Dzisiaj jest: 2020-10-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 07/2020

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału TYCHY

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 27.06.2020 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 756880 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 09°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Punkty stałe za konkurs 76.00
Ilość hodowców biorących udział w locie 106
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1697
Ilość konkursów (baza 1:4) 425
Ilość konkursów (baza 1:5) 340
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 1-16:30:16
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1218.52 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 1-19:04:04
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 955.08 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 2h.51m.19s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
CZULOW 14 208 44 21.2
TYCHY 16 299 68 22.7
BIERUN NOWY 13 243 73 30.0
URBANOWICE 9 144 27 18.8
WYRY 13 191 44 23.0
MIKOLOW 13 240 73 30.4
BOJSZOWY 9 139 40 28.8
KOBIOR 11 114 21 18.4
BIERUN STARY 8 119 35 29.4
RAZEM ODDZIAŁ 106 1697 425 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SSCZAS PRZYLV/Tskor.COEFIC GMP PUNKTODLEGŁ
1ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 20- 6- 4 C 1-16:30:16 1218.52 0.59 80.00 76.00 767990
2GLANDYS MIECZYSŁAW 3 20-13- 6 S 1-16:34:07 1218.23 1.18 79.96 75.96 772500
3MAŁYJUREK JAN 2 19- 4- 2 S 1-16:22:59 1209.78 1.77 79.92 75.93 753670
4GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 2> 6 R 1-16:40:54 1205.34 2.36 79.89 75.89 772500
5WARCHOŁ STANISŁAW 2 18- 5- 3 C 1-16:30:27 1195.42 2.95 79.85 75.86 753650
6GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 3> 8 C 1-16:50:39 1187.27 3.54 79.81 75.82 772500
7WASZEK K+M & KUBECZKO 1 19- 8- 5 S 1-16:35:27 1186.91 4.12 79.77 75.78 754220
8GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 4> 9 R 1-16:51:41 1185.39 4.71 79.74 75.75 772500
9GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 5> 10 R 1-16:52:01 1184.79 5.30 79.70 75.71 772500
10GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 6> 36 C 1-16:56:56 1175.92 5.89 79.66 75.68 772500
11ŻMIJA WIESŁAW 3 20- 7- 5 S 1-16:52:42 1175.81 6.48 79.62 75.64 767450
12DUDEK HENRYK 2 20- 3- 1 S 1-16:42:49 1172.42 7.07 79.58 75.61 753650
13GAWLICA HENRYK 9 20- 9- 4 S 1-16:52:09 1170.70 7.66 79.55 75.57 763470
14PAPROTA ANDRZEJ 6 20- 9- 5 R 1-16:39:04 1170.25 8.25 79.51 75.53 747870
15ANDERSON TEAM 6 20- 9- 3 C 1-16:39:46 1169.21 8.84 79.47 75.50 748020
16KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 24- 8- 4 R 1-16:54:25 1166.26 9.43 79.43 75.46 763220
17WOŹNIAK-GROCHALA 5 20- 7- 6 S 1-16:40:24 1165.52 10.02 79.40 75.43 746400
18ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 40- 7- 2 R 1-16:59:10 1163.74 10.61 79.36 75.39 767100
19PAPROTA ANDRZEJ 6 < 2> 92 S 1-16:42:50 1163.40 11.20 79.32 75.35 747870
20KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 2> 72 S 1-16:57:09 1161.41 11.79 79.28 75.32 763220
21RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 14- 7- 6 S 1-16:47:26 1158.88 12.37 79.25 75.28 750300
22CIERKOSZ MARIAN 6 26-11- 2 - 1-16:46:05 1158.86 12.96 79.21 75.25 748720
23MAŁYJUREK JAN 2 < 2> 129 S 1-16:50:53 1157.92 13.55 79.17 75.21 753670
24HANUSIK ZYGMUNT 1 12- 4- 2 R 1-16:53:45 1157.17 14.14 79.13 75.18 756500
25SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 20- 2- 1 R 1-16:52:39 1157.16 14.73 79.09 75.14 755220
26DYRDA ANTONI 5 10- 2- 2 S 1-16:50:32 1153.64 15.32 79.06 75.10 750480
27WARZECHA PAWEŁ 1 21- 8- 5 R 1-16:56:09 1153.27 15.91 79.02 75.07 756720
28TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 13- 3- 2 S 1-17:04:00 1153.01 16.50 78.98 75.03 765600
29LOREK PIOTR 5 10- 1- 1 S 1-16:47:41 1152.11 17.09 78.94 75.00 746200
30KRZEMPEK-ORAWIEC 3 17- 6- 3 C 1-17:07:10 1151.68 17.68 78.91 74.96 768360
31ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 2> 64 R 1-17:07:22 1150.78 18.27 78.87 74.92 767990
32ŻMIJA WIESŁAW 3 < 2> 97 C 1-17:07:14 1150.20 18.86 78.83 74.89 767450
33ANDERSON TEAM 6 < 2> 142 R 1-16:50:39 1149.65 19.45 78.79 74.85 748020
34GAWLICA HENRYK 9 < 2> 170 S 1-17:04:18 1149.28 20.04 78.75 74.82 763470
35CIERKOSZ MARIAN 6 < 2> 105 R 1-16:51:33 1149.14 20.62 78.72 74.78 748720
36GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 7> 52 S 1-17:12:49 1148.16 21.21 78.68 74.75 772500
37KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 20- 6- 3 R 1-16:57:13 1147.99 21.80 78.64 74.71 754480
38SZYRSZEŃ ANTONI 8 20- 5- 2 S 1-16:59:07 1147.34 22.39 78.60 74.67 756230
39DRABIK STEFAN 6 20- 7- 4 C 1-16:51:25 1145.53 22.98 78.57 74.64 746220
40ZAWADZKI ANDRZEJ 3 20- 8- 3 C 1-17:13:52 1145.36 23.57 78.53 74.60 771820
41ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 15- 3- 2 R 1-16:58:40 1143.86 24.16 78.49 74.57 753420
42WARZECHA PAWEŁ 1 < 2> 87 R 1-17:01:35 1143.80 24.75 78.45 74.53 756720
43TETZLAFF IRENEUSZ 9 20- 4- 2 S 1-17:10:49 1143.01 25.34 78.42 74.49 766750
44KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2> 51 S 1-17:00:51 1141.68 25.93 78.38 74.46 754480
45MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 20- 9- 5 R 1-17:01:36 1141.52 26.52 78.34 74.42 755230
46PASTERNY WOJCIECH 6 10- 4- 4 S 1-16:55:35 1140.25 27.11 78.30 74.39 747530
47CIOSKA EUGENIUSZ 7 18-10- 6 R 1-17:11:27 1140.19 27.70 78.26 74.35 765580
48WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 2> 81 R 1-17:01:42 1139.82 28.29 74.32 754220
49OLEKSY KAZIMIERZ 3 20- 6- 3 C 1-17:13:45 1139.16 28.87 78.19 74.28 767510
50WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 2> 152 C 1-17:01:47 1138.82 29.46 78.15 74.24 753650
51KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3> 110 R 1-17:02:41 1138.52 30.05 78.11 74.21 754480
52GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 8> 124 R 1-17:19:06 1137.53 30.64 78.08 74.17 772500
53BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 21- 7- 4 S 1-17:10:57 1137.46 31.23 78.04 74.14 763180
54DOKTOR W&W&CZ. 7 16- 2- 2 S 1-17:12:13 1137.19 31.82 78.00 74.10 764440
55SZPYRKA EUGENIUSZ 1 18- 3- 1 R 1-17:03:59 1136.41 32.41 77.96 74.06 754560
56ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 2> 101 - 1-17:15:13 1136.08 33.00 77.92 74.03 767100
57BERNACKI RYSZARD 4 20- 8- 4 S 1-17:08:26 1135.98 33.59 77.89 73.99 759330
58BERNACKI RYSZARD 4 < 2> 67 S 1-17:08:40 1135.59 34.18 77.85 73.96 759330
59PASTERNY HENRYK 6 15- 4- 3 S 1-16:58:17 1135.57 34.77 77.81 73.92 747530
60CHLEBEK JERZY 6 16- 3- 2 R 1-16:57:50 1135.39 35.36 77.77 73.88 746900
61ZABORONEK ZBIGNIEW 7 20- 9- 5 S 1-17:17:12 1133.85 35.95 77.74 73.85 767840
62GANDYK JERZY 8 10- 4- 4 S 1-17:07:22 1133.74 36.54 77.70 73.81 756620
63GODLEWSKI EDWARD 6 40-12- 2 S 1-17:00:31 1133.28 37.12 77.66 73.78 748550
64ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 3> 132 S 1-17:17:48 1133.06 37.71 77.62 73.74 767990
65RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 2> 71 S 1-17:02:27 1132.61 38.30 77.58 73.71 750300
66ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 2> 75 S 1-17:18:08 1132.28 38.89 77.55 73.67 767840
67BERNACKI RYSZARD 4 < 3> 166 S 1-17:10:59 1131.67 39.48 77.51 73.63 759330
68DZIWAK STANISŁAW 3 10- 6- 6 C 1-17:20:59 1131.58 40.07 77.47 73.60 770590
69TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 2> 215 R 1-17:18:30 1130.07 40.66 77.43 73.56 766750
70DRABIK STEFAN 6 < 2> 134 C 1-17:00:26 1129.89 41.25 77.40 73.53 746220
71RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 3> 174 R 1-17:04:03 1129.88 41.84 77.36 73.49 750300
72KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 3> 99 C 1-17:15:40 1129.58 42.43 77.32 73.45 763220
73ROSIEK CZESŁAW 6 20- 5- 5 C 1-17:01:08 1129.24 43.02 77.28 73.42 746580
74GODLEWSKI EDWARD 6 < 2> 94 - 1-17:03:16 1128.58 43.61 77.25 73.38 748550
75ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 3> 76 S 1-17:20:34 1128.24 44.20 77.21 73.35 767840
76ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 4> 146 R 1-17:20:38 1128.13 44.78 77.17 73.31 767840
77GANDYK JERZY 8 < 2> 79 S 1-17:10:43 1128.08 45.37 77.13 73.28 756620
78WOJCZUK BOGUSŁAW 4 20- 2- 1 R 1-17:11:13 1127.79 45.96 77.09 73.24 756990
79GANDYK JERZY 8 < 3> 200 S 1-17:11:50 1126.20 46.55 77.06 73.20 756620
80WALUS WIESŁAW 3 24- 4- 1 S 1-17:24:07 1126.18 47.14 77.02 73.17 770440
81WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 3> 178 S 1-17:09:54 1125.87 47.73 76.98 73.13 754220
82ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 2> 96 C 1-17:09:34 1125.24 48.32 76.94 73.10 753420
83DUDEK HENRYK 2 < 2> 117 R 1-17:09:47 1125.21 48.91 76.91 73.06 753650
84GAŁECZKA JAN 5 19- 6- 5 S 1-17:07:36 1125.07 49.50 76.87 73.02 751100
85PIWOWAR ANDRZEJ 2 20- 5- 4 S 1-17:08:30 1125.04 50.09 76.83 72.99 752090
86CINAL ZBIGNIEW 3 16- 3- 3 C 1-17:22:21 1124.85 50.68 76.79 72.95 767540
87WARZECHA PAWEŁ 1 < 3> 102 S 1-17:12:45 1124.82 51.27 76.75 72.92 756720
88CHLEBEK JERZY 6 < 2> 306 S 1-17:04:04 1124.74 51.86 76.72 72.88 746900
89KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 15- 5- 1 R 1-17:05:22 1123.86 52.45 76.68 72.85 747780
90ORENDORZ JERZY 8 10- 2- 2 S 1-17:12:07 1123.76 53.03 76.64 72.81 755300
91KRUZEL ANDRZEJ 5 25- 5- 3 S 1-17:06:28 1123.61 53.62 76.60 72.77 748850
92PAPROTA ANDRZEJ 6 < 3> 131 S 1-17:05:47 1123.29 54.21 76.57 72.74 747870
93KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 20- 6- 4 S 1-17:12:00 1122.35 54.80 76.53 72.70 754220
94GODLEWSKI EDWARD 6 < 3> 284 S 1-17:07:04 1122.15 55.39 76.49 72.67 748550
