 1 1 3 3 3 3 1 1 - 0 - 16 553.75
92MAMOK STANISŁAW 7 3 1 5 4 4 2 - 0 - - - 19 549.66
93IMIOŁEK JANUSZ 1 0 2 5 0 1 0 4 1 0 1 - 14 544.92
94JAROMIN ZYGMUNT 8 0 1 3 1 3 0 2 1 0 1 1 13 66.53 543.37
95KNIEĆ MATEUSZ 1 1 2 4 5 2 1 - 1 0 1 - 17 526.19
96PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 2 2 1 1 1 2 1 1 1 2 0 14 493.69
97MORKISZ BRONISŁAW 3 2 1 3 3 3 3 - 1 - - - 16 485.34
98CIESIELKA TADEUSZ 2 0 1 1 4 2 0 2 2 0 - 0 12 475.53
99OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 4 2 1 4 2 3 1 0 - - - 17 468.15
100KLAJA GABRIEL 9 2 1 3 4 1 1 - 2 0 - - 14 418.82
101ORAWSKI HENRYK 6 2 2 3 2 2 2 1 0 0 0 - 14 406.28
102CZARDYBON RYSZARD 2 4 2 4 1 4 0 - - - - - 15 395.99
103MACOŃ EUGENIUSZ 1 1 1 0 2 3 0 2 1 0 0 - 10 394.97
104RYŚ ARKADIUSZ 1 4 0 2 0 1 1 0 4 0 1 0 13 390.25
105NYGA BERNARD 4 4 6 4 3 1 0 - 0 - - - 18 387.35
106CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 1 1 1 1 3 0 1 1 0 1 0 10 369.45
107WIELOCH ANDRZEJ 4 3 2 5 4 1 0 - 0 - - - 15 365.90
108UŁAN WŁODZIMIERZ 2 3 4 3 3 0 1 - 1 - - - 15 337.13
109KOSTYRA JAN 9 2 3 0 2 3 2 - 0 - - - 12 328.13
110BRZĘK TADEUSZ 8 0 5 2 2 2 1 0 - - - - 12 310.82
111HANUSIK ZYGMUNT 1 0 0 2 1 0 0 2 2 0 0 0 7 308.99
112JANIK JAN 2 2 2 1 4 2 0 - - - - - 11 303.40
113PIWKO PAWEŁ 1 1 2 1 4 1 0 0 0 - 1 - 10 278.80
114KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 0 0 2 2 1 0 1 1 0 0 0 7 266.92
115JAWORSKI JÓZEF 1 3 2 4 0 1 0 - 1 - 0 - 11 262.00
116LISZKA EUGENIUSZ 1 2 2 1 0 2 0 - 2 0 - - 9 258.12
117MUCHA JERZY 4 4 3 0 0 2 1 0 1 - - - 11 257.47
118SZWARC MARIAN 5 0 3 2 1 1 1 - 0 - 1 0 9 241.78
119EBERT JERZY 3 - 0 1 0 2 0 0 0 1 - - 4 180.10
120ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 0 3 0 2 - - - - - - 5 169.07
121ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 3 1 1 - - - - - - 5 154.59
122KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 2 0 2 0 - - - - - 4 143.28
123WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 0 3 2 0 1 0 - 0 - - - 6 140.00
124DYRDA PIOTR 5 0 0 1 2 1 0 - - - - - 4 137.93
125NOWAK MAREK 9 1 0 0 1 - 0 - 2 - - - 4 132.70
126GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 - - 2 131.32
127JAROMIN JAN 8 0 0 2 1 0 0 - 1 - 0 - 4 129.61
128ŚWIERKOT PIOTR 5 0 0 1 0 2 0 - 0 0 0 - 3 110.66
129KŁAKUS PIOTR 8 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0 - 4 97.86
130WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 2 1 0 0 - - - - - 4 92.94
131BISAGA WIESŁAW 3 0 0 2 1 0 0 - 0 - 0 0 3 80.26
132WYGRABEK ALOJZY 1 0 0 2 1 0 0 - - - - - 3 80.20
133WYRWISZ HENRYK 6 - 0 1 1 0 - - - - 0 - 2 58.66
134RZEPKA LUDWIK 4 2 2 - 0 0 - - - - - - 4 56.54
135ORENDORZ MARCIN 8 0 0 2 0 0 0 - - - - - 2 54.31
136PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 0 - - - 3 52.39
137BRONCEL ANTONI 7 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 51.47
138LISZKA KRZYSZTOF 4 1 2 0 0 - 0 - - - - - 3 41.21
139PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 40.72
140WAJDA JÓZEF 9 1 0 1 0 0 0 - - - - - 2 37.81

Klasyfikacja hodowców po 11 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8 91011RAZ Lot 11 RAZEM
1GLANDYS MIECZYSŁAW 3101010101010 710 710 7101 509.71 4256.65
2ANDERSON TEAM 6101010101010 710 710 7101 478.10 4203.77
3ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3101010101010 610 710 7100 515.97 4171.64
4ŻMIJA WIESŁAW 3101010101010 710 710 7101 495.54 4151.13
5ZAWADZKI ANDRZEJ 3101010101010 710 710 7101 515.12 4124.65
6WASZEK K+M & KUBECZKO 11010101010 9 710 710 7100 490.30 4102.63
7OLEKSY KAZIMIERZ 3101010101010 610 710 7100 516.14 4083.08
8GAWLICA HENRYK 9101010101010 710 710 7101 503.66 4054.21
