Dzisiaj jest: 2020-10-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 09/2020

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału TYCHY

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN-2-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 12.07.2020 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 756780 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 09°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Punkty stałe za konkurs 76.00
Ilość hodowców biorących udział w locie 108
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1536
Ilość konkursów (baza 1:4) 384
Ilość konkursów (baza 1:5) 308
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 14:04:31
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1545.56 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 14:57:55
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1427.43 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.40m.31s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
CZULOW 15 218 26 11.9
TYCHY 14 219 58 26.5
BIERUN NOWY 13 205 78 38.0
URBANOWICE 8 117 23 19.7
WYRY 15 188 52 27.7
MIKOLOW 13 212 54 25.5
BOJSZOWY 10 151 42 27.8
KOBIOR 11 101 15 14.9
BIERUN STARY 9 125 36 28.8
RAZEM ODDZIAŁ 108 1536 384 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFIC GMP PUNKTODLEGŁ
1KRUZEL ANDRZEJ 5 20- 4- 4 S 14:04:31 1545.56 0.65 80.00 76.00 748850
2ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 10- 4- 4 C 14:10:08 1537.17 1.30 79.96 75.96 753420
3WASZEK K+M & KUBECZKO 1 22- 7- 5 S 14:16:07 1520.25 1.95 79.92 75.92 754220
4KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 20-14- 7 S 14:16:34 1519.39 2.60 79.87 75.88 754480
5ROSIEK CZESŁAW 6 18- 4- 4 S 14:12:15 1516.67 3.26 79.83 75.84 746580
6KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2> 41 C 14:17:40 1516.03 3.91 79.79 75.80 754480
7ANDERSON TEAM 6 20- 8- 5 R 14:13:29 1515.80 4.56 79.75 75.76 748020
8ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 20-11- 6 C 14:26:42 1515.67 5.21 79.71 75.72 767990
9ANDERSON TEAM 6 < 2> 47 C 14:13:32 1515.64 5.86 79.67 75.68 748020
10BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 20- 8- 4 R 14:23:48 1514.85 6.51 79.62 75.64 763180
11WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 18- 3- 3 S 14:13:27 1512.88 7.16 79.58 75.60 746530
12KARBOWY EMIL 3 20- 9- 4 C 14:28:47 1512.18 7.81 79.54 75.56 769370
13PIECHA MAREK+JAKUB 9 22- 9- 5 R 14:25:33 1511.96 8.46 79.50 75.52 764370
14BERNACKI RYSZARD 4 20- 7- 4 S 14:22:18 1511.71 9.11 79.46 75.48 759330
15MAREK ZENON+MATEUSZ 6 10- 3- 3 S 14:13:34 1510.84 9.77 79.42 75.44 745700
16PAPROTA ANDRZEJ 6 15-12- 7 S 14:15:10 1510.34 10.42 79.37 75.40 747870
17ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 2> 75 C 14:29:05 1508.57 11.07 79.33 75.37 767990
18WOŹNIAK-GROCHALA 5 20- 9- 4 R 14:15:10 1507.37 11.72 79.29 75.33 746400
19MAŁYJUREK JAN 2 10- 2- 2 S 14:20:13 1506.69 12.37 79.25 75.29 753670
20KARBOWY EMIL 3 < 2> 37 S 14:30:39 1506.65 13.02 79.21 75.25 769370
21ŻMIJA WIESŁAW 3 20- 8- 4 R 14:30:07 1504.46 13.67 79.16 75.21 767450
22PAPROTA ANDRZEJ 6 < 2> 34 R 14:17:07 1504.42 14.32 79.12 75.17 747870
23WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 2> 42 S 14:21:36 1503.63 14.97 79.08 75.13 754220
24DRABIK ROMAN 4 20- 4- 3 S 14:24:58 1503.39 15.63 79.04 75.09 759160
25KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 27-11- 7 R 14:28:18 1501.51 16.28 79.00 75.05 763220
26UJMA TADEUSZ 5 10- 6- 6 S 14:21:10 1500.98 16.93 78.96 75.01 752240
27ZAWADZKI ANDRZEJ 3 16- 8- 4 S 14:34:46 1499.36 17.58 78.91 74.97 771820
28ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 20-10- 6 S 14:23:19 1499.20 18.23 78.87 74.93 754570
29CHLEBEK JERZY 6 15- 4- 4 S 14:18:22 1498.70 18.88 78.83 74.89 746900
30DRABIK STEFAN 6 20- 5- 4 S 14:18:05 1498.18 19.53 78.79 74.85 746220
31SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 20- 6- 5 - 14:27:47 1497.61 20.18 78.75 74.81 760460
32BERNACKI RYSZARD 4 < 2> 74 R 14:27:27 1496.36 20.83 78.70 74.77 759330
33KOWAL ROBERT 9 10- 2- 2 C 14:29:49 1496.34 21.48 78.66 74.73 762860
34PAPROTA ANDRZEJ 6 < 3> 55 S 14:19:57 1495.89 22.14 78.62 74.69 747870
35DZIWAK STANISŁAW 3 10- 7- 7 S 14:35:18 1495.42 22.79 78.58 74.65 770590
35RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 18- 5- 5 S 14:21:44 1495.42 22.79 78.58 74.65 750300
37KARBOWY EMIL 3 < 3> 43 S 14:34:32 1495.28 24.09 78.50 74.57 769370
38DOKTOR W&W&CZ. 7 16- 7- 5 S 14:31:25 1494.75 24.74 78.45 74.53 764440
39WARCHOŁ STANISŁAW 2 14- 5- 5 C 14:24:15 1494.60 25.39 78.41 74.49 753650
40SZPYRKA EUGENIUSZ 1 22- 5- 3 S 14:25:03 1494.03 26.04 78.37 74.45 754560
41KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3> 144 R 14:25:01 1493.97 26.69 78.33 74.41 754480
42WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 3> 61 S 14:24:51 1493.95 27.34 78.29 74.37 754220
43KARBOWY EMIL 3 < 4> 46 R 14:35:09 1493.49 27.99 78.25 74.33 769370
44WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 2> 156 C 14:24:44 1493.16 28.65 78.20 74.29 753650
45ROSIEK CZESŁAW 6 < 2> 139 C 14:20:05 1492.91 29.30 78.16 74.25 746580
46KARBOWY EMIL 3 < 5> 63 R 14:35:24 1492.76 29.95 78.12 74.21 769370
47ANDERSON TEAM 6 < 3> 57 R 14:21:14 1492.36 30.60 78.08 74.17 748020
48ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 2> 67 R 14:25:46 1491.93 31.25 78.04 74.13 754570
49OLEKSY KAZIMIERZ 3 20- 7- 4 C 14:34:36 1491.47 31.90 77.99 74.10 767510
50KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 20- 7- 4 S 14:25:47 1491.19 32.55 77.95 74.06 754220
51TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 10- 3- 3 C 14:33:26 1491.14 33.20 77.91 74.02 765600
52GAWLICA MAREK 9 10- 3- 3 S 14:32:05 1490.91 33.85 77.87 73.98 763470
53TETZLAFF IRENEUSZ 9 25- 5- 4 S 14:34:22 1490.67 34.51 77.83 73.94 766750
54ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 2> 92 R 14:37:48 1490.58 35.16 77.79 73.90 771820
55PAPROTA ANDRZEJ 6 < 4> 113 R 14:21:51 1490.23 35.81 77.74 73.86 747870
56GAŁECZKA JAN 5 11- 3- 3 S 14:24:04 1490.08 36.46 77.70 73.82 751100
57ANDERSON TEAM 6 < 4> 114 R 14:22:03 1489.93 37.11 77.66 73.78 748020
58PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 5- 1- 1 S 14:27:06 1489.45 37.76 77.62 73.74 755300
59MITORAJ ZBIGNIEW 3 10- 3- 3 S 14:37:06 1489.17 38.41 77.58 73.70 770050
60SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 2> 175 S 14:26:45 1489.02 39.06 77.54 73.66 754560
61WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 4> 192 S 14:26:54 1487.91 39.71 77.49 73.62 754220
62PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 12- 4- 4 S 14:29:51 1487.59 40.36 77.45 73.58 758450
63KARBOWY EMIL 3 < 6> 98 R 14:37:14 1487.47 41.02 77.41 73.54 769370
64KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 2> 154 C 14:33:07 1487.42 41.67 77.37 73.50 763220
65KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 13- 5- 3 R 14:22:59 1486.69 42.32 77.33 73.46 747780
66DRABIK STEFAN 6 < 2> 103 C 14:22:13 1485.85 42.97 77.28 73.42 746220
67ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 3> 142 S 14:28:09 1484.94 43.62 77.24 73.38 754570
68OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 2> 84 S 14:36:57 1484.69 44.27 77.20 73.34 767510
69SZYRSZEŃ ANTONI 8 14- 6- 6 S 14:29:25 1484.50 44.92 77.16 73.30 756230
70WARZECHA PAWEŁ 1 25- 8- 3 R 14:29:52 1484.15 45.57 77.12 73.26 756720
71SIMKA MARCIN 8 10- 1- 1 S 14:29:37 1483.72 46.22 77.08 73.22 756130
72KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 2> 137 S 14:28:21 1483.66 46.88 77.03 73.18 754220
73GLANDYS MIECZYSŁAW 3 20- 8- 4 R 14:41:04 1482.54 47.53 76.99 73.14 772500
74BERNACKI RYSZARD 4 < 3> 206 S 14:32:22 1482.01 48.18 76.95 73.10 759330
75ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 3> 85 R 14:38:20 1481.65 48.83 76.91 73.06 767990
76GAŁECZKA JAN 5 < 2> 107 S 14:27:04 1481.26 49.48 76.87 73.02 751100
77ŻMIJA WIESŁAW 3 < 2> 132 S 14:38:08 1481.18 50.13 76.83 72.98 767450
78GANDYK JERZY 8 14- 2- 2 S 14:30:51 1481.10 50.78 76.78 72.94 756620
78CIOSKA EUGENIUSZ 7 18- 5- 3 S 14:36:54 1481.10 50.78 76.78 72.94 765580
80GAWLICA HENRYK 9 20- 9- 6 R 14:35:44 1480.36 52.08 76.70 72.86 763470
81GAWLICA HENRYK 9 < 2> 147 R 14:35:50 1480.07 52.73 76.66 72.83 763470
82GRYCZKO ANDRZEJ 5 10- 3- 3 S 14:22:49 1479.88 53.39 76.62 72.79 744110
83MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 2> 254 S 14:40:23 1479.77 54.04 76.57 72.75 770050
84OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 3> 160 R 14:38:46 1479.49 54.69 76.53 72.71 767510
85ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 4> 112 S 14:39:07 1479.42 55.34 76.49 72.67 767990
86UJMA TADEUSZ 5 < 2> 94 S 14:28:33 1479.19 55.99 76.45 72.63 752240
87SEROKA JÓZEF 5 20- 5- 4 S 14:24:32 1479.05 56.64 76.41 72.59 746230
88KOWAL ROBERT 9 < 2>---- C 14:35:51 1478.84 57.29 76.37 72.55 762860
89DYRDA ANTONI 5 6- 2- 2 S 14:27:46 1478.00 57.94 76.32 72.51 750480
90GODLEWSKI EDWARD 6 24- 5- 4 S 14:26:29 1477.94 58.59 76.28 72.47 748550
91SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 2> 141 S 14:31:58 1477.11 59.24 76.24 72.43 756230
92ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 3> 209 C 14:42:39 1476.74 59.90 76.20 72.39 771820
93WARZECHA PAWEŁ 1 < 2> 100 S 14:32:26 1476.72 60.55 76.16 72.35 756720
94UJMA TADEUSZ 5 < 3> 257 S 14:29:53 1475.32 61.20 76.11 72.31 752240
95BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 10- 5- 5 S 14:36:57 1475.25 61.85 76.07 72.27 762630
96CHLEBEK JERZY 6 < 2> 133 S 14:26:25 1474.87 62.50 76.03 72.23 746900
97DUDEK HENRYK 2 20- 6- 5 S 14:31:02 1474.76 63.15 75.99 72.19 753650
98KARBOWY EMIL 3 < 7> 117 S 14:41:45 1474.60 63.80 75.95 72.15 769370
99DOKTOR W&W&CZ. 7 < 2> 102 S 14:38:31 1474.28 64.45 75.91 72.11 764440
100WARZECHA PAWEŁ 1 < 3> 158 R 14:33:17 1474.27 65.10 75.86 72.07 756720
101KRUZEL ANDRZEJ 5 < 2> 148 S 14:27:57 1474.26 65.76 75.82 72.03 748850
102DOKTOR W&W&CZ. 7 < 3> 208 R 14:38:36 1474.05 66.41 75.78 71.99 764440
103DRABIK STEFAN 6 < 3> 274 C 14:26:18 1473.87 67.06 75.74 71.95 746220
104WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 17- 4- 2 R 14:26:00 1473.64 67.71 75.70 71.91 745660
105DUDEK HENRYK 2 < 2> 119 C 14:31:29 1473.46 68.36 75.66 71.87 753650
106KRZEMPEK-ORAWIEC 3 15- 5- 5 C 14:41:29 1473.41 69.01 75.61 71.83 768360
107GAŁECZKA JAN 5 < 3>---- S 14:29:49 1473.27 69.66 75.57 71.79 751100
108BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 2> 168 S 14:38:02 1473.23 70.31 75.53 71.75 763180
109KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 2> 151 C 14:41:42 1472.80 70.96 75.49 71.71 768360
110WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 2> 165 R 14:26:50 1472.67 71.61 75.45 71.67 746400
111ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 20- 7- 5 S 14:40:57 1472.50 72.27 75.40 71.63 767100
112ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 5> 135 R 14:41:36 1472.37 72.92 75.36 71.59 767990
113PAPROTA ANDRZEJ 6 < 5> 118 S 14:28:08 1471.80 73.57 75.32 71.56 747870
114ANDERSON TEAM 6 < 5> 124 S 14:28:21 1471.47 74.22 75.28 71.52 748020
115BOGACKI STEFAN 1 12- 4- 3 S 14:32:52 1471.28 74.87 75.24 71.48 754570
116BOGACKI STEFAN 1 < 2> 358 S 14:32:57 1471.04 75.52 75.20 71.44 754570
117KARBOWY EMIL 3 < 8> 320 R 14:43:06 1470.79 76.17 75.15 71.40 769370
118PAPROTA ANDRZEJ 6 < 6> 131 S 14:28:31 1470.69 76.82 75.11 71.36 747870
119DUDEK HENRYK 2 < 3> 216 S 14:32:30 1470.54 77.47 75.07 71.32 753650
120DZIWAK STANISŁAW 3 < 2> 202 C 14:44:03 1470.45 78.13 75.03 71.28 770590
121BIOLIK JERZY 2 20- 1- 1 S 14:32:50 1470.15 78.78 74.99 71.24 753940
122ZABORONEK ZBIGNIEW 7 20- 7- 5 S 14:42:20 1470.02 79.43 74.95 71.20 767840
123SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 2> 271 S 14:37:22 1469.87 80.08 74.90 71.16 760460
124ANDERSON TEAM 6 < 6> 134 C 14:29:01 1469.54 80.73 74.86 71.12 748020
125GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 2> 130 R 14:45:44 1469.38 81.38 74.82 71.08 772500
126ORENDORZ JERZY 8 14- 4- 3 - 14:34:03 1469.31 82.03 74.78 71.04 755300
127WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 2> 380 C 14:28:08 1469.16 82.68 74.74 71.00 746530
128MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 20- 5- 4 S 14:34:05 1469.08 83.33 74.69 70.96 755230
129ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 2> 136 C 14:32:53 1468.99 83.98 74.65 70.92 753420
130GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 3> 227 C 14:45:57 1468.77 84.64 74.61 70.88 772500
131PAPROTA ANDRZEJ 6 < 7> 198 R 14:29:14 1468.62 85.29 74.57 70.84 747870
132ŻMIJA WIESŁAW 3 < 3> 228 C 14:42:36 1468.52 85.94 74.53 70.80 767450
133CHLEBEK JERZY 6 < 3> 240 S 14:28:42 1468.25 86.59 74.49 70.76 746900
134ANDERSON TEAM 6 < 7> 312 S 14:29:33 1468.00 87.24 74.44 70.72 748020
135ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 6> 149 C 14:43:12 1467.87 87.89 74.40 70.68 767990
136ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 3> 329 S 14:33:17 1467.84 88.54 74.36 70.64 753420
137KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 3> 138 R 14:33:51 1467.78 89.19 74.32 70.60 754220
138KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 4> 163 R 14:33:53 1467.69 89.84 74.28 70.56 754220
139ROSIEK CZESŁAW 6 < 3> 178 C 14:28:47 1467.38 90.49 74.23 70.52 746580
140ORENDORZ JERZY 8 < 2> 220 S 14:34:46 1467.27 91.15 74.19 70.48 755300
141SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 3> 174 S 14:35:33 1466.84 91.80 74.15 70.44 756230
142ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 4> 167 S 14:34:28 1466.70 92.45 74.11 70.40 754570
143ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 2> 196 R 14:43:07 1466.40 93.10 74.07 70.36 767100
144KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4> 152 R 14:34:32 1466.34 93.75 74.03 70.32 754480
145ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 2> 234 S 14:43:58 1465.44 94.40 73.98 70.29 767840
146RAJWA JAN 5 15- 2- 2 S 14:30:42 1464.70 95.05 73.94 70.25 748020
147GAWLICA HENRYK 9 < 3> 213 S 14:41:15 1464.69 95.70 73.90 70.21 763470
148KRUZEL ANDRZEJ 5 < 3> 343 S 14:31:27 1464.17 96.35 73.86 70.17 748850
149ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 7> 291 C 14:44:35 1464.00 97.01 73.82 70.13 767990
150GODLEWSKI EDWARD 6 < 2> 289 S 14:31:24 1463.73 97.66 73.78 70.09 748550
151KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 3> 162 S 14:44:58 1463.64 98.31 73.73 70.05 768360
152KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5> 155 C 14:35:31 1463.54 98.96 73.69 70.01 754480
153CINAL ZBIGNIEW 3 11- 1- 1 S 14:44:36 1463.10 99.61 73.65 69.97 767540
154KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 3> 189 C 14:41:46 1462.76 100.26 73.61 69.93 763220
155KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6> 181 S 14:35:48 1462.74 100.91 73.57 69.89 754480
156WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 3> 185 S 14:35:16 1462.64 101.56 73.52 69.85 753650
157RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 2> 190 S 14:33:17 1461.77 102.21 73.48 69.81 750300
158WARZECHA PAWEŁ 1 < 4> 200 S 14:37:41 1461.74 102.86 73.44 69.77 756720
159KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 2> 182 S 14:31:37 1461.60 103.52 73.40 69.73 747780
160OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 4> 349 S 14:45:09 1461.51 104.17 73.36 69.69 767510
161WARCHOŁ EDWARD 1 20- 1- 1 S 14:36:20 1461.38 104.82 73.32 69.65 754560
162KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 4> 231 S 14:45:50 1461.22 105.47 73.27 69.61 768360
163KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 5> 331 S 14:36:14 1461.01 106.12 73.23 69.57 754220
164TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 2> 308 C 14:44:03 1460.93 106.77 73.19 69.53 765600
165WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 3> 205 S 14:30:56 1460.86 107.42 73.15 69.49 746400
166SIMKA JERZY 8 10- 1- 1 S 14:37:44 1460.46 108.07 73.11 69.45 756130
167ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 5> 184 R 14:36:42 1460.36 108.72 73.07 69.41 754570
168BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 3> 170 S 14:42:36 1460.35 109.38 73.02 69.37 763180
169CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 2> 171 S 14:44:15 1460.33 110.03 72.98 69.33 765580
170BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 4> 218 R 14:42:39 1460.21 110.68 72.94 69.29 763180
171CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 3> 333 R 14:44:25 1459.87 111.33 72.90 69.25 765580
172GAWLICA MAREK 9 < 2> 295 S 14:42:59 1459.84 111.98 72.86 69.21 763470
173SZWARC BOGDAN 5 5- 2- 2 S 14:33:53 1459.44 112.63 72.81 69.17 749980
174SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 4> 215 S 14:38:11 1459.39 113.28 72.77 69.13 756230
175SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 3> 345 - 14:37:11 1458.98 113.93 72.73 69.09 754560