95DZIWAK STANISŁAW 3 < 2> 204 C 1-17:26:44 1122.11 55.98 76.45 72.63 770590
95ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 3>---- C 1-17:11:26 1122.11 55.98 76.45 72.63 753420
97ŻMIJA WIESŁAW 3 < 3> 196 R 1-17:24:16 1121.57 57.16 76.38 72.56 767450
98GAWLICA MAREK 9 10- 4- 0 R 1-17:20:44 1121.54 57.75 76.34 72.52 763470
99KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 4> 324 C 1-17:20:33 1121.48 58.34 76.30 72.49 763220
100BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 2> 120 S 1-17:20:35 1121.36 58.93 76.26 72.45 763180
101ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 3> 265 C 1-17:24:23 1120.86 59.52 76.23 72.42 767100
102WARZECHA PAWEŁ 1 < 4> 193 S 1-17:15:09 1120.82 60.11 76.19 72.38 756720
103PIECHA MAREK+JAKUB 9 17- 5- 2 R 1-17:22:04 1120.67 60.70 76.15 72.34 764370
104WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 2> 195 R 1-17:06:10 1120.44 61.28 76.11 72.31 746400
105CIERKOSZ MARIAN 6 < 3> 177 S 1-17:08:18 1120.34 61.87 76.08 72.27 748720
106MAREK ZENON+MATEUSZ 6 10- 3- 3 S 1-17:06:03 1119.59 62.46 76.04 72.24 745700
107KARBOWY EMIL 3 20- 4- 3 S 1-17:27:20 1119.35 63.05 76.00 72.20 769370
108CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 2> 144 S 1-17:24:25 1118.59 63.64 75.96 72.16 765580
109ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 2> 234 C 1-17:30:43 1117.42 64.23 75.92 72.13 771820
110KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4> 135 S 1-17:15:45 1116.51 64.82 75.89 72.09 754480
111ROSIEK CZESŁAW 6 < 2> 118 C 1-17:08:42 1116.46 65.41 75.85 72.06 746580
112KARBOWY EMIL 3 < 2> 227 C 1-17:29:09 1116.40 66.00 75.81 72.02 769370
113TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 2> 322 R 1-17:25:56 1116.14 66.59 75.77 71.98 765600
114SIMKA JERZY 8 10- 3- 3 S 1-17:17:45 1115.65 67.18 75.74 71.95 756130
115KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 2> 138 S 1-17:16:12 1115.38 67.77 75.70 71.91 754220
116KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 10- 2- 2 S 1-17:23:48 1115.12 68.36 75.66 71.88 762520
117DUDEK HENRYK 2 < 3>---- R 1-17:16:22 1114.26 68.95 75.62 71.84 753650
118ROSIEK CZESŁAW 6 < 3> 156 S 1-17:10:03 1114.22 69.53 75.58 71.81 746580
119MITORAJ ZBIGNIEW 3 10- 3- 3 S 1-17:31:15 1114.00 70.12 75.55 71.77 770050
120BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 3> 161 R 1-17:25:21 1113.56 70.71 75.51 71.73 763180
121ŚMIETANA WOJCIECH 1 10- 1- 1 S 1-17:19:56 1111.65 71.30 75.47 71.70 755850
122SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 20- 7- 4 R 1-17:24:19 1111.27 71.89 75.43 71.66 760460
123BIOLIK JERZY 2 20- 5- 4 S 1-17:18:34 1111.08 72.48 75.40 71.63 753940
124GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 9> 126 R 1-17:35:28 1110.76 73.07 75.36 71.59 772500
125SZAFRAN JANUSZ 2 25- 8- 4 R 1-17:21:56 1109.61 73.66 75.32 71.55 756680
126GLANDYS MIECZYSŁAW 3 <10> 180 C 1-17:36:15 1109.52 74.25 75.28 71.52 772500
127GOŁOSZ GRZEGORZ 1 20- 3- 2 S 1-17:20:05 1109.32 74.84 75.25 71.48 754430
128GOŁOSZ GRZEGORZ 1 < 2> 143 R 1-17:20:13 1109.10 75.43 75.21 71.45 754430
129MAŁYJUREK JAN 2 < 3> 332 R 1-17:19:38 1108.94 76.02 75.17 71.41 753670
130PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 10- 3- 3 S 1-17:24:08 1108.63 76.61 75.13 71.38 758450
131PAPROTA ANDRZEJ 6 < 4> 183 S 1-17:14:57 1108.04 77.20 75.09 71.34 747870
132ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 4> 237 C 1-17:33:30 1107.41 77.78 75.06 71.30 767990
133GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 16- 2- 2 S 1-17:17:03 1107.27 78.37 75.02 71.27 749680
134DRABIK STEFAN 6 < 3> 151 R 1-17:14:03 1107.07 78.96 74.98 71.23 746220
135KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5> 164 R 1-17:21:33 1107.01 79.55 74.94 71.20 754480
136SIKORA HENRYK 2 21- 4- 1 R 1-17:20:05 1106.98 80.14 74.91 71.16 752840
137BORYS EUGENIUSZ 7 20- 3- 1 S 1-17:31:06 1106.12 80.73 74.87 71.12 764440
138KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 3> 157 S 1-17:21:54 1106.06 81.32 74.83 71.09 754220
139SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 2> 169 S 1-17:27:47 1105.67 81.91 74.79 71.05 760460
140SKIPIOŁ TEODOR 7 10- 3- 3 S 1-17:30:30 1105.49 82.50 74.75 71.02 763340
141DRABIK ROMAN 4 20- 5- 2 R 1-17:27:12 1104.71 83.09 74.72 70.98 759160
142ANDERSON TEAM 6 < 3> 220 R 1-17:17:18 1104.41 83.68 74.68 70.95 748020
143GOŁOSZ GRZEGORZ 1 < 3>---- S 1-17:23:34 1103.67 84.27 74.64 70.91 754430
144CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 3> 192 S 1-17:33:44 1103.57 84.86 74.60 70.87 765580
145PASTERNY HENRYK 6 < 2> 155 S 1-17:17:31 1103.34 85.44 74.57 70.84 747530
146ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 5> 285 R 1-17:36:19 1102.72 86.03 74.53 70.80 767840
147MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2> 202 S 1-17:25:43 1101.37 86.62 74.49 70.77 755230
148PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 2> 353 S 1-17:29:01 1100.77 87.21 74.45 70.73 758450
149DRABIK ROMAN 4 < 2> 153 R 1-17:29:49 1100.52 87.80 74.42 70.69 759160
150OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 2> 187 S 1-17:37:45 1099.98 88.39 74.38 70.66 767510
151DRABIK STEFAN 6 < 4> 158 R 1-17:18:33 1099.73 88.98 74.34 70.62 746220
152WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 3> 269 C 1-17:25:27 1099.50 89.57 74.30 70.59 753650
153DRABIK ROMAN 4 < 3> 270 S 1-17:30:32 1099.38 90.16 74.26 70.55 759160
154SIMKA JERZY 8 < 2> 395 S 1-17:27:47 1099.37 90.75 74.23 70.52 756130
155PASTERNY HENRYK 6 < 3> 251 R 1-17:20:33 1098.42 91.34 74.19 70.48 747530
156ROSIEK CZESŁAW 6 < 4> 290 C 1-17:19:55 1098.05 91.93 74.15 70.44 746580
157KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 4> 244 S 1-17:27:37 1096.86 92.52 74.11 70.41 754220
158DRABIK STEFAN 6 < 5> 179 S 1-17:20:23 1096.76 93.11 74.08 70.37 746220
159SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 2> 184 S 1-17:28:28 1096.00 93.69 74.04 70.34 754560
160KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 2> 273 S 1-17:22:30 1095.65 94.28 74.00 70.30 747780
161BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 4> 182 S 1-17:37:02 1094.90 94.87 73.96 70.26 763180
162BIOLIK JERZY 2 < 2> 194 S 1-17:28:38 1094.84 95.46 73.92 70.23 753940
163ORENDORZ JERZY 8 < 2>---- S 1-17:29:53 1094.82 96.05 73.89 70.19 755300
164KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6>---- S 1-17:29:21 1094.48 96.64 73.85 70.16 754480
165KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 2> 181 R 1-17:42:12 1094.22 97.23 73.81 70.12 768360
166BERNACKI RYSZARD 4 < 4> 167 R 1-17:34:29 1093.37 97.82 73.77 70.08 759330
167BERNACKI RYSZARD 4 < 5> 209 R 1-17:34:32 1093.30 98.41 73.74 70.05 759330
168PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 10- 1- 1 S 1-17:31:38 1092.05 99.00 73.70 70.01 755300
169SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 3> 224 R 1-17:36:42 1091.52 99.59 73.66 69.98 760460
170GAWLICA HENRYK 9 < 3> 185 S 1-17:39:32 1091.40 100.18 73.62 69.94 763470
171KRUZEL ANDRZEJ 5 < 2> 272 S 1-17:26:57 1090.11 100.77 73.58 69.91 748850
172SZAFRAN JANUSZ 2 < 2> 231 - 1-17:34:26 1089.64 101.36 73.55 69.87 756680
173WOJCZUK BOGUSŁAW 4 < 2>---- S 1-17:35:02 1089.14 101.94 73.51 69.83 756990
174RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 4> 283 S 1-17:29:00 1088.97 102.53 73.47 69.80 750300
175WALUS WIESŁAW 3 < 2> 214 R 1-17:48:11 1087.91 103.12 73.43 69.76 770440
176PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 2> 191 R 1-17:42:55 1087.43 103.71 73.40 69.73 764370
177CIERKOSZ MARIAN 6 < 4> 198 - 1-17:28:38 1087.25 104.30 73.36 69.69 748720
178WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 4> 304 R 1-17:34:06 1086.62 104.89 73.32 69.65 754220
179DRABIK STEFAN 6 < 6> 416 R 1-17:27:47 1084.96 105.48 73.28 69.62 746220
180GLANDYS MIECZYSŁAW 3 <11> 218 C 1-17:52:32 1084.16 106.07 73.25 69.58 772500
181KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 3> 186 C 1-17:49:07 1083.55 106.66 73.21 69.55 768360
182BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 5> 199 S 1-17:44:54 1082.68 107.25 73.17 69.51 763180
183PAPROTA ANDRZEJ 6 < 5> 232 S 1-17:31:09 1082.07 107.84 73.13 69.48 747870
184SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 3>---- R 1-17:37:43 1081.47 108.43 73.09 69.44 754560
185GAWLICA HENRYK 9 < 4> 239 R 1-17:45:59 1081.43 109.02 73.06 69.40 763470
186KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 4> 352 R 1-17:50:37 1081.26 109.61 73.02 69.37 768360
187OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 3> 278 R 1-17:49:56 1081.10 110.19 72.98 69.33 767510
188SKIPIOŁ TEODOR 7 < 2> 361 S 1-17:46:13 1080.89 110.78 72.94 69.30 763340
189WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 20- 5- 5 C 1-17:30:55 1080.49 111.37 72.91 69.26 746530
190UJMA TADEUSZ 5 10- 2- 2 S 1-17:36:28 1080.08 111.96 72.87 69.22 752240
191PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 3> 197 S 1-17:47:53 1079.80 112.55 72.83 69.19 764370
192CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 4> 212 S 1-17:49:04 1079.70 113.14 72.79 69.15 765580
193WARZECHA PAWEŁ 1 < 5> 242 S 1-17:41:45 1078.33 113.73 72.75 69.12 756720
194BIOLIK JERZY 2 < 3> 274 S 1-17:39:14 1078.24 114.32 72.72 69.08 753940
195WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 3> 207 S 1-17:32:54 1077.21 114.91 72.68 69.05 746400
196ŻMIJA WIESŁAW 3 < 4> 211 S 1-17:53:39 1075.39 115.50 72.64 69.01 767450
197PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 4> 228 R 1-17:50:52 1075.26 116.09 72.60 68.97 764370