9KOCZAR RYSZARD + KAROL 2101010101010 610 710 6 99 407.14 4025.08
10KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7101010101010 610 710 5 98 348.95 3983.39
11WOŹNIAK-GROCHALA 510101010 9 7 710 710 7 97 487.51 3968.90
12ZABORONEK ZBIGNIEW 7101010101010 710 710 6100 399.72 3968.43
13BERNACKI RYSZARD 41010 9101010 710 710 6 99 404.01 3956.98
14WARZECHA PAWEŁ 1101010101010 710 7 9 5 98 343.63 3854.98
15PAPROTA ANDRZEJ 610101010 7 8 710 710 5 94 344.57 3784.83
16DZIWAK STANISŁAW 3101010101010 610 710 3 96 199.74 3723.72
17PIECHA MAREK+JAKUB 9101010101010 510 710 5 97 324.84 3723.23
18ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2101010101010 310 7 7 7 94 474.65 3663.09
19SZCZYGIEŁ RYSZARD 410 910101010 710 6 7 5 94 359.68 3657.53
20DRABIK STEFAN 6101010101010 7 6 510 5 93 362.93 3657.46
21KRZEMPEK-ORAWIEC 3 6 91010 810 6 9 510 7 90 478.05 3621.92
22BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9101010101010 710 7 7 3 94 200.07 3601.70
23ROSIEK CZESŁAW 6101010101010 510 410 4 93 284.03 3564.19
24ŻUCHOWICZ WOJCIECH 31010101010 7 510 710 3 92 202.77 3555.05
25SZYRSZEŃ ANTONI 810 810101010 510 6 8 5 92 333.98 3552.21
26WARCHOŁ STANISŁAW 2101010101010 5 6 510 4 90 289.32 3502.57
27DUDEK HENRYK 2101010101010 3 9 610 4 92 274.90 3480.02
28KARBOWY EMIL 3101010 -1010 410 710 4 85 292.77 3399.19
29TETZLAFF IRENEUSZ 910101010 810 410 510 4 91 283.95 3367.00
30SEROKA JÓZEF 5101010101010 -10 5 7 7 89 472.13 3260.45
31RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 51010 5101010 7 5 5 6 6 84 381.08 3241.14
32GODLEWSKI EDWARD 6 4 510 610 4 610 5 8 7 75 479.40 3226.09
33ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2101010101010 3 9 410 - 86 3182.27
34RUPIK LEON 51010 9101010 1 8 410 4 86 289.00 3107.17
35MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 210101010 3 7 7 5 9 3 76 201.10 3090.71
36PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 81010101010 3 8 4 6 5 84 339.90 3066.39
37CIOSKA EUGENIUSZ 710 4 8 510 5 710 5 9 3 76 206.93 3042.18
38WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 51010 6101010 510 3 6 4 84 266.33 2985.74
39DOKTOR W&W&CZ. 7 61010101010 210 7 6 - 81 2973.84
40KOŁODZIEJ DARIUSZ 6101010 5 910 510 5 5 2 81 134.79 2928.85
41BORYS EUGENIUSZ 71010101010 5 310 1 6 7 82 477.07 2924.11
42DRABIK ROMAN 4 2101010 910 5 7 4 6 3 76 194.80 2916.71
43KRUZEL ANDRZEJ 5 4 410 8 7 9 4 9 410 4 73 274.12 2905.67
44CHLEBEK JERZY 61010101010 9 3 8 4 6 2 82 123.61 2859.04
45PASTERNY HENRYK 6 5 4 9 81010 4 9 110 4 74 272.90 2851.83
46UJMA TADEUSZ 5101010 9 2 6 2 7 610 4 76 273.79 2737.76
47GANDYK JERZY 81010101010 8 4 9 2 6 1 80 65.51 2725.22
48MAREK ZENON+MATEUSZ 6101010101010 3 3 3 7 1 77 75.81 2656.54
49TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 910 81010 8 3 8 3 7 1 77 66.40 2627.07
50KUBECKO J.-TATARCZYK J 210 610 5 7 2 6 6 7 3 4 66 255.61 2607.38
51PASTERNY WOJCIECH 6 5 8 81010 8 4 8 2 6 2 71 138.94 2562.42
52GAŁECZKA JAN 5 310 5 4 8 4 6 8 3 5 5 61 344.38 2485.77
53MAŁYJUREK JAN 210101010 910 4 8 2 - - 73 2435.79
54CIERKOSZ MARIAN 6101010 710 8 7 6 1 1 1 71 69.80 2373.40
55ŚWIERKOT JAN 2101010 71010 310 1 1 1 73 71.52 2348.93
56PIWOWAR ANDRZEJ 2 3 610 910 5 4 7 0 3 5 62 344.33 2343.73
57WALUS WIESŁAW 31010101010 9 3 7 3 - - 72 2339.47
58ŚMIETANA WOJCIECH 11010101010 7 1 6 0 7 1 72 67.51 2293.83
59SZPYRKA EUGENIUSZ 11010 4 7 7 3 3 5 4 5 5 63 334.45 2289.29
60SKIPIOŁ TEODOR 710 810 910 9 3 7 1 3 - 70 2246.76
61BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 3 5 910 9 8 - 2 5 6 2 59 143.33 2156.16
62PRASOŁ JÓZEF 4 4101010 910 0 3 2 2 4 64 264.41 2125.46
63SIKORA HENRYK 21010101010 5 4 4 1 3 - 67 2110.07