176SEROKA JÓZEF 5 < 2> 255 S 14:31:33 1458.76 114.58 72.69 69.05 746230
177KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 10- 2- 2 S 14:42:45 1458.67 115.23 72.65 69.02 762520
178ROSIEK CZESŁAW 6 < 4>---- S 14:31:50 1458.64 115.89 72.61 68.98 746580
179KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 < 2>---- S 14:42:48 1458.53 116.54 72.56 68.94 762520
180MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2> 203 R 14:37:51 1458.40 117.19 72.52 68.90 755230
181KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 7> 183 S 14:37:29 1457.98 117.84 72.48 68.86 754480
182KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 3> 186 S 14:32:58 1457.76 118.49 72.44 68.82 747780
183KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 8> 236 R 14:37:35 1457.70 119.14 72.40 68.78 754480
184ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 6> 239 R 14:37:43 1457.50 119.79 72.36 68.74 754570
185WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 4> 270 C 14:37:07 1457.41 120.44 72.31 68.70 753650
186KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 4> 374 S 14:33:11 1457.14 121.09 72.27 68.66 747780
187LOREK PIOTR 5 10- 1- 1 C 14:32:07 1457.09 121.74 72.23 68.62 746200
188RUPIK LEON 5 10- 4- 4 S 14:33:11 1456.85 122.40 72.19 68.58 747630
189KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 4> 194 - 14:43:56 1456.71 123.05 68.54 763220
190RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 3> 327 S 14:35:05 1456.66 123.70 72.10 68.50 750300
191EBERT JERZY 3 6- 1- 1 S 14:49:48 1456.29 124.35 72.06 68.46 771540
192WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 5> 335 S 14:37:57 1456.16 125.00 72.02 68.42 754220
193BORYS EUGENIUSZ 7 20- 1- 0 R 14:45:01 1456.03 125.65 71.98 68.38 764440
194KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 5> 199 S 14:44:17 1455.74 126.30 71.94 68.34 763220
195GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 10- 3- 3 S 14:35:05 1455.45 126.95 71.90 68.30 749680
196ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 3> 225 C 14:47:04 1455.41 127.60 71.85 68.26 767100
197DRABIK ROMAN 4 < 2> 313 S 14:41:44 1455.07 128.26 71.81 68.22 759160
198PAPROTA ANDRZEJ 6 < 8> 243 S 14:33:59 1455.05 128.91 71.77 68.18 747870
199KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 6> 238 S 14:44:34 1454.95 129.56 71.73 68.14 763220
200WARZECHA PAWEŁ 1 < 5> 314 R 14:40:10 1454.76 130.21 71.69 68.10 756720
201SZAFRAN JANUSZ 2 11- 2- 2 S 14:40:13 1454.55 130.86 71.64 68.06 756680
202DZIWAK STANISŁAW 3 < 3> 207 C 14:49:47 1454.54 131.51 71.60 68.02 770590
203MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3> 260 S 14:39:16 1454.42 132.16 71.56 67.98 755230
204RUPIK LEON 5 < 2> 224 S 14:34:03 1454.39 132.81 71.52 67.94 747630
205WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 4> 266 R 14:33:20 1454.03 133.46 71.48 67.90 746400
206BERNACKI RYSZARD 4 < 4> 226 S 14:42:15 1453.96 134.11 71.44 67.86 759330
207DZIWAK STANISŁAW 3 < 4> 277 C 14:50:01 1453.90 134.77 71.39 67.82 770590
208DOKTOR W&W&CZ. 7 < 4> 235 S 14:45:48 1453.86 135.42 71.35 67.78 764440
209ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 4> 221 R 14:50:57 1453.66 136.07 71.31 67.75 771820
210BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 < 2> 211 S 14:44:46 1453.27 136.72 71.27 67.71 762630
211BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 < 3> 281 S 14:44:49 1453.14 137.37 71.23 67.67 762630
212PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 2> 232 S 14:46:03 1453.04 138.02 71.19 67.63 764370
213GAWLICA HENRYK 9 < 4> 267 S 14:45:27 1452.98 138.67 71.14 67.59 763470
214MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 2> 338 S 14:33:14 1452.95 139.32 71.10 67.55 745700
215SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 5> 233 S 14:40:31 1452.84 139.97 71.06 67.51 756230
216DUDEK HENRYK 2 < 4> 237 S 14:38:46 1452.77 140.63 71.02 67.47 753650
217WALUS WIESŁAW 3 17- 3- 3 S 14:50:24 1452.56 141.28 70.98 67.43 770440
218BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 5> 249 R 14:45:25 1452.52 141.93 70.93 67.39 763180
219ŚWIERKOT JAN 2 15- 1- 1 S 14:37:52 1452.29 142.58 70.89 67.35 752090
220ORENDORZ JERZY 8 < 3> 301 S 14:40:06 1452.22 143.23 70.85 67.31 755300
221ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 5> 265 S 14:51:33 1452.02 143.88 70.81 67.27 771820
222RAJWA JAN 5 < 2>---- S 14:35:11 1451.95 144.53 70.77 67.23 748020
223PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 2> 279 S 14:42:23 1451.90 145.18 70.73 67.19 758450
224RUPIK LEON 5 < 3> 310 S 14:35:05 1451.47 145.83 70.68 67.15 747630
224ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 4> 246 S 14:48:30 1451.47 145.83 70.68 67.15 767100
226BERNACKI RYSZARD 4 < 5> 252 R 14:43:09 1451.46 147.14 70.60 67.07 759330
227GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 4> 241 R 14:52:19 1451.20 147.79 70.56 67.03 772500
228ŻMIJA WIESŁAW 3 < 4> 262 R 14:48:56 1450.94 148.44 70.52 66.99 767450
229GRYCZKO ANDRZEJ 5 < 2> 278 S 14:32:52 1450.88 149.09 70.48 66.95 744110
230GANDYK JERZY 8 < 2>---- S 14:41:32 1450.76 149.74 70.43 66.91 756620
231KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 5>---- C 14:49:47 1450.33 150.39 70.39 66.87 768360
232PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 3> 250 - 14:47:06 1450.14 151.04 66.83 764370
233SZYRSZEŃ ANTONI 8 < 6>---- S 14:41:32 1450.01 151.69 70.31 66.79 756230
234ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 3> 247 R 14:49:33 1449.99 152.34 70.27 66.75 767840
235DOKTOR W&W&CZ. 7 < 5> 286 S 14:47:15 1449.86 152.99 70.22 66.71 764440
236KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 9> 253 C 14:40:23 1449.85 153.65 70.18 66.67 754480
237DUDEK HENRYK 2 < 5> 282 C 14:39:50 1449.79 154.30 70.14 66.63 753650
238KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 7> 287 S 14:46:37 1449.29 154.95 70.10 66.59 763220
239ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 7> 242 R 14:40:39 1449.28 155.60 70.06 66.55 754570
240CHLEBEK JERZY 6 < 4>---- S 14:35:26 1449.07 156.25 70.02 66.51 746900
241GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 5> 245 S 14:53:07 1449.03 156.90 69.97 66.48 772500
242ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 8> 258 S 14:40:48 1448.87 157.55 69.93 66.44 754570
243PAPROTA ANDRZEJ 6 < 9> 303 R 14:36:11 1448.85 158.20 69.89 66.40 747870
244WALUS WIESŁAW 3 < 2> 365 S 14:51:46 1448.83 158.85 69.85 66.36 770440
245GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 6> 346 R 14:53:12 1448.80 159.51 69.81 66.32 772500
246ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 5> 259 S 14:49:30 1448.73 160.16 69.77 66.28 767100
247ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 4> 256 S 14:50:06 1448.48 160.81 69.72 66.24 767840
248WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 2> 276 S 14:34:49 1448.40 161.46 69.68 66.20 745660
249BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 6> 305 R 14:46:59 1448.21 162.11 69.64 66.16 763180
250PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 4> 272 S 14:47:50 1448.13 162.76 69.60 66.12 764370
251GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 2> 268 S 14:37:48 1447.82 163.41 69.56 66.08 749680
252BERNACKI RYSZARD 4 < 6> 264 S 14:44:37 1447.40 164.06 69.51 66.04 759330
253KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <10> 297 R 14:41:19 1447.26 164.71 69.47 66.00 754480
254MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 3>---- S 14:52:05 1447.24 165.36 69.43 65.96 770050
255SEROKA JÓZEF 5 < 3> 285 S 14:35:40 1447.12 166.02 69.39 65.92 746230
256ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 5> 273 S 14:50:40 1446.93 166.67 69.35 65.88 767840
257UJMA TADEUSZ 5 < 4> 292 S 14:40:00 1446.62 167.32 69.31 65.84 752240
258ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 < 9> 318 S 14:41:37 1446.60 167.97 69.26 65.80 754570
259ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 6> 367 R 14:50:17 1446.59 168.62 69.22 65.76 767100
260MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4> 304 S 14:42:07 1446.48 169.27 69.18 65.72 755230
261PRASOŁ JÓZEF 4 10- 2- 2 S 14:44:35 1446.44 169.92 69.14 65.68 758780
262ŻMIJA WIESŁAW 3 < 5> 288 S 14:50:35 1446.43 170.57 69.10 65.64 767450
263SIKORA HENRYK 2 20- 1- 1 S 14:40:29 1446.42 171.22 69.05 65.60 752840
264BERNACKI RYSZARD 4 < 7>---- R 14:45:00 1446.34 171.88 69.01 65.56 759330
265ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 6> 309 R 14:53:39 1446.30 172.53 68.97 65.52 771820
266WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 5> 283 S 14:36:07 1446.18 173.18 68.93 65.48 746400
267GAWLICA HENRYK 9 < 5> 284 S 14:47:57 1446.10 173.83 68.89 65.44 763470
268GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 3>---- S 14:38:27 1446.00 174.48 68.85 65.40 749680
269PASTERNY HENRYK 6 13- 1- 1 S 14:36:58 1445.99 175.13 68.80 65.36 747530
270WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 5>---- S 14:41:26 1445.34 175.78 68.76 65.32 753650
271SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 3> 275 S 14:46:12 1445.19 176.43 68.72 65.28 760460
272PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 5> 307 R 14:48:58 1445.02 177.08 68.68 65.24 764370
273ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 6> 384 S 14:51:33 1444.53 177.73 68.64 65.21 767840
274DRABIK STEFAN 6 < 4> 339 C 14:36:37 1444.44 178.39 68.60 65.17 746220
275SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 4> 302 S 14:46:30 1444.37 179.04 68.55 65.13 760460
276WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 3> 298 S 14:36:19 1444.19 179.69 68.51 65.09 745660
277DZIWAK STANISŁAW 3 < 5> 350 C 14:53:35 1444.18 180.34 68.47 65.05 770590
278GRYCZKO ANDRZEJ 5 < 3>---- S 14:35:15 1444.17 180.99 68.43 65.01 744110
279PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 3> 334 S 14:45:13 1444.07 181.64 68.39 64.97 758450
280TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 2> 322 S 14:50:59 1444.02 182.29 68.34 64.93 766750
281BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 < 4> 296 S 14:48:10 1443.92 182.94 68.30 64.89 762630
282DUDEK HENRYK 2 < 6>---- R 14:41:58 1443.87 183.59 68.26 64.85 753650
283WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 6> 316 R 14:37:01 1443.67 184.24 68.22 64.81 746400
284GAWLICA HENRYK 9 < 6> 324 S 14:48:56 1443.41 184.90 68.18 64.77 763470
285SEROKA JÓZEF 5 < 4> 377 S 14:37:00 1443.38 185.55 68.14 64.73 746230
286DOKTOR W&W&CZ. 7 < 6> 369 S 14:49:39 1443.29 186.20 68.09 64.69 764440
287KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 8> 290 C 14:48:56 1442.94 186.85 68.05 64.65 763220
287ŻMIJA WIESŁAW 3 < 6> 317 R 14:51:52 1442.94 186.85 68.05 64.65 767450
289GODLEWSKI EDWARD 6 < 3> 294 R 14:38:47 1442.90 188.15 67.97 64.57 748550
290KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 < 9> 326 R 14:48:59 1442.81 188.80 67.93 64.53 763220
291ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 8> 311 R 14:52:20 1442.69 189.45 67.89 64.49 767990
292UJMA TADEUSZ 5 < 5> 306 S 14:41:28 1442.55 190.10 67.84 64.45 752240
293SZWARC BOGDAN 5 < 2>---- S 14:39:59 1442.32 190.76 67.80 64.41 749980
294GODLEWSKI EDWARD 6 < 4> 319 S 14:39:05 1442.06 191.41 67.76 64.37 748550
295GAWLICA MAREK 9 < 3>---- S 14:49:27 1442.01 192.06 67.72 64.33 763470
296BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 < 5>---- S 14:48:57 1441.78 192.71 67.68 64.29 762630
297KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <11> 299 S 14:43:19 1441.73 193.36 67.63 64.25 754480
298WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 4>---- R 14:37:12 1441.72 194.01 67.59 64.21 745660
299KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <12> 300 R 14:43:21 1441.64 194.66 67.55 64.17 754480
300KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <13> 356 R 14:43:29 1441.27 195.31 67.51 64.13 754480
301ORENDORZ JERZY 8 < 4>---- S 14:44:06 1441.14 195.96 67.47 64.09 755300
302SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 5> 330 S 14:47:48 1440.81 196.61 67.43 64.05 760460
303PAPROTA ANDRZEJ 6 <10> 381 S 14:39:05 1440.75 197.27 67.38 64.01 747870
304MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 5>---- S 14:44:16 1440.55 197.92 67.34 63.97 755230
305BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 7> 379 S 14:49:49 1440.46 198.57 67.30 63.94 763180
306UJMA TADEUSZ 5 < 6>---- S 14:42:15 1440.38 199.22 67.26 63.90 752240
307PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 6> 328 S 14:50:41 1440.35 199.87 67.22 63.86 764370
308TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 3>---- S 14:51:33 1440.32 200.52 67.17 63.82 765600

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

309ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 7> 370 R 14:55:56 1440.14 67.13 63.78 771820
310RUPIK LEON 5 < 4>---- S 14:39:15 1439.83 67.09 63.74 747630
311ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 9> 336 R 14:53:29 1439.58 67.05 63.70 767990
312ANDERSON TEAM 6 < 8>---- C 14:39:43 1439.28 67.01 63.66 748020
313DRABIK ROMAN 4 < 3> 351 - 14:47:28 1439.26 66.97 63.62 759160
314WARZECHA PAWEŁ 1 < 6> 337 S 14:45:47 1439.22 66.92 63.58 756720
315SKIPIOŁ TEODOR 7 10- 1- 1 S 14:50:25 1439.13 66.88 63.54 763340
316WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 7> 366 R 14:38:44 1438.89 66.84 63.50 746400
317ŻMIJA WIESŁAW 3 < 7> 321 R 14:53:28 1438.61 66.80 63.46 767450
318ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 <10>---- S 14:44:34 1438.46 66.76 63.42 754570
319GODLEWSKI EDWARD 6 < 5>---- S 14:40:27 1438.27 66.72 63.38 748550
320KARBOWY EMIL 3 < 9>---- R 14:54:57 1438.21 66.67 63.34 769370
321ŻMIJA WIESŁAW 3 < 8>---- C 14:53:40 1438.07 66.63 63.30 767450
322TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 3> 325 R 14:53:12 1438.02 66.59 63.26 766750
323PRASOŁ JÓZEF 4 < 2>---- S 14:47:40 1437.99 66.55 63.22 758780
324GAWLICA HENRYK 9 < 7> 341 R 14:50:56 1437.98 66.51 63.18 763470
325TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 4> 357 S 14:53:16 1437.84 66.46 63.14 766750
326KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 <10> 361 S 14:50:53 1437.64 66.42 63.10 763220
327RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 4> 352 S 14:41:55 1437.59 66.38 63.06 750300
328PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 7> 340 S 14:51:56 1436.97 66.34 63.02 764370
329ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 4>---- C 14:44:19 1436.96 66.30 62.98 753420
330SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 6>---- S 14:49:17 1436.77 66.26 62.94 760460
331KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 6> 375 R 14:44:59 1436.66 66.21 62.90 754220
332PASTERNY WOJCIECH 6 10- 2- 2 S 14:40:21 1436.59 66.17 62.86 747530
333CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 4> 376 R 14:53:01 1436.32 66.13 62.82 765580
334PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 4>---- S 14:48:05 1436.23 66.09 62.78 758450
335WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 6> 344 R 14:45:19 1435.74 66.05 62.74 754220
336ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <10> 368 R 14:54:57 1435.63 66.01 62.70 767990
337WARZECHA PAWEŁ 1 < 7> 360 - 14:47:11 1435.40 65.96 62.67 756720
338MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 3>---- S 14:39:37 1435.10 65.92 62.63 745700
339DRABIK STEFAN 6 < 5>---- R 14:40:03 1434.90 65.88 62.59 746220
340PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 8> 355 R 14:52:55 1434.31 65.84 62.55 764370
341GAWLICA HENRYK 9 < 8> 364 S 14:52:18 1434.29 65.80 62.51 763470
342CIERKOSZ MARIAN 6 29- 1- 1 S 14:42:04 1434.15 65.75 62.47 748720
343KRUZEL ANDRZEJ 5 < 4>---- S 14:42:12 1434.03 65.71 62.43 748850
344WASZEK K+M & KUBECZKO 1 < 7>---- R 14:45:57 1434.01 65.67 62.39 754220
345SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 4> 348 S 14:46:13 1433.93 65.63 62.35 754560
346GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 7> 362 C 14:58:54 1433.48 65.59 62.31 772500
347DYRDA ANTONI 5 < 2>---- S 14:43:35 1433.35 65.55 62.27 750480
348SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 5>---- R 14:46:27 1433.30 65.50 62.23 754560
349OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 5> 353 R 14:55:37 1432.95 65.46 62.19 767510
350DZIWAK STANISŁAW 3 < 6> 354 S 14:57:51 1432.72 65.42 62.15 770590
351DRABIK ROMAN 4 < 4>---- S 14:49:55 1432.60 65.38 62.11 759160
352RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 5>---- S 14:43:49 1432.37 65.34 62.07 750300
353OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 6> 378 S 14:55:52 1432.28 65.30 62.03 767510
354DZIWAK STANISŁAW 3 < 7>---- S 14:58:11 1431.84 65.25 61.99 770590
355PIECHA MAREK+JAKUB 9 < 9>---- S 14:54:02 1431.32 65.21 61.95 764370
356KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <14>---- C 14:47:09 1431.24 65.17 61.91 754480
357TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 5>---- S 14:55:46 1431.13 65.13 61.87 766750
358BOGACKI STEFAN 1 < 3> 359 S 14:47:19 1430.96 65.09 61.83 754570
358BOGACKI STEFAN 1 < 4>---- R 14:47:19 1430.96 65.09 61.83 754570
360WARZECHA PAWEŁ 1 < 8>---- R 14:48:53 1430.79 65.00 61.75 756720
361KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 <11>---- S 14:53:26 1430.77 64.96 61.71 763220
362GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 8>---- S 14:59:57 1430.69 64.92 61.67 772500
363SZAFRAN JANUSZ 2 < 2>---- S 14:49:05 1430.17 64.88 61.63 756680
364GAWLICA HENRYK 9 < 9>---- S 14:53:51 1430.12 64.84 61.59 763470
365WALUS WIESŁAW 3 < 3>---- S 14:58:46 1430.01 64.79 61.55 770440
366WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 8> 372 S 14:41:58 1429.98 64.75 61.51 746400
367ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 7>---- C 14:56:31 1429.78 64.71 61.47 767100
368ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <11>---- S 14:57:10 1429.71 64.67 61.43 767990
369DOKTOR W&W&CZ. 7 < 7>---- R 14:54:45 1429.53 64.63 61.40 764440
370ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 8>---- S 14:59:55 1429.52 64.58 61.36 771820
371GOŁOSZ GRZEGORZ 1 15- 1- 0 R 14:47:53 1429.16 64.54 61.32 754430
372WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 9>---- S 14:42:17 1429.11 64.50 61.28 746400
373PASTERNY WOJCIECH 6 < 2>---- S 14:43:08 1428.95 64.46 61.24 747530
374KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 5>---- R 14:43:23 1428.74 64.42 61.20 747780
375KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 7>---- S 14:47:58 1428.54 64.38 61.16 754220
376CIOSKA EUGENIUSZ 7 < 5>---- S 14:55:57 1428.45 64.33 61.12 765580
377SEROKA JÓZEF 5 < 5>---- R 14:42:26 1428.37 64.29 61.08 746230
378OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 7>---- R 14:57:21 1428.32 64.25 61.04 767510
379BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 < 8>---- S 14:54:20 1428.28 64.21 61.00 763180
380WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 3>---- C 14:42:51 1427.81 64.17 60.96 746530
381PAPROTA ANDRZEJ 6 <11> 382 R 14:43:49 1427.73 64.13 60.92 747870
382PAPROTA ANDRZEJ 6 <12>---- S 14:43:53 1427.55 64.08 60.88 747870
383MAŁYJUREK JAN 2 < 2>---- S 14:47:58 1427.50 64.04 60.84 753670
384ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 7>---- R 14:57:55 1427.43 64.00 60.80 767840

KONIEC KONKURSU

385ANDERSON TEAM 6 < 9>---- R 14:44:06 1427.25 748020
386PASTERNY HENRYK 6 < 2>---- S 14:43:48 1427.13 747530
387OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 8>---- C 14:57:51 1427.00 767510
388BERNACKI RYSZARD 4 < 8>---- R 14:52:14 1426.69 759330
389PAPROTA ANDRZEJ 6 <13>---- S 14:44:13 1426.64 747870
390ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 <11>---- R 14:48:56 1426.59 754570
391KRUZEL ANDRZEJ 5 < 5>---- S 14:45:01 1426.34 748850
392SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 7>---- S 14:53:12 1426.22 760460
393CHLEBEK JERZY 6 < 5>---- S 14:43:44 1426.11 746900
394PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 5>---- S 14:51:51 1426.06 758450
395KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 <12>---- R 14:55:14 1425.96 763220
396OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 9>---- C 14:58:19 1425.76 767510
397DZIWAK STANISŁAW 3 < 8>---- S 15:00:29 1425.74 770590
398KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 < 3>---- S 14:54:51 1425.67 762520
399ORENDORZ JERZY 8 < 5>---- S 14:49:50 1425.54 755300
400MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 4>---- S 15:00:13 1425.45 770050
401DRABIK ROMAN 4 < 5>---- S 14:52:41 1425.16 759160
402PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 6>---- S 14:52:13 1425.08 758450
403WARCHOŁ STANISŁAW 2 < 6>---- C 14:48:58 1424.76 753650
404ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <12>---- R 14:59:04 1424.67 767990
405KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 <13>---- R 14:55:47 1424.49 763220

Klasyfikacja hodowców po 9 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY
1 2 3 4 5 6 7 8 9RAZ Lot 9 RAZEM
1ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 910 8 8 4 7 4 7 6 63 426.00 2212.64
2KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 9 9 4 9 6 7 4 6 7 61 474.25 2199.20
3GLANDYS MIECZYSŁAW 3 5 8 610 4 6 6 8 4 57 261.34 2156.32
4DZIWAK STANISŁAW 3 6 9 3 7 6 8 6 5 7 57 470.96 2133.61
5KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 5 8 3 6 7 6 3 9 7 54 491.36 2092.37
6ŻMIJA WIESŁAW 3 6 5 4 8 6 8 5 8 4 54 272.72 2037.10
7ANDERSON TEAM 6 4 9 6 5 5 8 3 9 5 54 352.70 1965.91
8ZABORONEK ZBIGNIEW 7 9 7 5 7 3 7 5 8 5 56 338.82 1965.60
9ROSIEK CZESŁAW 6 5 8 7 7 3 6 5 7 4 52 289.59 1916.04
10ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 5 7 4 8 6 8 2 8 4 52 280.50 1911.13
11WARCHOŁ STANISŁAW 2 7 7 4 7 8 8 3 3 5 52 352.65 1890.61
12GAWLICA HENRYK 9 4 8 4 5 5 5 4 8 6 49 392.11 1862.89
13OLEKSY KAZIMIERZ 3 6 4 4 8 4 8 3 9 4 50 279.16 1815.07
14PAPROTA ANDRZEJ 6 6 3 2 5 2 4 5 9 7 43 486.08 1805.04
15RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 7 6 0 5 6 7 6 5 5 47 338.09 1799.76
16WASZEK K+M & KUBECZKO 1 7 7 3 3 2 5 5 9 5 46 367.46 1776.01
17DRABIK STEFAN 6 8 8 6 6 5 7 4 4 4 52 285.39 1774.20
18ZAWADZKI ANDRZEJ 3 510 4 9 2 6 3 7 4 50 275.99 1704.46
19ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 3 7 5 5 3 6 3 7 6 45 414.37 1699.40
20KRZEMPEK-ORAWIEC 3 2 0 7 6 3 7 3 7 5 40 350.07 1638.41
21PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 8 6 8 5 5 3 5 4 45 268.52 1629.20
22WARZECHA PAWEŁ 1 5 6 4 7 4 5 5 5 3 44 205.70 1606.96
23WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 2 8 2 5 6 3 5 7 3 41 207.56 1553.73
24SZYRSZEŃ ANTONI 8 2 2 3 2 6 5 2 7 6 35 419.60 1538.41
25MAREK ZENON+MATEUSZ 6 4 6 6 6 6 8 3 2 3 44 205.62 1536.95
26DUDEK HENRYK 2 6 6 3 7 5 4 1 6 5 43 349.48 1535.25
27BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 6 7 4 4 2 5 4 7 4 43 266.06 1511.53
28ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 4 6 4 6 4 1 2 8 5 40 334.79 1496.61
29BERNACKI RYSZARD 4 6 7 0 3 3 6 4 7 4 40 282.48 1481.97
30WOŹNIAK-GROCHALA 5 710 1 4 1 4 6 5 4 42 257.76 1468.28
31CIOSKA EUGENIUSZ 7 3 3 3 3 6 3 6 5 3 35 203.39 1463.55
32UJMA TADEUSZ 5 5 8 5 4 0 5 2 6 6 41 414.14 1431.30
33SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 3 2 4 4 2 2 4 8 5 34 328.56 1426.00
34MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 5 6 6 3 2 5 4 4 36 268.63 1425.08
35SEROKA JÓZEF 5 7 7 4 7 6 4 - 5 4 44 272.29 1416.44
36KARBOWY EMIL 3 6 7 3 - 2 6 3 8 4 39 297.53 1415.94
37DOKTOR W&W&CZ. 7 5 5 4 4 4 5 2 4 5 38 345.82 1374.31
38RUPIK LEON 5 2 5 2 7 5 8 1 4 4 38 267.41 1363.35
39GODLEWSKI EDWARD 6 2 3 4 4 4 2 2 8 4 33 270.31 1330.58
40PIECHA FRANCISZEK 9 4 7 2 5 8 3 3 7 0 39 1323.41
41PIECHA MAREK+JAKUB 9 4 8 1 5 2 5 2 5 5 37 322.58 1304.26
42TETZLAFF IRENEUSZ 9 4 5 4 6 3 5 2 4 4 37 263.88 1300.68
43GAŁECZKA JAN 5 2 5 2 2 6 2 5 4 3 31 218.63 1288.35
44PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 3 3 5 3 4 7 2 31 124.10 1275.02
45CHLEBEK JERZY 6 2 7 3 6 3 3 2 5 4 35 284.39 1261.94
46KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 5 0 5 3 3 1 4 5 4 30 277.97 1256.07
47MAŁYJUREK JAN 2 2 7 4 5 4 5 2 4 2 35 136.13 1237.42
48WALUS WIESŁAW 3 8 7 4 2 2 4 1 7 3 38 195.34 1178.81
49GANDYK JERZY 8 4 6 1 7 0 5 4 4 2 33 139.85 1139.35
50CINAL ZBIGNIEW 3 3 6 3 5 3 4 3 5 1 33 69.97 1118.64
51RAJWA JAN 5 5 7 0 6 4 4 2 4 2 34 137.48 1109.47
52GAWLICA MAREK 9 6 6 3 3 3 3 4 1 3 32 207.52 1059.77
53PIWOWAR ANDRZEJ 2 1 3 4 4 4 2 4 6 0 28 1059.59
54TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 3 5 3 6 2 2 2 4 3 30 207.37 1046.78
55KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 2 7 2 1 2 4 1 7 3 29 207.21 1041.02
56PASTERNY HENRYK 6 2 1 2 2 2 8 3 6 1 27 65.36 1037.96
57SZPYRKA EUGENIUSZ 1 7 6 2 2 4 1 2 3 3 30 210.46 998.57
58SKIPIOŁ TEODOR 7 5 4 4 3 2 4 3 4 1 30 63.54 998.04
59LOREK PIOTR 5 4 6 2 3 5 2 1 6 1 30 68.62 995.47
60GRYCZKO ANDRZEJ 5 2 4 2 3 3 2 4 2 3 25 204.75 987.74
61CIERKOSZ MARIAN 6 6 4 5 3 4 2 2 4 1 31 62.47 986.41
62WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 2 8 6 4 5 3 0 2 2 32 131.29 956.56
63ŚWIERKOT JAN 2 3 5 4 2 4 3 1 6 1 29 67.35 940.43
64MITORAJ ZBIGNIEW 3 5 1 2 3 1 4 3 3 3 25 212.41 936.22
65DRABIK ROMAN 4 1 6 3 6 1 4 2 1 3 27 205.42 918.58
66KRUZEL ANDRZEJ 5 0 1 4 1 1 1 3 4 4 19 280.63 902.51
67ŚMIETANA WOJCIECH 1 3 5 2 5 4 4 1 4 0 28 896.84