198CIERKOSZ MARIAN 6 < 5> 205 - 1-17:36:53 1074.38 116.68 72.57 68.94 748720
199BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 6> 356 R 1-17:50:50 1073.64 117.27 72.53 68.90 763180
200GANDYK JERZY 8 < 4>---- S 1-17:45:04 1073.12 117.86 72.49 68.87 756620
201GAŁECZKA JAN 5 < 2> 208 S 1-17:40:03 1072.92 118.44 72.45 68.83 751100
202MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3> 225 S 1-17:44:36 1071.86 119.03 72.42 68.79 755230
203JAROMIN ZYGMUNT 8 7- 2- 2 S 1-17:45:59 1071.47 119.62 72.38 68.76 756440
204DZIWAK STANISŁAW 3 < 3> 216 S 1-18:00:11 1069.99 120.21 72.34 68.72 770590
205CIERKOSZ MARIAN 6 < 6> 254 R 1-17:39:50 1069.85 120.80 72.30 68.69 748720
206SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 2> 266 R 1-17:46:54 1069.78 121.39 72.26 68.65 756230
207WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 4> 313 S 1-17:38:05 1069.21 121.98 72.23 68.62 746400
208GAŁECZKA JAN 5 < 3> 217 S 1-17:43:11 1068.14 122.57 72.19 68.58 751100
209BERNACKI RYSZARD 4 < 6> 301 R 1-17:52:25 1065.85 123.16 72.15 68.54 759330
210CIESIELKA TADEUSZ 2 10- 2- 2 S 1-17:49:45 1065.70 123.75 72.11 68.51 756380
211ŻMIJA WIESŁAW 3 < 5> 292 S 1-18:01:07 1064.25 124.34 72.08 68.47 767450
212CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 5> 226 S 1-17:59:23 1064.22 124.93 72.04 68.44 765580
213KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 < 2>---- S 1-17:56:58 1063.54 125.52 72.00 68.40 762520
214WALUS WIESŁAW 3 < 3> 326 R 1-18:04:27 1063.48 126.10 71.96 68.36 770440
215TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 3> 248 S 1-18:01:14 1063.11 126.69 71.92 68.33 766750
216DZIWAK STANISŁAW 3 < 4> 245 C 1-18:05:09 1062.66 127.28 71.89 68.29 770590
217GAŁECZKA JAN 5 < 4> 249 S 1-17:47:01 1062.35 127.87 71.85 68.26 751100
218GLANDYS MIECZYSŁAW 3 <12> 277 R 1-18:07:39 1061.64 128.46 71.81 68.22 772500
219WARCHOŁ EDWARD 1 20- 4- 2 R 1-17:51:03 1061.19 129.05 71.77 68.18 754560
220ANDERSON TEAM 6 < 4> 261 R 1-17:45:52 1059.72 129.64 71.74 68.15 748020
221GRYCZKO ANDRZEJ 5 10- 4- 4 S 1-17:42:28 1059.28 130.23 71.70 68.11 744110
222SIMKA MARCIN 8 10- 2- 2 S 1-17:54:38 1058.07 130.82 71.66 68.08 756130
223WÓJCIK ANDRZEJ 1 10- 4- 4 S 1-17:53:24 1057.53 131.41 71.62 68.04 754440
224SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 4> 267 S 1-17:59:16 1057.27 132.00 71.58 68.01 760460
225MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4> 246 R 1-17:54:55 1056.39 132.59 71.55 67.97 755230
226CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 6> 233 S 1-18:04:47 1056.29 133.18 71.51 67.93 765580
227KARBOWY EMIL 3 < 3> 346 R 1-18:08:25 1056.22 133.77 71.47 67.90 769370
228PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 5>---- S 1-18:03:53 1055.93 134.35 71.43 67.86 764370
229WARCHOŁ EDWARD 1 < 2> 291 R 1-17:54:44 1055.72 134.94 71.40 67.83 754560
230GAWLICA MAREK 9 < 2> 366 R 1-18:04:18 1054.08 135.53 71.36 67.79 763470
231SZAFRAN JANUSZ 2 < 3> 236 S 1-17:57:55 1053.99 136.12 71.32 67.75 756680
232PAPROTA ANDRZEJ 6 < 6> 281 R 1-17:49:40 1053.83 136.71 71.28 67.72 747870
233CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 7> 243 R 1-18:06:30 1053.79 137.30 71.25 67.68 765580
234ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 3> 253 R 1-18:12:36 1053.54 137.89 71.21 67.65 771820
235KOWAL ROBERT 9 16- 2- 1 S 1-18:04:15 1053.31 138.48 71.17 67.61 762860
236SZAFRAN JANUSZ 2 < 4> 263 S 1-17:58:57 1052.48 139.07 71.13 67.58 756680
237ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 5> 288 C 1-18:09:48 1052.33 139.66 71.09 67.54 767990
238IMIOŁEK JANUSZ 1 20- 5- 4 S 1-17:56:59 1052.05 140.25 71.06 67.50 754300
238GAWLICA HENRYK 9 < 5> 297 R 1-18:05:42 1052.05 140.25 71.06 67.50 763470
240ŚWIERKOT JAN 2 26- 3- 1 R 1-17:55:02 1051.83 141.43 70.98 67.43 752090
241HANUSIK ZYGMUNT 1 < 2> 303 S 1-17:59:22 1051.62 142.02 70.94 67.40 756500
242WARZECHA PAWEŁ 1 < 6> 347 S 1-17:59:51 1051.22 142.60 70.91 67.36 756720
243CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 8> 359 R 1-18:08:19 1051.16 143.19 70.87 67.32 765580
244KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 5> 415 R 1-17:57:48 1050.74 143.78 70.83 67.29 754220
245DZIWAK STANISŁAW 3 < 5> 371 S 1-18:13:54 1049.99 144.37 70.79 67.25 770590
246MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 5> 315 S 1-17:59:55 1049.05 144.96 70.75 67.22 755230
247MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 2> 340 S 1-18:14:19 1048.66 145.55 70.72 67.18 770050
248TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 4>---- R 1-18:11:34 1048.09 146.14 70.68 67.15 766750
249GAŁECZKA JAN 5 < 5> 382 R 1-17:56:59 1047.58 146.73 70.64 67.11 751100
250SIKORA HENRYK 2 < 2> 329 S 1-17:58:41 1047.53 147.32 70.60 67.07 752840
251PASTERNY HENRYK 6 < 4>---- S 1-17:53:39 1047.47 147.91 70.57 67.04 747530
252SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 < 2>---- S 1-18:01:03 1047.39 148.50 70.53 67.00 755220
253ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 4> 275 R 1-18:17:39 1046.32 149.09 70.49 66.97 771820
254CIERKOSZ MARIAN 6 < 7> 336 S 1-17:55:36 1046.28 149.68 70.45 66.93 748720
255ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 20- 3- 3 S 1-18:01:22 1046.03 150.27 70.42 66.89 754570
256MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 2> 298 S 1-17:53:37 1044.96 150.85 70.38 66.86 745700
257KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 10- 1- 1 S 1-18:10:33 1044.79 151.44 70.34 66.82 763270
258GROLIK ROMAN 8 7- 2- 2 S 1-18:03:41 1044.45 152.03 70.30 66.79 755850
259ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 2> 420 S 1-18:02:36 1044.24 152.62 70.26 66.75 754570
260PASTERNY WOJCIECH 6 < 2> 314 S 1-17:56:06 1043.89 153.21 70.23 66.72 747530
261ANDERSON TEAM 6 < 5> 351 R 1-17:58:07 1041.64 153.80 70.19 66.68 748020
262PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 2> 280 - 1-18:02:06 1041.53 154.39 70.15 66.64 752090
263SZAFRAN JANUSZ 2 < 5> 289 R 1-18:06:52 1041.02 154.98 70.11 66.61 756680
264IMIOŁEK JANUSZ 1 < 2> 271 S 1-18:04:49 1040.68 155.57 70.08 66.57 754300
265ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 4> 286 - 1-18:17:15 1040.49 156.16 70.04 66.54 767100
266SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 3> 345 S 1-18:07:11 1039.94 156.75 70.00 66.50 756230
267SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 5> 328 S 1-18:12:01 1038.86 157.34 69.96 66.46 760460
268PIECHA FRANCISZEK 9 5- 3- 3 S 1-18:15:52 1038.73 157.93 69.92 66.43 764370
269WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 4> 293 R 1-18:06:01 1038.06 158.52 69.89 66.39 753650
270DRABIK ROMAN 4 < 4> 319 S 1-18:11:21 1038.03 159.10 69.85 66.36 759160
271IMIOŁEK JANUSZ 1 < 3> 354 S 1-18:07:05 1037.43 159.69 69.81 66.32 754300
272KRUZEL ANDRZEJ 5 < 3> 311 - 1-18:02:16 1036.81 160.28 69.77 66.28 748850
273KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 3> 401 R 1-18:01:17 1036.74 160.87 69.74 66.25 747780
274BIOLIK JERZY 2 < 4> 295 R 1-18:08:14 1035.30 161.46 69.70 66.21 753940
275ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 5> 335 R 1-18:25:33 1035.24 162.05 69.66 66.18 771820
276DWORNICZOK LESZEK 2 10- 1- 1 S 1-18:08:10 1034.64 162.64 69.62 66.14 753390
277GLANDYS MIECZYSŁAW 3 <13>---- R 1-18:26:48 1034.41 163.23 69.58 66.11 772500
278OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 4> 279 C 1-18:22:21 1033.89 163.82 69.55 66.07 767510
279OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 5> 388 R 1-18:22:25 1033.80 164.41 69.51 66.03 767510
280PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 3> 282 S 1-18:07:31 1033.78 165.00 69.47 66.00 752090
281PAPROTA ANDRZEJ 6 < 7> 308 S 1-18:03:28 1033.73 165.59 69.43 65.96 747870
282PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 4> 370 S 1-18:07:39 1033.59 166.18 69.40 65.93 752090
283RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 5> 317 S 1-18:06:04 1033.38 166.76 69.36 65.89 750300
284GODLEWSKI EDWARD 6 < 4> 305 - 1-18:04:52 1032.67 167.35 69.32 65.85 748550
285ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 6> 372 S 1-18:23:35 1032.62 167.94 69.28 65.82 767840
286ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 5> 350 R 1-18:23:51 1031.26 168.53 69.25 65.78 767100
287CINAL ZBIGNIEW 3 < 2> 327 S 1-18:24:29 1030.97 169.12 69.21 65.75 767540
288ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 6>---- R 1-18:25:17 1030.47 169.71 69.17 65.71 767990
289SZAFRAN JANUSZ 2 < 6> 397 S 1-18:14:52 1029.68 170.30 69.13 65.68 756680
290ROSIEK CZESŁAW 6 < 5>---- S 1-18:05:46 1028.68 170.89 69.09 65.64 746580
291WARCHOŁ EDWARD 1 < 3> 394 S 1-18:14:25 1027.43 171.48 69.06 65.60 754560
292ŻMIJA WIESŁAW 3 < 6> 316 R 1-18:27:20 1026.92 172.07 69.02 65.57 767450
293WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 5>---- R 1-18:14:19 1026.33 172.66 68.98 65.53 753650
294MACOŃ EUGENIUSZ 1 10- 2- 2 S 1-18:15:09 1025.82 173.25 68.94 65.50 754130
295BIOLIK JERZY 2 < 5>---- S 1-18:15:05 1025.65 173.84 68.91 65.46 753940
296CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 12- 1- 1 S 1-18:20:23 1025.36 174.43 68.87 65.42 759160
297GAWLICA HENRYK 9 < 6> 309 R 1-18:24:45 1025.14 175.01 68.83 65.39 763470
298MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 3>---- S 1-18:07:30 1025.02 175.60 68.79 65.35 745700
299SIMKA MARCIN 8 < 2>---- S 1-18:17:41 1025.01 176.19 68.75 65.32 756130
300GRYCZKO ANDRZEJ 5 < 2> 320 S 1-18:06:05 1024.83 176.78 68.72 65.28 744110
301BERNACKI RYSZARD 4 < 7> 384 R 1-18:21:09 1024.53 177.37 68.68 65.25 759330
302BORYS EUGENIUSZ 7 < 2> 341 R 1-18:26:18 1024.31 177.96 68.64 65.21 764440