64WARCHOŁ EDWARD 1101010 510 5 4 6 1 1 2 64 129.71 2086.69
65MITORAJ ZBIGNIEW 310 5 6 9 7 8 3 3 3 3 3 60 198.54 2073.09
66RAJWA JAN 5 810 710 8 7 2 4 2 3 0 61 1939.79
67COFAŁA ANDRZEJ 410 6 710 910 - 8 0 4 - 64 1937.25
68WOJCZUK BOGUSŁAW 4 610 910 6 7 2 8 0 4 0 62 1933.27
69LOSKA JAN 210101010 9 9 1 2 - 3 1 65 75.67 1914.39
70CINAL ZBIGNIEW 310101010 7 6 3 6 1 - - 63 1894.42
71WÓJCIK ANDRZEJ 110 9101010 8 4 2 0 - - 63 1892.95
72WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 71010 5 9 7 0 3 4 2 2 59 135.31 1887.80
73SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 110101010 7 7 2 4 0 3 0 63 1858.70
74SZAFRAN JANUSZ 2 910 8 7 6 2 7 4 2 1 - 56 1826.20
75ORENDORZ JERZY 810 9 4 7 5 6 2 4 3 3 2 55 142.58 1768.65
76BIOLIK JERZY 2 4 910 5 5 0 5 4 1 1 5 49 313.93 1767.25
77LOREK PIOTR 510 7 4 4 7 4 1 6 1 4 4 52 279.14 1767.20
78KOSTYRA JAN 910 9 51010 9 - 7 - - - 60 1761.35
79DYRDA ANTONI 5 6 7 8 5 9 6 2 3 2 1 2 51 145.20 1750.52
80KOWAL ROBERT 9 9 8 810 4 4 2 1 2 3 3 54 201.84 1708.53
81GRYCZKO ANDRZEJ 5 510 5 5 4 3 4 3 3 3 1 46 63.78 1587.17
82DWORNICZOK LESZEK 2 6 81010 9 7 1 1 - 0 - 52 1531.29
83KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 8 6 810 4 2 2 4 2 2 - 48 1515.80
84SIMKA JERZY 8 3 5 3 4 6 4 3 8 1 1 2 40 123.66 1507.86
85KOWALSKI KAMIL 510101010 510 0 - - - - 55 1464.01
86SZWARC BOGDAN 5 2 61010 4 5 - 4 2 - - 43 1345.39
87PIECHA FRANCISZEK 9 4 8 2 5 8 3 3 7 0 - - 40 1338.03
88MUCHA JERZY 4 8101010 7 3 0 1 - - - 49 1277.11
89GAWLICA MAREK 9 8 9 5 4 4 3 4 1 3 0 - 41 1254.05
90IMIOŁEK JANUSZ 1 6 310 6 4 0 5 2 0 1 - 37 1192.16
91MORKISZ BRONISŁAW 3 6 51010 5 3 - 3 - - - 42 1170.07
92BOGACKI STEFAN 1 6 6 8 6 4 1 0 2 4 1 0 38 1159.12
93GOŁOSZ GRZEGORZ 1 3 6 8 0 5 3 3 3 1 2 0 34 1126.83
94WIELOCH ANDRZEJ 410 710 6 7 2 - 0 - - - 42 1061.34
95SIMKA MARCIN 8 0 3 6 4 3 2 2 3 1 0 3 27 188.56 1044.68
96KNIEĆ MATEUSZ 1 4 410 7 2 2 - 1 0 4 - 34 965.41
97OTLEWSKI KAZIMIERZ 410 8 4 9 3 4 1 0 - - - 39 948.59
98GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 9 - 6 2 2 1 2 3 3 - - 28 916.22
99BRZĘK TADEUSZ 8 51010 7 2 2 0 - - - - 36 834.87
100MAMOK STANISŁAW 7 6 1 8 4 5 4 - 0 - - - 28 763.26
101CIESIELKA TADEUSZ 2 3 2 4 5 4 0 2 2 0 - 0 22 720.76
102CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 2 3 7 3 5 0 1 1 0 1 0 23 713.15
103JAROMIN ZYGMUNT 8 2 2 6 1 3 0 2 1 0 1 1 19 66.53 655.02
104NYGA BERNARD 4 8 8 6 6 1 1 - 0 - - - 30 633.48
105CZARDYBON RYSZARD 210 5 7 2 4 0 - - - - - 28 631.50
106PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 3 2 2 2 2 2 1 1 1 2 0 18 610.05
107RYŚ ARKADIUSZ 1 5 1 7 0 2 1 0 4 0 1 0 21 594.98
108HANUSIK ZYGMUNT 1 0 1 4 3 0 0 4 2 0 0 0 14 572.42
109KLAJA GABRIEL 9 4 1 3 6 2 1 - 2 0 - - 19 554.66
110SZWARC MARIAN 5 0 5 6 2 4 1 - 0 - 1 0 19 545.85
111UŁAN WŁODZIMIERZ 2 5 4 7 4 0 1 - 1 - - - 22 491.76
112WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 4 5 9 0 3 0 - 0 - - - 21 490.75
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 2 1 7 2 2 0 1 1 0 0 0 16 482.54
114MACOŃ EUGENIUSZ 1 4 2 1 2 3 0 2 1 0 0 - 15 473.72
115JANIK JAN 2 3 5 4 5 2 0 - - - - - 19 471.57
116ORAWSKI HENRYK 6 4 3 4 2 2 2 1 0 0 0 - 18 471.09
117EBERT JERZY 3 - 2 6 2 3 0 0 0 1 - - 14 437.72
118WYRWISZ HENRYK 6 - 0 5 1 6 - - - - 0 - 12 426.45
119BISAGA WIESŁAW 3 1 210 1 2 0 - 0 - 0 0 16 418.77
120WYGRABEK ALOJZY 1 9 3 7 2 0 0 - - - - - 21 393.90
121PIWKO PAWEŁ 1 1 2 3 6 1 0 0 0 - 1 - 14 386.90
122LISZKA EUGENIUSZ 1 3 3 1 2 3 0 - 2 0 - - 14 385.94
123KUCHARCZYK JERZY 7 3 1 6 0 3 0 - 0 - 0 - 13 347.70
124DYRDA PIOTR 5 0 0 2 3 4 0 - - - - - 9 336.46
125JAWORSKI JÓZEF 1 7 2 5 0 1 0 - 1 - 0 - 16 335.60
126RZEPKA LUDWIK 4 5 4 - 0 4 - - - - - - 13 314.72
127KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 4 0 4 0 - - - - - 8 292.05
128ŚLOSARCZYK ROMAN 3 2 0 5 0 2 - - - - - - 9 245.76
129ŚWIERKOT PIOTR 5 0 1 4 1 2 0 - 0 0 0 - 8 235.56
130ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 4 1 2 - - - - - - 7 222.14
131LISZKA KRZYSZTOF 4 2 4 2 2 - 0 - - - - - 10 195.32
132WIĘCŁAW JÓZEF 3 - 0 3 2 - 1 - - - - - 6 167.61
133JAROMIN JAN 8 0 0 2 2 0 0 - 1 - 0 - 5 157.84
134NOWAK MAREK 9 1 1 0 1 - 0 - 2 - - - 5 147.25
135WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 4 1 0 0 - - - - - 6 142.46
136GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 - - 2 131.32
137KŁAKUS PIOTR 8 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 - 5 112.04
138ORENDORZ MARCIN 8 0 2 3 0 0 0 - - - - - 5 107.77
139PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4 81.89
140BRONCEL ANTONI 7 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5 77.30
141WAJDA JÓZEF 9 1 0 2 0 0 0 - - - - - 3 63.18
142PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 0 - - - 3 52.39
KLASYFIKACJA NALESZCHLONIÓWPOLOIEnr11

Klasyfikacja lotników po 11 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 11 481.75 5200.28
2 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 11 477.33 5200.28
3 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 10 471.61 5065.39
4 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 10 457.81 4671.38
5 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 10 457.21 5049.53
6 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 10 454.19 5044.18
7 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 10 454.11 4872.97
8 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 10 449.66 5065.39
9 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 10 442.50 4840.07
10 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 10 435.04 4864.97
11 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 10 426.76 4482.00
12 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 9 420.62 4693.51
13 WARZECHA PAWEŁ 1 0 10 417.42 4566.55
14 DRABIK STEFAN 6 0 10 416.55 4463.55
15 GAWLICA HENRYK 9 0 8 413.59 4511.20
16 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 9 411.50 4406.89
17 GAWLICA HENRYK 9 0 9 408.13 4485.90
18 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 9 406.80 4530.90
19 ANDERSON TEAM 6 1 9 405.74 4352.49
20 GODLEWSKI EDWARD 6 0 8 403.95 4197.22
21 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 10 402.83 4303.23
22 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 10 399.93 4392.07
23 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 8 399.58 4180.53
24 ROSIEK CZESŁAW 6 0 10 399.16 4222.70
25 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 9 398.77 4561.91
26 SZYRSZEŃ ANTONI 8 1 9 393.05 4185.65
27 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 9 392.26 4353.64
28 ANDERSON TEAM 6 0 8 389.43 4058.50
29 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 1 8 387.57 4244.17
30 DZIWAK STANISŁAW 3 0 9 386.37 4526.84
31 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 9 384.88 4160.14
32 DZIWAK STANISŁAW 3 1 9 384.73 4371.84
33 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 9 384.08 4116.15
34 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 8 383.61 4257.80
35 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 9 381.37 3998.80
36 KARBOWY EMIL 3 0 7 380.52 4060.97
37 DRABIK STEFAN 6 0 9 379.84 3929.23
38 PIECHA MAREK+JAKUB 9 0 7 376.25 4210.06
39 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 9 375.85 3784.77
40 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 0 10 373.34 4391.96
41 PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 0 9 372.43 4015.37