68SZAFRAN JANUSZ 2 3 6 0 2 3 0 4 4 2 24 129.69 890.71
69WARCHOŁ EDWARD 1 5 6 2 3 4 1 2 4 1 28 69.65 888.66
70WÓJCIK ANDRZEJ 1 5 5 2 4 3 4 4 1 0 28 882.56
71BORYS EUGENIUSZ 7 4 4 1 4 4 2 1 6 0 26 855.71
72SIMKA JERZY 8 1 2 1 2 3 2 3 5 1 20 69.45 830.24
73DYRDA ANTONI 5 1 5 3 3 1 4 2 2 2 23 134.78 794.83
74LOSKA JAN 2 5 4 4 6 2 5 1 1 - 28 785.34
75BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 2 4 1 5 3 1 - 0 5 21 336.83 776.77
76ORENDORZ JERZY 8 3 2 0 3 0 3 2 4 3 20 201.88 775.12
77SIKORA HENRYK 2 2 2 4 5 3 2 1 3 1 23 65.60 774.40
78PRASOŁ JÓZEF 4 1 4 6 5 3 4 0 0 2 25 128.90 772.92
79KOWAL ROBERT 9 3 6 4 5 2 1 1 1 2 25 147.28 767.03
80SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 8 5 3 5 3 2 1 2 0 29 765.35
81SZWARC BOGDAN 5 1 3 2 5 2 4 - 3 2 22 133.58 749.83
82KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 3 1 1 4 1 1 2 4 2 19 137.96 740.30
83KOWALSKI KAMIL 5 1 4 4 5 3 6 0 - - 23 683.39
84GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 5 - 3 1 0 1 2 3 3 18 199.78 671.90
85BIOLIK JERZY 2 0 2 3 1 2 0 4 2 1 15 71.24 659.63
86BOGACKI STEFAN 1 4 4 3 3 1 0 0 2 3 20 204.75 626.15
87SIMKA MARCIN 8 0 2 2 2 1 2 2 3 1 15 73.22 587.90
88WOJCZUK BOGUSŁAW 4 2 3 3 4 1 3 1 2 0 19 566.11
89DWORNICZOK LESZEK 2 1 1 3 3 3 3 1 1 - 16 553.75
90MAMOK STANISŁAW 7 3 1 5 4 4 2 - 0 - 19 549.66
91COFAŁA ANDRZEJ 4 6 1 1 3 4 2 - 2 0 19 547.53
92IMIOŁEK JANUSZ 1 0 2 5 0 1 0 4 1 0 13 503.16
93MORKISZ BRONISŁAW 3 2 1 3 3 3 3 - 1 - 16 485.34
94KNIEĆ MATEUSZ 1 1 2 4 5 2 1 - 1 0 16 479.69
95CIESIELKA TADEUSZ 2 0 1 1 4 2 0 2 2 0 12 475.53
96OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 4 2 1 4 2 3 1 0 - 17 468.15
97GOŁOSZ GRZEGORZ 1 2 3 2 0 1 1 2 3 0 14 467.70
98JAROMIN ZYGMUNT 8 0 1 3 1 3 0 2 1 0 11 432.15
99KLAJA GABRIEL 9 2 1 3 4 1 1 - 2 0 14 418.82
100ORAWSKI HENRYK 6 2 2 3 2 2 2 1 0 0 14 406.28
101PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 2 2 1 1 1 2 1 1 1 12 73.74 397.52
102CZARDYBON RYSZARD 2 4 2 4 1 4 0 - - - 15 395.99
103MACOŃ EUGENIUSZ 1 1 1 0 2 3 0 2 1 0 10 394.97
104NYGA BERNARD 4 4 6 4 3 1 0 - 0 - 18 387.35
105WIELOCH ANDRZEJ 4 3 2 5 4 1 0 - 0 - 15 365.90
106RYŚ ARKADIUSZ 1 4 0 2 0 1 1 0 4 0 12 347.46
107UŁAN WŁODZIMIERZ 2 3 4 3 3 0 1 - 1 - 15 337.13
108KOSTYRA JAN 9 2 3 0 2 3 2 - 0 - 12 328.13
109CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 1 1 1 1 3 0 1 1 0 9 325.55
110BRZĘK TADEUSZ 8 0 5 2 2 2 1 0 - - 12 310.82
111HANUSIK ZYGMUNT 1 0 0 2 1 0 0 2 2 0 7 308.99
112JANIK JAN 2 2 2 1 4 2 0 - - - 11 303.40
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 0 0 2 2 1 0 1 1 0 7 266.92
114JAWORSKI JÓZEF 1 3 2 4 0 1 0 - 1 - 11 262.00
115LISZKA EUGENIUSZ 1 2 2 1 0 2 0 - 2 0 9 258.12
116MUCHA JERZY 4 4 3 0 0 2 1 0 1 - 11 257.47
117PIWKO PAWEŁ 1 1 2 1 4 1 0 0 0 - 9 237.44
118SZWARC MARIAN 5 0 3 2 1 1 1 - 0 - 8 197.20
119EBERT JERZY 3 - 0 1 0 2 0 0 0 1 4 68.46 180.10
120ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 0 3 0 2 - - - - 5 169.07
121ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 3 1 1 - - - - 5 154.59
122KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 2 0 2 0 - - - 4 143.28
123WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 0 3 2 0 1 0 - 0 - 6 140.00
124DYRDA PIOTR 5 0 0 1 2 1 0 - - - 4 137.93
125NOWAK MAREK 9 1 0 0 1 - 0 - 2 - 4 132.70
126GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 131.32
127JAROMIN JAN 8 0 0 2 1 0 0 - 1 - 4 129.61
128ŚWIERKOT PIOTR 5 0 0 1 0 2 0 - 0 0 3 110.66
129KŁAKUS PIOTR 8 1 0 2 1 0 0 0 0 0 4 97.86
130WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 2 1 0 0 - - - 4 92.94
131BISAGA WIESŁAW 3 0 0 2 1 0 0 - 0 - 3 80.26
132WYGRABEK ALOJZY 1 0 0 2 1 0 0 - - - 3 80.20
133WYRWISZ HENRYK 6 - 0 1 1 0 - - - - 2 58.66
134RZEPKA LUDWIK 4 2 2 - 0 0 - - - - 4 56.54
135ORENDORZ MARCIN 8 0 0 2 0 0 0 - - - 2 54.31
136PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 0 - 3 52.39
137BRONCEL ANTONI 7 2 0 1 0 0 0 0 0 0 3 51.47
138LISZKA KRZYSZTOF 4 1 2 0 0 - 0 - - - 3 41.21
139PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 0 0 0 0 0 3 40.72
140WAJDA JÓZEF 9 1 0 1 0 0 0 - - - 2 37.81

Klasyfikacja hodowców po 9 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8 9RAZ Lot 9 RAZEM
1GLANDYS MIECZYSŁAW 3101010101010 710 7 84 477.24 3248.65
2ANDERSON TEAM 6101010101010 710 7 84 512.75 3222.57
3ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3101010101010 610 7 83 509.22 3168.72
4ŻMIJA WIESŁAW 3101010101010 710 7 84 479.73 3168.53
5KOCZAR RYSZARD + KAROL 2101010101010 610 7 83 505.17 3142.54
6KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7101010101010 610 7 83 486.20 3139.74
7ZAWADZKI ANDRZEJ 3101010101010 710 7 84 485.58 3130.91
8WASZEK K+M & KUBECZKO 11010101010 9 710 7 83 492.59 3129.01
9WARZECHA PAWEŁ 1101010101010 710 7 84 480.88 3117.19
10GAWLICA HENRYK 9101010101010 710 7 84 476.88 3102.91
11BERNACKI RYSZARD 41010 9101010 710 7 83 489.88 3097.54
12ZABORONEK ZBIGNIEW 7101010101010 710 7 84 466.37 3085.22
13BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9101010101010 710 7 84 483.54 3082.39
14OLEKSY KAZIMIERZ 3101010101010 610 7 83 475.10 3074.27
15DZIWAK STANISŁAW 3101010101010 610 7 83 470.96 3062.20
16WOŹNIAK-GROCHALA 510101010 9 7 710 7 80 478.18 2989.74
17PAPROTA ANDRZEJ 610101010 7 8 710 7 79 512.88 2959.26
18PIECHA MAREK+JAKUB 9101010101010 510 7 82 463.94 2930.92
19SZCZYGIEŁ RYSZARD 410 910101010 710 5 81 328.56 2904.55
20ŻUCHOWICZ WOJCIECH 31010101010 7 510 7 79 470.91 2891.27
21SZYRSZEŃ ANTONI 810 810101010 510 6 79 419.60 2866.09
22ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2101010101010 310 7 80 497.54 2854.61
23DRABIK STEFAN 6101010101010 7 6 5 78 347.98 2830.80
24ROSIEK CZESŁAW 6101010101010 510 4 79 289.59 2817.25
25DUDEK HENRYK 2101010101010 3 9 6 78 414.33 2748.84
26WARCHOŁ STANISŁAW 2101010101010 5 6 5 76 352.65 2720.22
27DOKTOR W&W&CZ. 7 61010101010 210 7 75 479.21 2710.37
28ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2101010101010 3 9 4 76 280.50 2687.12
29KRZEMPEK-ORAWIEC 3 6 91010 810 6 9 5 73 350.07 2680.77
30TETZLAFF IRENEUSZ 910101010 810 410 5 77 327.14 2628.36
31KARBOWY EMIL 3101010 -1010 410 7 71 519.61 2627.57
32RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 51010 5101010 7 5 5 72 338.09 2583.90
33KOŁODZIEJ DARIUSZ 6101010 5 910 510 5 74 341.87 2560.52
34SEROKA JÓZEF 5101010101010 -10 5 75 333.37 2473.60
35PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 81010101010 3 8 4 73 268.52 2469.80
36MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 210101010 3 7 7 5 64 337.53 2467.43
37CHLEBEK JERZY 61010101010 9 3 8 4 74 284.39 2464.13
38WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 51010 6101010 510 3 74 207.56 2454.15
39CIOSKA EUGENIUSZ 710 4 8 510 5 710 5 64 335.46 2440.77
40MAŁYJUREK JAN 210101010 910 4 8 2 73 136.13 2435.79
41GANDYK JERZY 81010101010 8 4 9 2 73 139.85 2390.51
42GODLEWSKI EDWARD 6 4 510 610 4 610 5 60 334.88 2375.12
43DRABIK ROMAN 4 2101010 910 5 7 3 66 205.42 2374.45
44RUPIK LEON 51010 9101010 1 8 4 72 267.41 2360.32
45WALUS WIESŁAW 31010101010 9 3 7 3 72 195.34 2339.47
46CIERKOSZ MARIAN 6101010 710 8 7 6 1 69 62.47 2259.24
47MAREK ZENON+MATEUSZ 6101010101010 3 3 3 69 205.62 2253.93
48TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 910 81010 8 3 8 3 69 207.37 2244.88
49ŚWIERKOT JAN 2101010 71010 310 1 71 67.35 2229.53
50KUBECKO J.-TATARCZYK J 210 610 5 7 2 6 6 7 59 482.03 2206.49
51BORYS EUGENIUSZ 71010101010 5 310 1 69 68.38 2180.88
52KRUZEL ANDRZEJ 5 4 410 8 7 9 4 9 4 59 280.63 2163.75
53PASTERNY WOJCIECH 6 5 8 81010 8 4 8 2 63 124.10 2155.64
54PASTERNY HENRYK 6 5 4 9 81010 4 9 1 60 65.36 2125.07
55SKIPIOŁ TEODOR 710 810 910 9 3 7 1 67 63.54 2117.50
56UJMA TADEUSZ 5101010 9 2 6 2 7 6 62 414.14 1999.96
57SIKORA HENRYK 21010101010 5 4 4 1 64 65.60 1981.93
58GAŁECZKA JAN 5 310 5 4 8 4 6 8 3 51 218.63 1917.62
59WARCHOŁ EDWARD 1101010 510 5 4 6 1 61 69.65 1911.62
60ŚMIETANA WOJCIECH 11010101010 7 1 6 0 64 1905.50
61CINAL ZBIGNIEW 310101010 7 6 3 6 1 63 69.97 1894.42
62WÓJCIK ANDRZEJ 110 9101010 8 4 2 0 63 1892.95
63PIWOWAR ANDRZEJ 2 3 610 910 5 4 7 0 54 1862.97
64RAJWA JAN 5 810 710 8 7 2 4 2 58 137.48 1791.70
65SZAFRAN JANUSZ 2 910 8 7 6 2 7 4 2 55 129.69 1785.06
66PRASOŁ JÓZEF 4 4101010 910 0 3 2 58 128.90 1772.09
67KOSTYRA JAN 910 9 51010 9 - 7 - 60 1761.35
68COFAŁA ANDRZEJ 410 6 710 910 - 8 0 60 1758.42
69WOJCZUK BOGUSŁAW 4 610 910 6 7 2 8 0 58 1750.79
70MITORAJ ZBIGNIEW 310 5 6 9 7 8 3 3 3 54 212.41 1740.14