303HANUSIK ZYGMUNT 1 < 3> 307 R 1-18:18:57 1023.75 178.55 68.60 65.17 756500
304WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 5> 338 S 1-18:17:02 1023.32 179.14 68.57 65.14 754220
305GODLEWSKI EDWARD 6 < 5> 310 R 1-18:12:16 1022.24 179.73 68.53 65.10 748550
306CHLEBEK JERZY 6 < 3>---- S 1-18:10:50 1021.98 180.32 68.49 65.07 746900
306HANUSIK ZYGMUNT 1 < 4>---- S 1-18:20:14 1021.98 180.32 68.49 65.07 756500
308PAPROTA ANDRZEJ 6 < 8> 369 R 1-18:12:46 1020.61 181.50 68.42 64.99 747870
309GAWLICA HENRYK 9 < 7> 318 R 1-18:28:11 1020.43 182.09 68.38 64.96 763470
310GODLEWSKI EDWARD 6 < 6> 333 R 1-18:13:50 1020.05 182.68 68.34 64.92 748550
311KRUZEL ANDRZEJ 5 < 4> 425 S 1-18:14:44 1019.21 183.26 68.30 64.89 748850
312RUPIK LEON 5 11- 1- 1 S 1-18:15:24 1016.63 183.85 68.26 64.85 747630
313WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 5> 334 S 1-18:14:37 1016.04 184.44 68.23 64.82 746400
314PASTERNY WOJCIECH 6 < 3> 383 S 1-18:15:48 1015.94 185.03 68.19 64.78 747530
314MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 6> 337 S 1-18:23:23 1015.94 185.03 68.19 64.78 755230
316ŻMIJA WIESŁAW 3 < 7>---- S 1-18:35:27 1015.88 186.21 68.11 64.71 767450
317RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 6> 411 S 1-18:18:47 1015.59 186.80 68.08 64.67 750300
318GAWLICA HENRYK 9 < 8> 323 S 1-18:32:03 1015.19 187.39 68.04 64.64 763470
319DRABIK ROMAN 4 < 5>---- R 1-18:28:06 1014.78 187.98 68.00 64.60 759160
320GRYCZKO ANDRZEJ 5 < 3> 376 S 1-18:14:19 1013.34 188.57 67.96 64.56 744110
321GROLIK ROMAN 8 < 2>---- S 1-18:25:58 1013.25 189.16 67.92 64.53 755850
322TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 3>---- S 1-18:36:06 1012.56 189.75 67.89 64.49 765600
323GAWLICA HENRYK 9 < 9>---- R 1-18:34:09 1012.36 190.34 67.85 64.46 763470
324KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 5> 339 C 1-18:34:11 1011.98 190.93 67.81 64.42 763220
325WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 2> 330 S 1-18:26:15 1010.97 191.51 67.77 64.38 754440
326WALUS WIESŁAW 3 < 4>---- - 1-18:42:37 1010.26 192.10 67.74 64.35 770440
327CINAL ZBIGNIEW 3 < 3>---- C 1-18:40:38 1009.08 192.69 67.70 64.31 767540
328SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 6> 387 S 1-18:33:39 1009.04 193.28 67.66 64.28 760460
329SIKORA HENRYK 2 < 3> 379 R 1-18:26:42 1008.22 193.87 67.62 64.24 752840
330WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 3> 422 S 1-18:28:30 1007.94 194.46 67.58 64.21 754440
331DOKTOR W&W&CZ. 7 < 2>---- S 1-18:38:26 1007.92 195.05 67.55 64.17 764440
332MAŁYJUREK JAN 2 < 4>---- R 1-18:27:55 1007.69 195.64 67.51 64.13 753670
333GODLEWSKI EDWARD 6 < 7> 343 R 1-18:23:02 1007.42 196.23 67.47 64.10 748550
334WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 6> 417 S 1-18:21:23 1006.77 196.82 67.43 64.06 746400
335ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 6> 373 C 1-18:46:57 1006.35 197.41 67.40 64.03 771820
336CIERKOSZ MARIAN 6 < 8> 358 R 1-18:24:06 1006.21 198.00 67.36 63.99 748720
337MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 7> 342 S 1-18:30:51 1005.83 198.59 67.32 63.95 755230
338WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 6> 367 S 1-18:29:57 1005.69 199.18 67.28 63.92 754220
339KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 6> 357 - 1-18:38:59 1005.58 199.76 63.88 763220
340MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 3>---- S 1-18:47:21 1003.52 200.35 67.21 63.85 770050

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

341BORYS EUGENIUSZ 7 < 3>---- R 1-18:42:31 1002.52 67.17 63.81 764440
342MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 8> 404 R 1-18:33:38 1002.12 67.13 63.78 755230
343GODLEWSKI EDWARD 6 < 8> 344 R 1-18:27:00 1002.07 67.09 63.74 748550
344GODLEWSKI EDWARD 6 < 9> 377 - 1-18:28:03 1000.67 67.06 63.70 748550
345SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 4> 396 R 1-18:36:18 999.91 67.02 63.67 756230
346KARBOWY EMIL 3 < 4>---- C 1-18:50:04 999.10 66.98 63.63 769370
347WARZECHA PAWEŁ 1 < 7> 362 R 1-18:38:52 997.17 66.94 63.60 756720
348ŚWIERKOT JAN 2 < 2> 391 S 1-18:36:14 994.52 66.91 63.56 752090
349CIESIELKA TADEUSZ 2 < 2>---- S 1-18:41:07 993.78 66.87 63.52 756380
350ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 6> 385 C 1-18:51:55 993.76 66.83 63.49 767100
351ANDERSON TEAM 6 < 6> 363 R 1-18:33:37 992.57 66.79 63.45 748020
352KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 5> 368 R 1-18:54:22 992.24 66.75 63.42 768360
352PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 3>---- S 1-18:44:23 992.24 66.75 63.42 758450
354IMIOŁEK JANUSZ 1 < 4> 414 R 1-18:40:25 991.96 66.68 63.35 754300
355JAROMIN ZYGMUNT 8 < 2>---- S 1-18:42:41 991.81 66.64 63.31 756440
356BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 7>---- R 1-18:49:34 991.70 66.60 63.27 763180
357KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 7> 393 R 1-18:49:44 991.54 66.57 63.24 763220
358CIERKOSZ MARIAN 6 < 9> 408 R 1-18:35:26 991.11 66.53 63.20 748720
359CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 9> 364 S 1-18:52:29 991.06 66.49 63.17 765580
360KOWAL ROBERT 9 < 2>---- R 1-18:49:49 990.96 66.45 63.13 762860
361SKIPIOŁ TEODOR 7 < 3>---- S 1-18:50:29 990.73 66.42 63.09 763340
362WARZECHA PAWEŁ 1 < 8>---- S 1-18:44:07 990.32 66.38 63.06 756720
363ANDERSON TEAM 6 < 7> 406 C 1-18:35:41 989.86 66.34 63.02 748020
364CIOSKA EUGENIUSZ 7 <10>---- R 1-18:54:23 988.63 66.30 62.99 765580
365RAJWA JAN 5 14- 2- 2 S 1-18:36:39 988.59 66.26 62.95 748020
366GAWLICA MAREK 9 < 3> 410 R 1-18:52:21 988.50 66.23 62.92 763470
367WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 7> 381 R 1-18:43:21 988.04 66.19 62.88 754220
368KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 6>---- C 1-18:58:21 987.17 66.15 62.84 768360
369PAPROTA ANDRZEJ 6 < 9>---- R 1-18:37:47 986.92 66.11 62.81 747870
370PIWOWAR ANDRZEJ 2 < 5>---- S 1-18:42:18 986.61 66.08 62.77 752090
371DZIWAK STANISŁAW 3 < 6>---- C 1-19:01:38 985.87 66.04 62.74 770590
372ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 7> 390 R 1-18:58:54 985.80 66.00 62.70 767840
373ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 7> 389 R 1-19:03:19 985.32 65.96 62.66 771820
374UJMA TADEUSZ 5 < 2>---- S 1-18:43:51 984.80 65.92 62.63 752240
375PIECHA FRANCISZEK 9 < 2> 413 S 1-18:57:21 983.30 65.89 62.59 764370
376GRYCZKO ANDRZEJ 5 < 4>---- S 1-18:37:02 982.93 65.85 62.56 744110
377GODLEWSKI EDWARD 6 <10> 380 - 1-18:42:05 982.24 65.81 62.52 748550
378GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 2>---- S 1-18:43:17 982.18 65.77 62.48 749680
379SIKORA HENRYK 2 < 4>---- R 1-18:46:49 981.77 65.74 62.45 752840
380GODLEWSKI EDWARD 6 <11> 400 - 1-18:42:33 981.64 65.70 62.41 748550
381WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 8>---- S 1-18:49:19 980.38 65.66 62.38 754220
382GAŁECZKA JAN 5 < 6>---- S 1-18:46:32 979.87 65.62 62.34 751100
383PASTERNY WOJCIECH 6 < 4>---- S 1-18:43:19 979.32 65.58 62.31 747530
384BERNACKI RYSZARD 4 < 8>---- S 1-18:55:59 978.54 65.55 62.27 759330
385ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 7>---- R 1-19:04:15 978.13 65.51 62.23 767100
386RAJWA JAN 5 < 2>---- S 1-18:44:47 978.08 65.47 62.20 748020
387SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 7>---- R 1-18:57:43 977.81 65.43 62.16 760460
388OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 6>---- R 1-19:05:04 977.64 65.40 62.13 767510
389ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 8>---- R 1-19:10:07 976.84 65.36 62.09 771820
390ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 8> 398 R 1-19:06:12 976.65 65.32 62.05 767840
391ŚWIERKOT JAN 2 < 3>---- R 1-18:50:36 975.98 65.28 62.02 752090
392WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 2> 399 C 1-18:45:02 975.81 65.25 61.98 746530
393KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 8>---- - 1-19:03:09 974.55 61.95 763220
394WARCHOŁ EDWARD 1 < 4>---- S 1-18:54:23 974.40 65.17 61.91 754560
395SIMKA JERZY 8 < 3>---- S 1-18:56:00 974.39 65.13 61.88 756130
396SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 5>---- R 1-18:56:52 973.44 65.09 61.84 756230
397SZAFRAN JANUSZ 2 < 7> 418 R 1-18:57:36 973.10 65.06 61.80 756680
398ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 9>---- S 1-19:09:44 972.28 65.02 61.77 767840
399WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 3> 402 S 1-18:47:58 972.09 64.98 61.73 746530
400GODLEWSKI EDWARD 6 <12>---- - 1-18:50:32 971.47 61.70 748550
401KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 4> 412 R 1-18:50:03 971.08 64.91 61.66 747780
402WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 4> 405 S 1-18:48:57 970.84 64.87 61.62 746530
403DYRDA ANTONI 5 < 2>---- S 1-18:53:32 970.20 64.83 61.59 750480
404MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 9>---- R 1-18:58:38 969.94 64.79 61.55 755230
405WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 5>---- S 1-18:49:51 969.71 64.75 61.52 746530
406ANDERSON TEAM 6 < 8> 409 S 1-18:51:35 969.46 64.72 61.48 748020
407OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 11- 1- 1 S 1-19:08:54 967.00 64.68 61.45 762870
408CIERKOSZ MARIAN 6 <10> 419 - 1-18:54:28 966.76 64.64 61.41 748720
409ANDERSON TEAM 6 < 9>---- R 1-18:54:10 966.23 64.60 61.37 748020
410GAWLICA MAREK 9 < 4>---- R 1-19:10:17 966.07 64.57 61.34 763470
411RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 7>---- S 1-18:56:40 966.05 64.53 61.30 750300
412KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 5>---- R 1-18:54:24 965.63 64.49 61.27 747780