42 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 372.06 3866.30
43 DUDEK HENRYK 2 0 8 371.82 3995.68
44 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 9 368.37 4083.64
45 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 367.24 4075.89
46 ROSIEK CZESŁAW 6 0 9 366.22 3883.44
47 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 9 365.85 3903.37
48 MITORAJ ZBIGNIEW 3 0 8 362.78 4056.51
49 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 7 362.58 4028.06
50 UJMA TADEUSZ 5 0 8 359.49 3866.64
51 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 8 359.33 4101.26
52 DRABIK STEFAN 6 1 9 359.26 3717.33
53 DUDEK HENRYK 2 1 8 359.05 3859.56
54 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 1 8 358.18 4066.77
55 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 9 357.04 3872.98
56 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 8 349.21 3958.03
57 ANDERSON TEAM 6 0 8 348.62 3950.41
58 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 346.61 3881.15
59 BORYS EUGENIUSZ 7 0 8 345.98 3903.91
60 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 345.62 3753.10
61 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 9 345.43 3799.31
62 ROSIEK CZESŁAW 6 0 8 344.70 3625.23
63 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 8 343.95 3793.23
64 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 9 342.52 3628.85
65 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 8 340.88 3704.88
66 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 8 340.66 3629.87
67 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 8 340.47 3727.37
68 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 8 340.43 3840.75
69 ANDERSON TEAM 6 0 8 340.02 3603.11
70 GAŁECZKA JAN 5 0 7 337.69 3723.82
71 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 9 335.90 3541.05
72 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 6 335.76 3627.07
73 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 8 335.51 3786.49
74 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 8 335.17 3653.97
75 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 7 334.34 3611.44
76 ROSIEK CZESŁAW 6 0 8 334.00 3381.43
77 ANDERSON TEAM 6 0 9 333.44 3489.95
78 GAWLICA HENRYK 9 1 6 332.49 3686.34
79 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 331.65 3705.99
80 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 7 330.41 3748.61
81 SEROKA JÓZEF 5 0 7 327.92 3645.97
82 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 6 327.85 3322.78
83 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 327.38 3429.57
84 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 7 327.29 3424.54
85 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 8 326.51 3653.97
86 ANDERSON TEAM 6 1 7 326.28 3473.44
87 RUPIK LEON 5 0 8 325.74 3636.76
88 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 325.57 3793.66
89 GODLEWSKI EDWARD 6 0 6 325.30 3759.76
90 ANDERSON TEAM 6 1 7 324.77 3473.44
91 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 323.40 3590.28
92 GAWLICA HENRYK 9 0 8 322.82 3807.35
93 DZIWAK STANISŁAW 3 0 8 322.82 3781.53
94 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 8 322.24 3493.46
95 WARZECHA PAWEŁ 1 0 7 321.56 3404.62
96 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 6 321.32 3355.47
97 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 8 321.07 3737.00
98 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 320.87 3408.17
99 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 7 320.82 3542.18
100 DRABIK STEFAN 6 1 7 320.71 3435.46
101 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 7 320.59 3493.22