71BEDNORZ RYSZARD+TOMASZ 7 3 5 910 9 8 - 2 5 51 336.83 1735.46
72SZPYRKA EUGENIUSZ 11010 4 7 7 3 3 5 4 53 272.69 1731.58
73SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 110101010 7 7 2 4 0 60 1726.33
74LOSKA JAN 210101010 9 9 1 2 - 61 1702.92
75WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 71010 5 9 7 0 3 4 55 267.41 1666.70
76DYRDA ANTONI 5 6 7 8 5 9 6 2 3 2 48 134.78 1563.97
77DWORNICZOK LESZEK 2 6 81010 9 7 1 1 - 52 1531.29
78ORENDORZ JERZY 810 9 4 7 5 6 2 4 3 50 201.88 1502.13
79KOWALSKI KAMIL 510101010 510 0 - - 55 1464.01
80KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 8 6 810 4 2 2 4 2 46 137.96 1421.07
81BIOLIK JERZY 2 4 910 5 5 0 5 4 1 43 71.24 1411.57
82GRYCZKO ANDRZEJ 5 510 5 5 4 3 4 3 3 42 204.75 1376.06
83KOWAL ROBERT 9 9 8 810 4 4 2 1 2 48 147.28 1371.21
84SZWARC BOGDAN 5 2 61010 4 5 - 4 2 43 133.58 1345.39
85PIECHA FRANCISZEK 9 4 8 2 5 8 3 3 7 0 40 1338.03
86SIMKA JERZY 8 3 5 3 4 6 4 3 8 1 37 69.45 1337.47
87LOREK PIOTR 510 7 4 4 7 4 1 6 1 44 68.62 1313.57
88MUCHA JERZY 4 8101010 7 3 0 1 - 49 1277.11
89GAWLICA MAREK 9 8 9 5 4 4 3 4 1 3 41 207.52 1254.05
90MORKISZ BRONISŁAW 3 6 51010 5 3 - 3 - 42 1170.07
91IMIOŁEK JANUSZ 1 6 310 6 4 0 5 2 0 36 1150.40
92BOGACKI STEFAN 1 6 6 8 6 4 1 0 2 4 37 266.58 1116.74
93WIELOCH ANDRZEJ 410 710 6 7 2 - 0 - 42 1061.34
94GOŁOSZ GRZEGORZ 1 3 6 8 0 5 3 3 3 1 32 61.32 1036.92
95OTLEWSKI KAZIMIERZ 410 8 4 9 3 4 1 0 - 39 948.59
96GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 9 - 6 2 2 1 2 3 3 28 199.78 916.22
97SIMKA MARCIN 8 0 3 6 4 3 2 2 3 1 24 73.22 856.12
98BRZĘK TADEUSZ 8 51010 7 2 2 0 - - 36 834.87
99KNIEĆ MATEUSZ 1 4 410 7 2 2 - 1 0 30 782.84
100MAMOK STANISŁAW 7 6 1 8 4 5 4 - 0 - 28 763.26
101CIESIELKA TADEUSZ 2 3 2 4 5 4 0 2 2 0 22 720.76
102CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 2 3 7 3 5 0 1 1 0 22 669.25
103NYGA BERNARD 4 8 8 6 6 1 1 - 0 - 30 633.48
104CZARDYBON RYSZARD 210 5 7 2 4 0 - - - 28 631.50
105HANUSIK ZYGMUNT 1 0 1 4 3 0 0 4 2 0 14 572.42
106KLAJA GABRIEL 9 4 1 3 6 2 1 - 2 0 19 554.66
107RYŚ ARKADIUSZ 1 5 1 7 0 2 1 0 4 0 20 552.19
108JAROMIN ZYGMUNT 8 2 2 6 1 3 0 2 1 0 17 543.80
109PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 3 2 2 2 2 2 1 1 1 16 73.74 513.88
110SZWARC MARIAN 5 0 5 6 2 4 1 - 0 - 18 501.27
111UŁAN WŁODZIMIERZ 2 5 4 7 4 0 1 - 1 - 22 491.76
112WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 4 5 9 0 3 0 - 0 - 21 490.75
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 2 1 7 2 2 0 1 1 0 16 482.54
114MACOŃ EUGENIUSZ 1 4 2 1 2 3 0 2 1 0 15 473.72
115JANIK JAN 2 3 5 4 5 2 0 - - - 19 471.57
116ORAWSKI HENRYK 6 4 3 4 2 2 2 1 0 0 18 471.09
117EBERT JERZY 3 - 2 6 2 3 0 0 0 1 14 68.46 437.72
118WYRWISZ HENRYK 6 - 0 5 1 6 - - - - 12 426.45
119BISAGA WIESŁAW 3 1 210 1 2 0 - 0 - 16 418.77
120WYGRABEK ALOJZY 1 9 3 7 2 0 0 - - - 21 393.90
121LISZKA EUGENIUSZ 1 3 3 1 2 3 0 - 2 0 14 385.94
122KUCHARCZYK JERZY 7 3 1 6 0 3 0 - 0 - 13 347.70
123PIWKO PAWEŁ 1 1 2 3 6 1 0 0 0 - 13 345.54
124DYRDA PIOTR 5 0 0 2 3 4 0 - - - 9 336.46
125JAWORSKI JÓZEF 1 7 2 5 0 1 0 - 1 - 16 335.60
126RZEPKA LUDWIK 4 5 4 - 0 4 - - - - 13 314.72
127KUKIEŁKA KAZIMIERZ 6 0 0 4 0 4 0 - - - 8 292.05
128ŚLOSARCZYK ROMAN 3 2 0 5 0 2 - - - - 9 245.76
129ŚWIERKOT PIOTR 5 0 1 4 1 2 0 - 0 0 8 235.56
130ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 0 4 1 2 - - - - 7 222.14
131LISZKA KRZYSZTOF 4 2 4 2 2 - 0 - - - 10 195.32
132WIĘCŁAW JÓZEF 3 - 0 3 2 - 1 - - - 6 167.61
133JAROMIN JAN 8 0 0 2 2 0 0 - 1 - 5 157.84
134NOWAK MAREK 9 1 1 0 1 - 0 - 2 - 5 147.25
135WOJCIECH KAZIMIERZ 7 1 0 4 1 0 0 - - - 6 142.46
136GROLIK ROMAN 8 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 131.32
137KŁAKUS PIOTR 8 1 1 2 1 0 0 0 0 0 5 112.04
138ORENDORZ MARCIN 8 0 2 3 0 0 0 - - - 5 107.77
139PLICHTA JERZY 8 1 2 0 0 1 0 0 0 0 4 81.89
140BRONCEL ANTONI 7 4 0 1 0 0 0 0 0 0 5 77.30
141WAJDA JÓZEF 9 1 0 2 0 0 0 - - - 3 63.18
142PIĄTEK ROMAN 9 1 1 1 0 - 0 - 0 - 3 52.39

Klasyfikacja lotników po 9 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 9 364.72 3907.65
2 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 9 363.04 3907.65
3 DRABIK STEFAN 6 1 9 359.26 3717.33
4 ROSIEK CZESŁAW 6 0 9 355.96 3719.52
5 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 9 355.12 3792.52
6 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 9 349.66 3872.98
7 SZYRSZEŃ ANTONI 8 1 8 349.07 3673.75
8 WARZECHA PAWEŁ 1 0 9 348.23 3809.83
9 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 345.54 3763.22
10 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 342.29 3763.22
11 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 8 341.75 3752.63
12 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 8 336.46 3649.27
13 GAWLICA HENRYK 9 0 8 336.00 3722.43
14 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 8 335.35 3756.90
15 GODLEWSKI EDWARD 6 0 7 334.99 3448.67
16 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 8 333.17 3423.63
17 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 8 332.48 3580.34
18 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 0 9 327.84 3872.93
19 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 8 327.75 3547.44
20 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 8 324.88 3274.84
21 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 323.98 3355.59
22 PUDEŁKO JERZY+TADEUSZ 8 0 8 322.61 3504.39
23 DUDEK HENRYK 2 0 7 321.15 3485.76
24 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 8 319.90 3585.80
25 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 1 8 317.73 3564.55
26 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 8 317.72 3574.23
27 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 7 310.85 3400.28
28 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 8 307.84 3230.09
29 DRABIK STEFAN 6 0 7 303.58 3120.24
30 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 7 300.89 3432.06
31 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 298.11 3003.02
32 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 298.01 3426.27
33 DRABIK STEFAN 6 0 8 297.91 3214.61
34 GAWLICA HENRYK 9 0 6 297.46 3227.72
35 ROSIEK CZESŁAW 6 0 7 296.76 3122.05
36 BERNACKI RYSZARD 4 1 7 294.32 3179.06
37 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 8 293.35 3031.12
38 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 293.11 3239.42
39 ANDERSON TEAM 6 0 8 291.67 2985.47
40 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 290.55 3135.86
41 ANDERSON TEAM 6 0 7 289.39 3098.63
42 ANDERSON TEAM 6 1 7 288.96 3099.99
43 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 287.18 3087.80
44 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 8 286.99 3031.12
45 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 286.10 3104.72
46 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 283.44 3038.04
47 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 282.87 3015.70
48 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 6 282.78 2928.62
49 DZIWAK STANISŁAW 3 0 7 281.20 3254.36
50 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 7 280.99 2982.75
51 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 279.19 3030.01
52 WALUS WIESŁAW 3 0 8 278.34 3158.60
53 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 7 278.25 3261.57
54 BERNACKI RYSZARD 4 0 7 277.90 2908.17
55 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 1 6 277.70 2995.01
56 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 5 277.30 2889.08
57 DOKTOR W&W&CZ. 7 0 6 277.00 2889.16
58 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 276.49 3269.02
59 DZIWAK STANISŁAW 3 0 7 275.81 3229.08
60 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 7 274.11 2954.58
61 DZIWAK STANISŁAW 3 1 7 272.61 3074.08
62 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 271.72 2985.59
63 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 7 270.73 2899.40
64 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 7 269.21 3014.67
65 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 268.35 2985.18
66 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 6 267.38 2992.61
67 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 266.85 2864.77
68 ANDERSON TEAM 6 0 6 265.42 2806.00
69 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 264.91 2960.33
70 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 0 7 262.92 2733.71
71 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 5 261.95 2873.42