413PIECHA FRANCISZEK 9 < 3>---- S 1-19:11:40 965.52 64.45 61.23 764370
414IMIOŁEK JANUSZ 1 < 5>---- S 1-19:01:43 964.93 64.42 61.19 754300
415KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 6>---- R 1-19:01:52 964.64 64.38 61.16 754220
416DRABIK STEFAN 6 < 7>---- C 1-18:53:50 964.32 64.34 61.12 746220
417WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 7>---- S 1-18:54:39 963.53 64.30 61.09 746400
418SZAFRAN JANUSZ 2 < 8>---- S 1-19:06:47 961.74 64.26 61.05 756680
419CIERKOSZ MARIAN 6 <11>---- R 1-18:59:00 961.13 64.23 61.02 748720
420ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 3>---- S 1-19:05:56 960.09 64.19 60.98 754570
421MACOŃ EUGENIUSZ 1 < 2>---- S 1-19:07:16 957.91 64.15 60.94 754130
422WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 4>---- S 1-19:07:38 957.86 64.11 60.91 754440
423ORAWSKI HENRYK 6 8- 1- 1 S 1-19:00:47 957.56 64.08 60.87 747650
424LOSKA JAN 2 15- 1- 1 S 1-19:08:46 956.46 64.04 60.84 754420
425KRUZEL ANDRZEJ 5 < 5>---- R 1-19:04:04 955.08 64.00 60.80 748850

KONIEC KONKURSU

426GODLEWSKI EDWARD 6 <13>---- - 1-19:04:19 954.40 748550
427WALUS WIESŁAW 3 < 5>---- S 1-19:27:19 954.32 770440
428PRASOŁ JÓZEF 4 20- 0- 0 S 1-19:16:16 952.92 758780
429OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 7>---- S 1-19:27:07 950.93 767510
430JAROMIN ZYGMUNT 8 < 3>---- S 1-19:15:31 950.88 756440
431WARCHOŁ EDWARD 1 < 5>---- S 1-19:14:24 949.85 754560
432BIOLIK JERZY 2 < 6>---- S 1-19:13:48 949.79 753940
433DUDEK HENRYK 2 < 4>---- R 1-19:13:42 949.54 753650
434PRASOŁ JÓZEF 4 < 2>---- R 1-19:19:17 949.33 758780
435ANDERSON TEAM 6 <10>---- S 1-19:07:57 949.32 748020
436SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 6>---- S 1-19:17:04 948.77 756230
437ZABORONEK ZBIGNIEW 7 <10>---- S 1-19:29:25 948.63 767840
438CHLEBEK JERZY 6 < 4>---- S 1-19:08:05 947.74 746900

Klasyfikacja hodowców po 7 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY
1 2 3 4 5 6 7RAZ Lot 7 RAZEM
1GLANDYS MIECZYSŁAW 3 5 8 610 4 6 6 45 443.31 1497.59
2ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 910 8 8 4 7 4 50 288.58 1452.34
3KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 9 9 4 9 6 7 4 48 285.68 1441.27
4DZIWAK STANISŁAW 3 6 9 3 7 6 8 6 45 413.23 1435.96
5WARCHOŁ STANISŁAW 2 7 7 4 7 8 8 3 44 220.69 1395.14
6ŻMIJA WIESŁAW 3 6 5 4 8 6 8 5 42 352.72 1387.31
7DRABIK STEFAN 6 8 8 6 6 5 7 4 44 279.66 1301.83
8ROSIEK CZESŁAW 6 5 8 7 7 3 6 5 41 353.37 1295.93
9ZABORONEK ZBIGNIEW 7 9 7 5 7 3 7 5 43 348.46 1258.35
10ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 5 7 4 8 6 8 2 40 145.73 1240.35
11RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 7 6 0 5 6 7 6 37 410.65 1236.40
12MAREK ZENON+MATEUSZ 6 4 6 6 6 6 8 3 39 204.45 1233.06
13KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 5 8 3 6 7 6 3 38 216.71 1193.36
14ANDERSON TEAM 6 4 9 6 5 5 8 3 40 200.00 1188.93
15WARZECHA PAWEŁ 1 5 6 4 7 4 5 5 36 344.84 1163.91
16PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 8 6 8 5 5 3 36 205.53 1136.34
17OLEKSY KAZIMIERZ 3 6 4 4 8 4 8 3 37 211.01 1132.11
18GAWLICA HENRYK 9 4 8 4 5 5 5 4 35 284.97 1105.40
19ZAWADZKI ANDRZEJ 3 510 4 9 2 6 3 39 210.76 1094.45
20WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 2 8 2 5 6 3 5 31 316.11 1038.96
21CIOSKA EUGENIUSZ 7 3 3 3 3 6 3 6 27 411.72 1033.18
22PIECHA FRANCISZEK 9 4 7 2 5 8 3 3 32 190.25 1013.91
23WOŹNIAK-GROCHALA 5 710 1 4 1 4 6 33 403.07 979.61
24WASZEK K+M & KUBECZKO 1 7 7 3 3 2 5 5 32 340.35 979.35
25KRZEMPEK-ORAWIEC 3 2 0 7 6 3 7 3 28 207.35 973.71
26MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 5 6 6 3 2 5 28 335.51 970.64
27ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 3 7 5 5 3 6 3 32 194.62 953.04
28BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 6 7 4 4 2 5 4 32 286.36 930.41
29SEROKA JÓZEF 5 7 7 4 7 6 4 - 35 914.49
30MAŁYJUREK JAN 2 2 7 4 5 4 5 2 29 151.14 905.51
31RUPIK LEON 5 2 5 2 7 5 8 1 30 64.85 905.33
32DUDEK HENRYK 2 6 6 3 7 5 4 1 32 75.61 900.24
33PAPROTA ANDRZEJ 6 6 3 2 5 2 4 5 27 354.87 899.83
34GAŁECZKA JAN 5 2 5 2 2 6 2 5 24 341.03 885.26
35BERNACKI RYSZARD 4 6 7 0 3 3 6 4 29 283.85 877.49
36DOKTOR W&W&CZ. 7 5 5 4 4 4 5 2 29 138.27 844.03
37TETZLAFF IRENEUSZ 9 4 5 4 6 3 5 2 29 142.82 843.12
38WÓJCIK ANDRZEJ 1 5 5 2 4 3 4 4 27 257.54 834.41
39CINAL ZBIGNIEW 3 3 6 3 5 3 4 3 27 203.01 824.28
40PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 3 3 5 3 4 22 268.20 823.81
41GANDYK JERZY 8 4 6 1 7 0 5 4 27 289.16 813.61
42PIWOWAR ANDRZEJ 2 1 3 4 4 4 2 4 22 267.69 791.67
43SZYRSZEŃ ANTONI 8 2 2 3 2 6 5 2 22 141.17 787.30
44RAJWA JAN 5 5 7 0 6 4 4 2 28 125.15 786.79
45ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 4 6 4 6 4 1 2 27 135.91 785.38
46CHLEBEK JERZY 6 2 7 3 6 3 3 2 26 137.95 751.28
47CIERKOSZ MARIAN 6 6 4 5 3 4 2 2 26 139.20 750.85
48KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 5 0 5 3 3 1 4 21 286.11 749.67
49SKIPIOŁ TEODOR 7 5 4 4 3 2 4 3 25 203.41 744.12
50KARBOWY EMIL 3 6 7 3 - 2 6 3 27 207.85 739.16
51WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 2 8 6 4 5 3 0 28 738.68
52PIECHA MAREK+JAKUB 9 4 8 1 5 2 5 2 27 137.05 737.51
53LOSKA JAN 2 5 4 4 6 2 5 1 27 60.84 735.73
54SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 3 2 4 4 2 2 4 21 269.80 727.53
55UJMA TADEUSZ 5 5 8 5 4 0 5 2 29 131.85 727.53
56ŚMIETANA WOJCIECH 1 3 5 2 5 4 4 1 24 71.70 702.06
57GODLEWSKI EDWARD 6 2 3 4 4 4 2 2 21 146.45 695.74
58GRYCZKO ANDRZEJ 5 2 4 2 3 3 2 4 20 260.51 691.13
59PASTERNY HENRYK 6 2 1 2 2 2 8 3 20 211.80 685.99
60KOWALSKI KAMIL 5 1 4 4 5 3 6 0 23 683.39
61SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 8 5 3 5 3 2 1 27 67.00 675.71
62DRABIK ROMAN 4 1 6 3 6 1 4 2 23 136.91 670.54
63WALUS WIESŁAW 3 8 7 4 2 2 4 1 28 73.17 669.04
64TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 3 5 3 6 2 2 2 23 139.52 654.57
65LOREK PIOTR 5 4 6 2 3 5 2 1 23 75.00 645.52
66PRASOŁ JÓZEF 4 1 4 6 5 3 4 0 23 644.02
67WARCHOŁ EDWARD 1 5 6 2 3 4 1 2 23 127.51 640.44
68ŚWIERKOT JAN 2 3 5 4 2 4 3 1 22 63.56 611.94
69SZAFRAN JANUSZ 2 3 6 0 2 3 0 4 18 262.06 585.50
70MITORAJ ZBIGNIEW 3 5 1 2 3 1 4 3 19 202.80 583.39
71SZPYRKA EUGENIUSZ 1 7 6 2 2 4 1 1 23 70.34 576.63
72BORYS EUGENIUSZ 7 4 4 1 4 4 2 1 20 71.12 573.93
73SIKORA HENRYK 2 2 2 4 5 3 2 1 19 67.07 572.47
74KOWAL ROBERT 9 3 6 4 5 2 1 1 22 67.61 570.88
75DYRDA ANTONI 5 1 5 3 3 1 4 2 19 136.69 565.80
76MAMOK STANISŁAW 7 3 1 5 4 4 2 - 19 549.66
77GAWLICA MAREK 9 6 6 3 3 3 3 0 24 546.49
78SIMKA JERZY 8 1 2 1 2 3 2 3 14 204.35 524.10
79DWORNICZOK LESZEK 2 1 1 3 3 3 3 1 15 66.14 508.04
80KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 2 7 2 1 2 4 1 19 70.30 504.76
81BIOLIK JERZY 2 0 2 3 1 2 0 4 12 276.40 504.11
82WOJCZUK BOGUSŁAW 4 2 3 3 4 1 3 1 17 69.83 478.92
83SZWARC BOGDAN 5 1 3 2 5 2 4 - 17 474.97
84OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 4 2 1 4 2 3 1 17 61.45 468.15
85IMIOŁEK JANUSZ 1 0 2 5 0 1 0 4 12 261.58 459.89
86COFAŁA ANDRZEJ 4 6 1 1 3 4 2 - 17 455.67
87MORKISZ BRONISŁAW 3 2 1 3 3 3 3 - 15 441.40
88BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 2 4 1 5 3 1 - 16 439.94
89KRUZEL ANDRZEJ 5 0 1 4 1 1 1 3 11 207.57 436.33
90KNIEĆ MATEUSZ 1 1 2 4 5 2 1 - 15 431.12
91KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 3 1 1 4 1 1 2 13 140.28 415.04
92ORAWSKI HENRYK 6 2 2 3 2 2 2 1 14 60.87 406.28
93CZARDYBON RYSZARD 2 4 2 4 1 4 0 - 15 395.99
94JAROMIN ZYGMUNT 8 0 1 3 1 3 0 2 10 132.07 388.95
95ORENDORZ JERZY 8 3 2 0 3 0 3 2 13 143.00 388.54
96NYGA BERNARD 4 4 6 4 3 1 0 - 18 387.35
97CIESIELKA TADEUSZ 2 0 1 1 4 2 0 2 10 132.03 384.37
98SIMKA MARCIN 8 0 2 2 2 1 2 2 11 133.40 373.98
99WIELOCH ANDRZEJ 4 3 2 5 4 1 0 - 15 365.90
100MACOŃ EUGENIUSZ 1 1 1 0 2 3 0 2 9 126.44 351.63
101GOŁOSZ GRZEGORZ 1 2 3 2 0 1 1 2 11 142.39 339.05
102GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 5 - 3 1 0 1 2 12 133.75 335.54
103BOGACKI STEFAN 1 4 4 3 3 1 0 0 15 333.11
104KOSTYRA JAN 9 2 3 0 2 3 2 - 12 328.13
105KLAJA GABRIEL 9 2 1 3 4 1 1 - 12 324.63
106BRZĘK TADEUSZ 8 0 5 2 2 2 1 0 12 310.82
107JANIK JAN 2 2 2 1 4 2 0 - 11 303.40
108UŁAN WŁODZIMIERZ 2 3 4 3 3 0 1 - 14 290.53
109CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 1 1 1 1 3 0 1 8 65.42 283.83
110PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 2 2 1 1 1 2 1 10 70.01 279.21
111PIWKO PAWEŁ 1 1 2 1 4 1 0 0 9 237.44
112KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 0 0 2 2 1 0 1 6 66.82 219.30
113JAWORSKI JÓZEF 1 3 2 4 0 1 0 - 10 216.71
114HANUSIK ZYGMUNT 1 0 0 2 1 0 0 2 5 132.47 212.84
115MUCHA JERZY 4 4 3 0 0 2 1 0 10 210.47
116SZWARC MARIAN 5 0 3 2 1 1 1 - 8 197.20
117RYŚ ARKADIUSZ 1 4 0 2 0 1 1 0 8 176.74
118LISZKA EUGENIUSZ 1 2 2 1 0 2 0 - 7 172.63
119ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 0 3 0 2 - - 5 169.07
120ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 3 1 1 - - 5 154.59
121KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 2 0 2 0 - 4 143.28
122WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 0 3 2 0 1 0 - 6 140.00
123DYRDA PIOTR 5 0 0 1 2 1 0 - 4 137.93
124GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 2 131.32 131.32
125EBERT JERZY 3 - 0 1 0 2 0 0 3 111.64
126ŚWIERKOT PIOTR 5 0 0 1 0 2 0 - 3 110.66
127KŁAKUS PIOTR 8 1 0 2 1 0 0 0 4 97.86
128WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 2 1 0 0 - 4 92.94
129JAROMIN JAN 8 0 0 2 1 0 0 - 3 84.84
130BISAGA WIESŁAW 3 0 0 2 1 0 0 - 3 80.26
131WYGRABEK ALOJZY 1 0 0 2 1 0 0 - 3 80.20
132WYRWISZ HENRYK 6 - 0 1 1 0 - - 2 58.66
133RZEPKA LUDWIK 4 2 2 - 0 0 - - 4 56.54
134ORENDORZ MARCIN 8 0 0 2 0 0 0 - 2 54.31
135PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 3 52.39
136BRONCEL ANTONI 7 2 0 1 0 0 0 0 3 51.47
137NOWAK MAREK 9 1 0 0 1 - 0 - 2 43.76
138LISZKA KRZYSZTOF 4 1 2 0 0 - 0 - 3 41.21
139PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 0 0 0 3 40.72
140WAJDA JÓZEF 9 1 0 1 0 0 0 - 2 37.81

Klasyfikacja hodowców po 7 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7RAZ Lot 7 RAZEM
1GLANDYS MIECZYSŁAW 3101010101010 7 67 529.56 2270.49
2ANDERSON TEAM 6101010101010 7 67 482.60 2217.72
3ŻMIJA WIESŁAW 3101010101010 7 67 490.85 2205.25
4DRABIK STEFAN 6101010101010 7 67 491.13 2202.10
5KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7101010101010 6 66 424.38 2171.39
6ZAWADZKI ANDRZEJ 3101010101010 7 67 474.22 2171.16
7WARZECHA PAWEŁ 1101010101010 7 67 494.98 2166.95
8KOCZAR RYSZARD + KAROL 2101010101010 6 66 436.83 2166.74
9ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3101010101010 6 66 429.21 2166.17
10GAWLICA HENRYK 9101010101010 7 67 487.58 2158.39
11WASZEK K+M & KUBECZKO 11010101010 9 7 66 484.82 2149.37
12BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9101010101010 7 67 490.26 2143.67
13BERNACKI RYSZARD 41010 9101010 7 66 495.50 2139.49
14ZABORONEK ZBIGNIEW 7101010101010 7 67 493.50 2136.98
15OLEKSY KAZIMIERZ 3101010101010 6 66 408.50 2124.38
16DZIWAK STANISŁAW 3101010101010 6 66 413.23 2121.37
17SZCZYGIEŁ RYSZARD 410 910101010 7 66 473.60 2096.43
18WARCHOŁ STANISŁAW 2101010101010 5 65 352.61 2082.57
19ROSIEK CZESŁAW 6101010101010 5 65 353.37 2054.70
20WOŹNIAK-GROCHALA 510101010 9 7 7 63 475.38 2023.39
21RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 51010 5101010 7 62 484.14 2020.54
22PIECHA MAREK+JAKUB 9101010101010 5 65 348.09 1987.07
23PAPROTA ANDRZEJ 610101010 7 8 7 62 498.12 1976.30
24ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2101010101010 3 63 220.30 1967.84
25SZYRSZEŃ ANTONI 810 810101010 5 63 335.33 1962.87
26ŻUCHOWICZ WOJCIECH 31010101010 7 5 62 339.31 1939.80
27CIERKOSZ MARIAN 6101010 710 8 7 62 470.88 1927.17
28KRZEMPEK-ORAWIEC 3 6 91010 810 6 59 410.26 1925.45
29DUDEK HENRYK 2101010101010 3 63 220.51 1918.10
30MAŁYJUREK JAN 210101010 910 4 63 286.68 1917.93
31MAREK ZENON+MATEUSZ 6101010101010 3 63 204.45 1906.44
32ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2101010101010 3 63 194.62 1880.44
33DRABIK ROMAN 4 2101010 910 5 56 343.18 1851.23
34PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 81010101010 3 61 205.53 1843.12
35GANDYK JERZY 81010101010 8 4 62 289.16 1838.93
36WALUS WIESŁAW 31010101010 9 3 62 211.29 1829.70
37TETZLAFF IRENEUSZ 910101010 810 4 62 283.53 1820.12
38WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 51010 6101010 5 61 316.11 1813.05
39MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 210101010 3 7 52 477.90 1810.11
40CHLEBEK JERZY 61010101010 9 3 62 211.83 1808.44
41WÓJCIK ANDRZEJ 110 9101010 8 4 61 257.54 1801.47
42DOKTOR W&W&CZ. 7 61010101010 2 58 138.27 1757.93
43KOŁODZIEJ DARIUSZ 6101010 5 910 5 59 332.33 1742.96
44SIKORA HENRYK 21010101010 5 4 59 264.92 1737.02
45SKIPIOŁ TEODOR 710 810 910 9 3 59 203.41 1728.66
46ŚWIERKOT JAN 2101010 71010 3 60 193.01 1717.58
47RUPIK LEON 51010 9101010 1 60 64.85 1716.98
48SEROKA JÓZEF 5101010101010 - 60 1682.95
49TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 910 81010 8 3 58 211.50 1676.43
50PASTERNY WOJCIECH 6 5 8 81010 8 4 53 268.20 1655.16
51BORYS EUGENIUSZ 71010101010 5 3 58 200.14 1650.38
52CIOSKA EUGENIUSZ 710 4 8 510 5 7 49 490.58 1648.31
53PASTERNY HENRYK 6 5 4 9 81010 4 50 282.28 1638.61
54KARBOWY EMIL 3101010 -1010 4 54 275.75 1631.30
55ŚMIETANA WOJCIECH 11010101010 7 1 58 71.70 1617.37
56LOSKA JAN 210101010 9 9 1 59 60.84 1612.11
57GODLEWSKI EDWARD 6 4 510 610 4 6 45 404.31 1571.63
58WARCHOŁ EDWARD 1101010 510 5 4 54 263.52 1569.30
59CINAL ZBIGNIEW 310101010 7 6 3 56 203.01 1554.13
60SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 110101010 7 7 2 56 142.14 1553.51
61PIWOWAR ANDRZEJ 2 3 610 910 5 4 47 267.69 1547.07
62PRASOŁ JÓZEF 4 4101010 910 0 53 1506.89
63DWORNICZOK LESZEK 2 6 81010 9 7 1 51 66.14 1485.58
64KRUZEL ANDRZEJ 5 4 410 8 7 9 4 46 268.37 1485.40
65SZAFRAN JANUSZ 2 910 8 7 6 2 7 49 462.02 1479.85
66RAJWA JAN 5 810 710 8 7 2 52 125.15 1469.02
67KOWALSKI KAMIL 510101010 510 0 55 1464.01
68KUBECKO J.-TATARCZYK J 210 610 5 7 2 6 46 414.56 1448.10
69KOSTYRA JAN 910 9 51010 9 - 53 1438.84
70COFAŁA ANDRZEJ 410 6 710 910 - 52 1409.91
71WOJCZUK BOGUSŁAW 4 610 910 6 7 2 50 143.07 1392.84
72MITORAJ ZBIGNIEW 310 5 6 9 7 8 3 48 202.80 1387.31
73GAŁECZKA JAN 5 310 5 4 8 4 6 40 408.14 1339.34
74BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 3 5 910 9 8 - 44 1312.52
75DYRDA ANTONI 5 6 7 8 5 9 6 2 43 136.69 1289.72
76WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 71010 5 9 7 0 48 1271.02
77UJMA TADEUSZ 5101010 9 2 6 2 49 131.85 1253.03
78MUCHA JERZY 4 8101010 7 3 0 48 1230.11
79SZPYRKA EUGENIUSZ 11010 4 7 7 3 3 44 213.84 1225.24
80KOWAL ROBERT 9 9 8 810 4 4 2 45 130.74 1175.06
81BIOLIK JERZY 2 4 910 5 5 0 5 38 342.61 1168.47
82ORENDORZ JERZY 810 9 4 7 5 6 2 43 143.00 1115.55
83KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 8 6 810 4 2 2 40 140.28 1095.81
84WIELOCH ANDRZEJ 410 710 6 7 2 - 42 1061.34
85IMIOŁEK JANUSZ 1 6 310 6 4 0 5 34 324.93 1056.44
86MORKISZ BRONISŁAW 3 6 51010 5 3 - 39 1040.76
87PIECHA FRANCISZEK 9 4 8 2 5 8 3 3 33 190.25 1028.53
88GRYCZKO ANDRZEJ 5 510 5 5 4 3 4 36 260.51 1028.46
89SZWARC BOGDAN 5 2 61010 4 5 - 37 1020.26
90GAWLICA MAREK 9 8 9 5 4 4 3 4 37 264.57 1005.34
91LOREK PIOTR 510 7 4 4 7 4 1 37 75.00 963.62
92OTLEWSKI KAZIMIERZ 410 8 4 9 3 4 1 39 61.45 948.59
93SIMKA JERZY 8 3 5 3 4 6 4 3 28 204.35 892.04
94GOŁOSZ GRZEGORZ 1 3 6 8 0 5 3 3 28 213.84 846.95
95BRZĘK TADEUSZ 8 51010 7 2 2 0 36 834.87
96MAMOK STANISŁAW 7 6 1 8 4 5 4 - 28 763.26
97BOGACKI STEFAN 1 6 6 8 6 4 1 0 31 761.87
98KNIEĆ MATEUSZ 1 4 410 7 2 2 - 29 734.27
99SIMKA MARCIN 8 0 3 6 4 3 2 2 20 133.40 642.20
100NYGA BERNARD 4 8 8 6 6 1 1 - 30 633.48
101CZARDYBON RYSZARD 210 5 7 2 4 0 - 28 631.50
102CIESIELKA TADEUSZ 2 3 2 4 5 4 0 2 20 132.03 629.60
103CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 2 3 7 3 5 0 1 21 65.42 627.53
104GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 9 - 6 2 2 1 2 22 133.75 579.86
105SZWARC MARIAN 5 0 5 6 2 4 1 - 18 501.27
106JAROMIN ZYGMUNT 8 2 2 6 1 3 0 2 16 132.07 500.60
107WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 4 5 9 0 3 0 - 21 490.75
108HANUSIK ZYGMUNT 1 0 1 4 3 0 0 4 12 272.82 476.27
109JANIK JAN 2 3 5 4 5 2 0 - 19 471.57
110ORAWSKI HENRYK 6 4 3 4 2 2 2 1 18 60.87 471.09
111KLAJA GABRIEL 9 4 1 3 6 2 1 - 17 460.47
112UŁAN WŁODZIMIERZ 2 5 4 7 4 0 1 - 21 445.16
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 2 1 7 2 2 0 1 15 66.82 434.92
114MACOŃ EUGENIUSZ 1 4 2 1 2 3 0 2 14 126.44 430.38
115WYRWISZ HENRYK 6 - 0 5 1 6 - - 12 426.45
116BISAGA WIESŁAW 3 1 210 1 2 0 - 16 418.77
117PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 3 2 2 2 2 2 1 14 70.01 395.57
118WYGRABEK ALOJZY 1 9 3 7 2 0 0 - 21 393.90
119RYŚ ARKADIUSZ 1 5 1 7 0 2 1 0 16 381.47
120EBERT JERZY 3 - 2 6 2 3 0 0 13 369.26
121KUCHARCZYK JERZY 7 3 1 6 0 3 0 - 13 347.70
122PIWKO PAWEŁ 1 1 2 3 6 1 0 0 13 345.54
123DYRDA PIOTR 5 0 0 2 3 4 0 - 9 336.46
124RZEPKA LUDWIK 4 5 4 - 0 4 - - 13 314.72
125LISZKA EUGENIUSZ 1 3 3 1 2 3 0 - 12 300.45
126KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 4 0 4 0 - 8 292.05
127JAWORSKI JÓZEF 1 7 2 5 0 1 0 - 15 290.31
128ŚLOSARCZYK ROMAN 3 2 0 5 0 2 - - 9 245.76
129ŚWIERKOT PIOTR 5 0 1 4 1 2 0 - 8 235.56
130ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 4 1 2 - - 7 222.14
131LISZKA KRZYSZTOF 4 2 4 2 2 - 0 - 10 195.32
132WIĘCŁAW JÓZEF 3 - 0 3 2 - 1 - 6 167.61
133WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 4 1 0 0 - 6 142.46
134GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 2 131.32 131.32
135JAROMIN JAN 8 0 0 2 2 0 0 - 4 113.07
136KŁAKUS PIOTR 8 1 1 2 1 0 0 0 5 112.04
137ORENDORZ MARCIN 8 0 2 3 0 0 0 - 5 107.77
138PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 1 0 0 4 81.89
139BRONCEL ANTONI 7 4 0 1 0 0 0 0 5 77.30
140WAJDA JÓZEF 9 1 0 2 0 0 0 - 3 63.18
141NOWAK MAREK 9 1 1 0 1 - 0 - 3 58.31
142PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 3 52.39
KLASYFIKACJA NJLPSYC LTN P LCIEnr 7

Klasyfikacja lotników po 7 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 7 250.59 2521.19
2 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 7 245.89 2521.19
3 ANDERSON TEAM 6 0 7 243.28 2480.99
4 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 242.91 2527.33
5 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 242.72 2615.02
6 DRABIK STEFAN 6 1 7 240.11 2468.39
7 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 239.97 2611.69
8 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 238.55 2615.02
9 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 235.33 2590.67
10 ROSIEK CZESŁAW 6 0 7 234.64 2469.76
11 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 234.01 2486.03
12 DRABIK STEFAN 6 0 7 232.74 2468.39
13 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 232.70 2461.05
14 SZYRSZEŃ ANTONI 8 1 6 231.72 2405.62
15 WARZECHA PAWEŁ 1 0 7 227.54 2539.91
16 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 227.23 2471.58
17 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 225.87 2340.46
18 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 225.83 2461.08
19 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 7 225.62 2532.64
20 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 0 7 224.86 2590.72