102 DOKTOR W&W&CZ. 7 0 7 320.09 3409.74
103 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 8 319.30 3474.61
104 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 318.88 3493.21
105 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 8 318.45 3591.98
106 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 317.98 3488.72
107 PASTERNY HENRYK 6 0 6 317.79 3312.94
108 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 8 316.71 3509.28
109 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 7 315.72 3475.33
110 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 314.88 3652.70
111 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 8 314.75 3655.13
112 WARZECHA PAWEŁ 1 0 8 313.63 3510.47
113 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 313.58 3574.62
114 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 7 312.45 3122.49
115 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 311.87 3484.50
116 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 7 311.55 3362.66
117 GODLEWSKI EDWARD 6 0 6 311.54 3386.10
118 PASTERNY WOJCIECH 6 0 8 311.13 3175.89
119 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 311.07 3333.81
120 ANDERSON TEAM 6 0 8 310.85 3393.27
121 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 7 310.64 3284.44
122 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 8 310.25 3461.05
123 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 6 309.96 3292.70
124 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 6 308.65 3187.15
125 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 5 308.09 3340.18
126 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 6 308.05 3322.78
127 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 8 308.00 3629.87
128 SZYRSZEŃ ANTONI 8 0 6 307.01 3400.59
129 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 7 305.68 3356.03
130 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 6 305.68 3187.68
131 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 0 7 304.79 3312.96
132 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 7 304.50 3366.24
133 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 8 304.31 3601.25
134 WARZECHA PAWEŁ 1 0 8 304.21 3265.22
135 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 7 304.01 3139.70
136 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 0 7 303.89 3497.64
137 DRABIK STEFAN 6 0 7 303.58 3120.24
138 DRABIK ROMAN 4 0 7 302.56 3385.52
139 SEROKA JÓZEF 5 1 7 302.06 3272.68
140 RAJWA JAN 5 0 7 301.51 3298.81
141 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 7 300.89 3432.06
142 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 7 299.82 3089.75
143 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 299.09 3028.76
144 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 298.11 3003.02
145 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 298.01 3426.27
146 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 0 7 297.57 3095.99
147 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 6 297.10 3257.85
148 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 296.78 3229.81
149 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 296.24 3214.37
150 ANDERSON TEAM 6 0 7 295.13 3018.05
151 GODLEWSKI EDWARD 6 0 7 295.00 3288.46
152 BERNACKI RYSZARD 4 1 7 294.32 3179.06
153 DRABIK STEFAN 6 0 7 294.17 3249.07
154 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 293.54 3396.68
155 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 8 293.35 3031.12
156 DRABIK STEFAN 6 1 8 292.15 3134.78
157 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 290.56 3141.64