72 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 6 261.62 2824.44
73 SZYRSZEŃ ANTONI 8 0 5 259.33 2888.69
74 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 258.83 3077.61
75 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 7 258.64 2955.58
76 PIECHA MAREK+JAKUB 9 0 5 258.58 2924.86
77 GAWLICA HENRYK 9 0 7 258.24 3043.88
78 PIWOWAR ANDRZEJ 2 1 7 258.14 2856.64
79 DRABIK STEFAN 6 0 7 257.95 2680.29
80 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 257.60 2824.47
81 WARZECHA PAWEŁ 1 1 6 257.27 2840.44
82 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 256.46 2753.14
83 KARBOWY EMIL 3 0 5 256.24 2766.03
84 DRABIK ROMAN 4 0 6 254.98 2869.84
85 WARCHOŁ STANISŁAW 2 0 6 253.02 2629.77
86 CHLEBEK JERZY 6 1 6 252.66 2783.06
87 RAJWA JAN 5 0 6 252.36 2794.90
88 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 250.67 2664.16
89 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 250.53 2785.88
90 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 250.15 2738.73
91 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 1 6 249.80 2802.06
92 DRABIK STEFAN 6 1 7 249.78 2632.06
93 SIMKA MARCIN 8 0 5 249.56 2693.49
94 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 249.00 2884.86
95 DUDEK HENRYK 2 1 6 248.76 2595.99
96 ROSIEK CZESŁAW 6 0 7 248.45 2633.68
97 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 6 248.09 2518.77
98 WARZECHA PAWEŁ 1 0 6 247.52 2647.90
99 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 247.43 2745.21
100 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 247.29 2770.36
101 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 247.21 2824.47
102 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 247.14 2773.72
103 UJMA TADEUSZ 5 0 6 246.57 2605.61
104 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 246.30 2700.14
105 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 246.04 2684.70
106 MITORAJ ZBIGNIEW 3 0 6 245.55 2759.61
107 ANDERSON TEAM 6 0 6 245.23 2513.57
108 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 6 244.36 2590.18
109 ANDERSON TEAM 6 0 6 242.58 2697.91
110 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 242.51 2673.85
111 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 5 241.44 2734.83
112 GODLEWSKI EDWARD 6 0 5 241.04 2637.55
113 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 5 240.69 2697.05
114 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 6 240.33 2553.89
115 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 239.77 2647.78
116 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 239.35 2590.67
117 CHLEBEK JERZY 6 1 5 239.27 2459.11
118 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 239.12 2647.78
119 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 6 238.82 2809.71
120 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 6 238.76 2619.84
121 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 238.75 2629.40
122 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 6 237.55 2608.18
123 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 5 237.47 2437.94
124 BORYS EUGENIUSZ 7 0 6 237.26 2618.89
125 GANDYK JERZY 8 1 6 237.19 2618.12
126 PAPROTA ANDRZEJ 6 1 5 237.06 2450.22
127 MAŁYJUREK JAN 2 1 5 236.88 2418.24
128 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 7 236.55 2723.28
129 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 235.64 2622.40
130 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 0 6 235.39 2654.72
131 PASTERNY WOJCIECH 6 1 4 234.14 2501.52
132 PAPROTA ANDRZEJ 6 0 5 233.82 2439.28
133 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 6 233.30 2664.80
134 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 6 232.80 2367.31
135 RAJWA JAN 5 0 6 232.53 2566.05
136 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 1 4 232.52 2529.94
137 KOWAL ROBERT 9 0 7 232.00 2581.02
138 CIERKOSZ MARIAN 6 0 5 231.97 2604.26
139 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 6 231.69 2575.56
140 GAŁECZKA JAN 5 0 5 231.52 2465.41
141 CIOSKA EUGENIUSZ 7 0 5 231.12 2492.27
142 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 231.06 2463.28
143 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 4 230.91 2330.00
144 GAWLICA HENRYK 9 1 6 229.93 2635.91
145 SKIPIOŁ TEODOR 7 0 6 229.46 2613.49
146 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 228.87 2578.98
147 WALUS WIESŁAW 3 1 6 228.83 2650.52
148 WARZECHA PAWEŁ 1 1 6 228.78 2596.92
149 PIECHA MAREK+JAKUB 9 1 5 228.36 2530.82
150 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 226.89 2631.87
151 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 0 5 226.62 2480.79
152 BULA EUGENIUSZ+ARKADIU 9 1 5 226.28 2574.27
153 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 225.87 2340.46
154 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 7 225.62 2532.64
155 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 0 6 225.58 2348.21
156 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 224.44 2524.18
157 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 224.31 2371.67
158 BERNACKI RYSZARD 4 0 4 224.02 2549.09
159 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 0 5 222.94 2389.02
160 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 5 222.61 2498.24
161 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 6 222.53 2415.59
162 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 222.01 2495.96
163 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 5 221.23 2482.93
164 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 220.88 2435.82
165 LOREK PIOTR 5 0 6 220.75 2508.35
166 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 7 220.22 2466.43
167 DZIWAK STANISŁAW 3 0 5 219.93 2514.07
168 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 6 219.86 2468.03
169 WASZEK K+M & KUBECZKO 1 1 6 219.65 2209.66
170 DUDEK HENRYK 2 0 6 218.97 2370.64
171 PASTERNY WOJCIECH 6 1 5 218.87 2467.46
172 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 218.76 2346.54
173 DOKTOR W&W&CZ. 7 0 5 218.63 2486.77
174 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 5 218.52 2455.38
175 CIERKOSZ MARIAN 6 0 5 217.89 2407.47
176 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 4 217.65 2415.90
177 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 0 5 217.47 2485.91
178 GANDYK JERZY 8 0 6 216.87 2392.49
179 SEROKA JÓZEF 5 0 5 216.68 2397.15
180 KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ 7 0 7 216.53 2346.54
181 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 5 216.49 2488.26
182 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 216.41 2467.76
183 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 6 216.28 2329.53
184 SZYRSZEŃ ANTONI 8 1 4 215.82 2341.77
185 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 1 5 215.81 2426.24
186 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 5 215.49 2369.14
187 GODLEWSKI EDWARD 6 0 4 215.06 2506.08
188 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 5 214.30 2286.35
189 WALUS WIESŁAW 3 0 5 213.57 2304.04
190 KARBOWY EMIL 3 0 6 213.36 2512.27
191 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 213.26 2445.52
192 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 213.19 2351.78
193 ZBERTEK D-ŚWIERKOT S 2 1 5 213.07 2252.95
194 DZIWAK STANISŁAW 3 0 6 212.82 2458.49
195 GANDYK JERZY 8 0 6 212.82 2243.71
196 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 5 212.36 2398.68
197 SKIPIOŁ TEODOR 7 0 6 212.03 2417.99
198 GAWLICA HENRYK 9 1 4 211.89 2402.86
199 CHLEBEK JERZY 6 1 4 211.66 2286.76
200 DYRDA ANTONI 5 1 5 211.63 2436.75
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KOCZAR RYSZARD + KAROL   sek  2   -  7 konk.   491.36 pkt.
           PAPROTA ANDRZEJ          sek  6   -  7 konk.   486.08 pkt.
           KOKOT SŁAWOMIR+STANISŁ   sek  7   -  7 konk.   474.25 pkt.
           DZIWAK STANISŁAW         sek  3   -  7 konk.   470.96 pkt.
           ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW       sek  3   -  6 konk.   426.00 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           KARBOWY EMIL             sek  3   -  7 konk.   519.61 pkt.
           PAPROTA ANDRZEJ          sek  6   -  7 konk.   512.88 pkt.
           ANDERSON TEAM            sek  6   -  7 konk.   512.75 pkt.
           ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   509.22 pkt.
           KOCZAR RYSZARD + KAROL   sek  2   -  7 konk.   505.17 pkt.