21 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 224.29 2461.08
22 GAWLICA HENRYK 9 0 6 221.03 2438.95
23 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 220.65 2461.05
24 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 220.64 2464.27
25 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 6 216.67 2384.18
26 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 6 215.51 2175.88
27 PIWOWAR ANDRZEJ 2 1 6 214.84 2348.09
28 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 214.15 2287.71
29 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 214.00 2432.24
30 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 211.85 2234.05
31 GODLEWSKI EDWARD 6 0 5 211.57 2194.99
32 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 211.05 2266.79
33 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 210.84 2435.82
34 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 6 209.97 2337.61
35 DUDEK HENRYK 2 0 5 209.14 2222.19
36 DRABIK STEFAN 6 1 6 205.37 2129.34
37 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 205.00 2254.81
38 DZIWAK STANISŁAW 3 1 6 204.79 2303.49
39 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 6 204.49 2300.30
40 PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 0 6 204.30 2238.11
41 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 204.30 2204.28
42 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 6 204.05 2208.77
43 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 203.54 2283.49
44 ROSIEK CZESŁAW 6 0 6 203.14 2130.50
45 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 6 203.09 2282.24
46 DUDEK HENRYK 2 1 5 202.58 2086.07
47 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 201.53 2294.32
48 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 5 200.88 2090.40
49 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 197.28 2008.78
50 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 196.69 2155.03
51 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 5 194.89 2107.05
52 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 5 193.82 2149.75
53 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 0 5 193.72 2135.69
54 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 193.25 2134.59
55 DRABIK ROMAN 4 0 5 192.87 2110.68
56 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 192.34 2118.11
57 GANDYK JERZY 8 1 5 192.07 2105.87
58 BORYS EUGENIUSZ 7 0 5 191.06 2098.31
59 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 189.39 2098.76
60 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 6 188.90 1978.18
61 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 1 5 188.64 2047.84
62 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 188.46 2118.11
63 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 5 188.20 2144.76
64 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 187.63 2309.77
65 MAŁYJUREK JAN 2 1 4 186.67 1908.28
66 WARZECHA PAWEŁ 1 1 5 185.20 2083.72
67 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 5 184.94 2133.56
68 GAWLICA HENRYK 9 1 5 184.59 2115.90
69 WARZECHA PAWEŁ 1 0 5 183.87 1888.79
70 RAJWA JAN 5 0 5 183.72 2062.14
71 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 5 183.38 1939.64
72 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 5 183.17 1876.12
73 WALUS WIESŁAW 3 1 5 182.95 2123.40
74 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 182.33 1857.32
75 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 4 181.86 1975.01
76 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 4 181.47 1970.55
77 DRABIK STEFAN 6 0 5 181.29 1871.30
78 DRABIK STEFAN 6 0 5 181.13 2000.13
79 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 5 180.59 1876.15
80 WARZECHA PAWEŁ 1 1 5 179.93 2083.72
81 GAWLICA HENRYK 9 0 4 179.74 1944.24
82 SKIPIOŁ TEODOR 7 0 5 179.49 2094.16
83 BERNACKI RYSZARD 4 1 5 177.91 1904.20
84 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 177.42 1994.51
85 ROSIEK CZESŁAW 6 0 5 177.29 1872.29
86 CIERKOSZ MARIAN 6 0 4 176.92 1902.08
87 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 0 5 176.61 1843.59
88 SIMKA MARCIN 8 0 4 176.34 1937.36
89 GAWLICA MAREK 9 1 5 174.66 2090.55
90 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 173.72 1847.03
91 GRYCZKO ANDRZEJ 5 1 4 173.27 1887.20
92 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 4 172.53 1963.39
93 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 172.40 1827.45
94 CINAL ZBIGNIEW 3 0 6 172.34 2091.39
95 MAŁYJUREK JAN 2 0 4 172.00 1739.39
96 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 5 171.55 1853.70
97 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 171.37 1938.09
98 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 171.07 1827.45
99 ANDERSON TEAM 6 1 5 170.94 1847.49
100 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 6 170.55 1763.07
101 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 4 170.37 1958.83
102 DOKTOR W&W&CZ. 7 0 4 170.03 1966.19
103 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 1 5 169.78 1698.79
104 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 169.68 1772.85
105 ANDERSON TEAM 6 1 6 169.25 1732.97
106 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 169.12 1868.57
107 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 169.07 1802.55
108 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 169.00 1956.60
109 WALUS WIESŁAW 3 0 6 168.95 1861.04
110 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 5 168.83 1717.56
111 DZIWAK STANISŁAW 3 1 6 168.77 1862.87
112 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 5 168.58 1961.23
113 WARCHOŁ EDWARD 1 1 5 168.05 1909.99
114 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 6 167.88 1767.54
115 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 167.85 1827.45
116 ANDERSON TEAM 6 0 5 167.34 1846.13
117 WALUS WIESŁAW 3 0 4 167.17 1776.92
118 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 167.14 1847.03
119 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 167.06 1931.32
120 PASTERNY HENRYK 6 1 4 166.40 1848.42
121 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 166.15 1827.45
122 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 4 165.79 1797.06
123 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 5 165.60 1845.31
124 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 4 165.58 1976.39
125 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 165.55 1931.32
126 CIERKOSZ MARIAN 6 1 4 165.51 1886.63
127 DZIWAK STANISŁAW 3 1 6 165.45 1862.87
128 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 165.42 1827.45
129 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 5 165.41 1801.01
130 GANDYK JERZY 8 1 4 164.83 1924.29
131 GRYCZKO ANDRZEJ 5 0 4 164.67 1871.75
132 GANDYK JERZY 8 0 5 164.37 1731.46
133 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 164.30 1827.45
134 SEROKA JÓZEF 5 0 6 163.98 1723.57
135 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 4 163.91 1814.49
136 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 4 163.21 1906.00
137 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 4 163.18 1765.46
138 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 1 4 163.07 1745.85
139 WARZECHA PAWEŁ 1 0 5 162.76 1727.35
140 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 4 162.51 1774.86
141 ANDERSON TEAM 6 1 4 162.48 1716.46
142 DRABIK ROMAN 4 0 6 162.36 1796.99
143 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 1 4 162.35 1849.36
144 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 4 162.18 1676.71
145 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 4 161.84 1806.48
146 BERNACKI RYSZARD 4 1 4 161.84 1720.77
147 WARCHOŁ STANISŁAW 2 1 6 161.81 1767.54
148 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 4 161.66 1702.35
149 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 4 160.74 1727.42
150 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 5 160.48 1878.60
151 ROSIEK CZESŁAW 6 0 5 160.40 1628.49
152 GAWLICA MAREK 9 0 6 159.25 1821.79
153 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 4 158.71 1774.63
154 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 6 158.69 1868.87
155 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 6 158.48 1720.73
156 DRABIK STEFAN 6 0 5 158.07 1592.96
157 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 5 157.82 1633.85
158 PASTERNY WOJCIECH 6 1 4 157.63 1719.93
159 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 6 157.59 1720.73
160 KOWAL ROBERT 9 0 6 157.27 1818.16
161 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 4 157.20 1769.50
162 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 3 156.90 1606.77
163 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 5 156.88 1801.01
164 DUDEK HENRYK 2 0 5 156.37 1630.85
165 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 5 156.23 1668.37
166 DRABIK ROMAN 4 0 5 156.19 1654.94
167 ANDERSON TEAM 6 0 5 156.01 1601.94
168 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 4 155.42 1739.79
169 CINAL ZBIGNIEW 3 1 4 155.16 1765.55
170 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 5 154.95 1714.33
171 PASTERNY HENRYK 6 0 3 154.88 1556.77
172 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 4 154.84 1796.22
173 KARBOWY EMIL 3 1 4 154.73 1774.98
174 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 5 154.57 1696.28
175 GAWLICA HENRYK 9 0 4 154.50 1775.44
176 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 1 6 153.99 1771.41
177 DOKTOR W&W&CZ. 7 0 4 153.65 1604.14
178 WARZECHA PAWEŁ 1 0 5 153.57 1643.54
179 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 4 153.27 1772.14