158 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 290.34 3177.45
159 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 7 290.20 3056.54
160 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 290.05 3197.95
161 DZIWAK STANISŁAW 3 0 6 289.59 3272.38
162 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 8 289.29 3143.42
163 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 288.51 3295.58
164 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 288.12 3240.09
165 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 286.14 2948.65
166 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 8 285.68 3233.99
167 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 8 285.46 3146.04
168 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 7 285.20 3260.26
169 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 1 6 284.64 3007.52
170 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 8 283.47 3143.42
171 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 283.44 3038.04
172 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 283.10 3116.66
173 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 282.87 3015.70
174 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 281.79 3177.45
175 PASTERNY HENRYK 6 0 6 281.49 2966.47
176 GANDYK JERZY 8 1 7 281.39 3130.37
177 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 281.21 2995.63
178 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 281.20 3170.74
179 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 280.57 3239.58
180 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 7 280.26 3059.46
181 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 6 280.11 3181.47
182 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 1 5 279.74 3040.92
183 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 279.10 2839.99
184 WALUS WIESŁAW 3 0 8 278.34 3158.60
185 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 7 278.17 3143.50
186 BERNACKI RYSZARD 4 0 7 277.90 2908.17
187 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 7 276.69 2986.92
188 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 6 276.47 3060.46
189 CIERKOSZ MARIAN 6 0 6 276.33 3109.65
190 DYRDA ANTONI 5 0 5 275.25 2825.51
191 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 7 275.17 3155.51
192 GAWLICA HENRYK 9 1 7 273.37 3155.92
193 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 6 273.35 3015.96
194 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 273.32 2925.58
195 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 6 273.03 3066.54
196 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 272.16 3053.85
197 SZYRSZEŃ ANTONI 8 1 5 270.72 3050.51
198 BERNACKI RYSZARD 4 0 6 270.55 3037.24
199 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 5 270.33 3001.31
200 WARZECHA PAWEŁ 1 0 7 269.73 2913.46
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ZAWADZKI ANDRZEJ         sek  3   -  7 konk.   515.12 pkt.
           ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   513.03 pkt.
           ŻMIJA WIESŁAW            sek  3   -  7 konk.   495.54 pkt.
           GODLEWSKI EDWARD         sek  6   -  7 konk.   458.33 pkt.
           OLEKSY KAZIMIERZ         sek  3   -  6 konk.   438.88 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           OLEKSY KAZIMIERZ         sek  3   -  7 konk.   516.14 pkt.
           ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   515.97 pkt.
           ZAWADZKI ANDRZEJ         sek  3   -  7 konk.   515.12 pkt.
           GLANDYS MIECZYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   509.71 pkt.
           GAWLICA HENRYK           sek  9   -  7 konk.   503.66 pkt.