180 BERNACKI RYSZARD 4 0 5 153.15 1633.31
181 ANDERSON TEAM 6 0 5 152.99 1636.29
182 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 152.93 1693.91
183 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 3 152.89 1563.91
184 PIWOWAR ANDRZEJ 2 0 4 152.84 1716.66
185 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 4 152.47 1797.06
186 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 152.44 1601.36
187 DYRDA ANTONI 5 0 3 152.43 1568.34
188 DRABIK STEFAN 6 1 4 152.35 1683.80
189 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 1 5 152.05 1626.77
190 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 4 151.80 1611.11
191 LOREK PIOTR 5 0 4 151.78 1530.72
192 MITORAJ ZBIGNIEW 3 1 4 151.76 1806.96
193 MORKISZ BRONISŁAW 3 0 5 150.74 1685.93
194 WARZECHA PAWEŁ 1 0 5 150.66 1643.54
195 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 4 150.55 1719.11
196 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 3 150.29 1647.50
197 KARBOWY EMIL 3 0 5 150.02 1742.90
198 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 0 4 149.96 1745.85
199 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 4 149.95 1565.73
200 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 5 149.91 1668.37
201 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 5 149.91 1639.03
202 SEROKA JÓZEF 5 0 5 149.48 1594.25
203 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 5 149.26 1696.28
204 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 4 149.20 1549.98
205 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 5 149.01 1674.14
206 GAWLICA HENRYK 9 0 5 148.69 1760.40
207 BORYS EUGENIUSZ 7 0 4 148.42 1789.13
208 RUPIK LEON 5 1 5 148.42 1578.93
209 SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 0 4 148.02 1555.73
210 DUDEK HENRYK 2 0 5 147.54 1605.30
211 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 5 147.44 1650.09
212 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 5 147.43 1430.18
213 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 146.82 1668.65
214 PIECHA FRANCISZEK 9 0 5 146.76 1765.24
215 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 5 146.52 1442.16
216 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 4 146.24 1542.13
217 ANDERSON TEAM 6 0 4 146.22 1553.50
218 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 5 146.08 1578.35
219 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 3 146.07 1659.86
220 DUDEK HENRYK 2 1 3 145.84 1577.10
221 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 3 145.84 1561.23
222 CINAL ZBIGNIEW 3 0 4 145.58 1581.35
223 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 5 145.54 1633.85
224 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 145.54 1465.35
225 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 4 145.38 1528.49
226 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 4 145.35 1563.22
227 ANDERSON TEAM 6 0 5 145.25 1440.34
228 BERNACKI RYSZARD 4 0 4 144.39 1525.41
229 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 4 144.09 1576.59
230 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 5 143.94 1693.91
231 WARCHOŁ STANISŁAW 2 1 5 143.86 1605.24
232 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 4 143.82 1577.17
233 CHLEBEK JERZY 6 1 5 143.78 1568.67
234 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 4 143.49 1518.16
235 ANDERSON TEAM 6 1 5 143.35 1636.29
236 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 5 143.06 1465.35
237 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 3 142.92 1620.40
238 GOŁOSZ GRZEGORZ 1 1 3 142.85 1562.08
239 CHLEBEK JERZY 6 1 4 142.61 1532.54
240 ORENDORZ JERZY 8 0 4 142.53 1570.27
241 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 3 142.51 1609.84
242 SZYRSZEŃ ANTONI 8 0 3 142.46 1620.56
243 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 4 142.33 1586.48
244 PIECHA MAREK+JAKUB 9 0 3 142.23 1639.66
245 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 3 142.10 1563.49
246 BIOLIK JERZY 2 0 3 141.69 1609.80
247 ŚMIETANA WOJCIECH 1 1 4 141.66 1474.21
248 GAŁECZKA JAN 5 0 3 141.60 1570.10
249 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 5 141.56 1519.02
250 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 5 141.45 1553.32
251 WOJCZUK BOGUSŁAW 4 1 4 141.43 1573.08
252 DRABIK ROMAN 4 0 4 141.42 1487.50
253 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 5 141.15 1519.02
254 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 5 141.08 1671.02
255 CHLEBEK JERZY 6 1 3 140.90 1539.86
256 LOSKA JAN 2 1 5 140.52 1456.92
257 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 3 139.91 1612.01
258 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 5 139.85 1532.51
259 ŚMIETANA WOJCIECH 1 0 5 139.82 1476.93
260 PASTERNY WOJCIECH 6 0 5 139.73 1419.72
261 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 139.72 1548.35
262 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 5 139.57 1473.54
263 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 5 139.57 1453.98
264 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 4 139.32 1593.38
265 WÓJCIK ANDRZEJ 1 0 5 139.22 1469.20
266 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 3 139.10 1563.91
267 SZYRSZEŃ ANTONI 8 0 5 139.06 1487.34
268 WARZECHA PAWEŁ 1 0 5 139.05 1482.10
269 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 0 4 138.98 1533.72
270 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 5 138.75 1458.09
271 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 5 138.61 1468.62
272 DUDEK HENRYK 2 0 5 138.55 1469.18
273 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 5 138.51 1453.67
274 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 4 138.39 1518.38
275 BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 0 4 138.36 1505.47
276 RAJWA JAN 5 0 4 138.31 1542.97
277 SKIPIOŁ TEODOR 7 0 3 138.10 1590.99
278 MAŁYJUREK JAN 2 0 5 138.06 1453.69
279 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 4 137.93 1370.79
280 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 5 137.65 1453.98
281 CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 1 3 137.61 1576.08
282 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 0 4 137.60 1483.53
283 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 5 137.21 1519.02
284 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 4 136.97 1491.69
285 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 136.83 1532.79
286 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 4 136.76 1587.69
287 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 4 136.74 1520.27
288 SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 0 5 136.56 1457.92
289 WARCHOŁ EDWARD 1 0 4 136.49 1563.09
290 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 1 5 136.45 1420.92
291 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 136.38 1537.57
292 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 4 136.22 1471.55
293 KOWALSKI KAMIL 5 0 4 135.92 1456.70
294 SKIPIOŁ TEODOR 7 0 5 135.57 1503.02
295 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 4 135.32 1467.54
296 GAWLICA HENRYK 9 0 5 135.24 1465.88
297 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 5 135.16 1531.84
298 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 5 134.99 1503.57
299 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 5 134.90 1453.98
300 SEROKA JÓZEF 5 1 5 134.88 1432.54
301 RUPIK LEON 5 0 4 134.61 1447.88
302 DRABIK STEFAN 6 1 5 134.60 1383.12
303 SEROKA JÓZEF 5 1 5 134.47 1417.09
304 DUDEK HENRYK 2 1 5 134.44 1469.18
305 SEROKA JÓZEF 5 1 5 134.40 1432.54
306 DRABIK STEFAN 6 0 5 134.25 1431.35
307 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 5 133.88 1469.12
308 PIECHA MAREK+JAKUB 9 1 5 133.74 1519.25
309 ANDERSON TEAM 6 0 5 133.65 1392.10
310 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 1 3 133.43 1590.05
311 ANDERSON TEAM 6 1 4 133.34 1445.41
312 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 5 133.14 1519.72
313 PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 133.12 1541.32
314 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 5 132.55 1519.02
315 KRUZEL ANDRZEJ 5 1 3 132.43 1400.30
316 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 4 132.41 1470.02
317 KARBOWY EMIL 3 0 3 132.40 1471.09
318 BERNACKI RYSZARD 4 1 4 132.36 1389.30
319 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 132.34 1532.90
320 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 4 132.05 1397.97
321 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 5 132.04 1473.39
322 WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 0 5 131.92 1412.07
323 ANDERSON TEAM 6 1 3 131.91 1559.93
324 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 3 131.75 1430.38
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GLANDYS MIECZYSŁAW       sek  3   -  6 konk.   443.31 pkt.
           DZIWAK STANISŁAW         sek  3   -  6 konk.   413.23 pkt.
           CIOSKA EUGENIUSZ         sek  7   -  6 konk.   411.72 pkt.
           RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ      sek  5   -  6 konk.   410.65 pkt.
           WOŹNIAK-GROCHALA         sek  5   -  6 konk.   403.07 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GLANDYS MIECZYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   529.56 pkt.
           PAPROTA ANDRZEJ          sek  6   -  7 konk.   498.12 pkt.
           BERNACKI RYSZARD         sek  4   -  7 konk.   495.50 pkt.
           WARZECHA PAWEŁ           sek  1   -  7 konk.   494.98 pkt.
           ZABORONEK ZBIGNIEW       sek  7   -  7 konk.   493.50 pkt.