Dzisiaj jest: 2021-07-30

Najbliższy lot: 2021-08-08 - Dobrodzień - próbny

Otwórz wersję tekstową Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 10/2021

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału TYCHY

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN-2-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI


Data odbytego lotu 10.07.2021 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 756330 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 9°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:20:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Punkty stałe za konkurs 76.00
Ilość hodowców biorących udział w locie 94
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1126
Ilość konkursów (baza 1:4) 282
Ilość konkursów (baza 1:5) 226
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 13:17:42
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1786.52 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 14:28:05
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1527.81 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 1h.11m.41s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
CZULOW 10 107 20 18.7
TYCHY 14 175 42 24.0
BIERUN NOWY 10 151 43 28.5
URBANOWICE 11 132 26 19.7
WYRY 15 159 45 28.3
MIKOLOW 11 153 44 28.8
BOJSZOWY 5 85 29 34.1
KOBIOR 10 69 12 17.4
BIERUN STARY 8 95 21 22.1
RAZEM ODDZIAŁ 94 1126 282 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFICPUNKTODLEGŁ
1SEROKA JÓZEF 5 15- 3- 3 S 13:17:42 1786.52 0.89 76.00 746230
2WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 17- 6- 4 - 13:22:13 1766.06 1.78 75.95 745660
3WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 2> 111 S 13:24:03 1758.42 2.66 75.89 745660
4ANDERSON TEAM 6 15- 7- 5 C 13:25:28 1758.12 3.55 75.84 748020
5BERNACKI RYSZARD 4 18- 3- 2 S 13:32:24 1756.08 4.44 75.78 759330
6BERNACKI RYSZARD 4 < 2> 147 S 13:32:56 1753.92 5.33 75.73 759330
7WOŹNIAK-GROCHALA 5 20- 6- 3 S 13:25:49 1752.87 6.22 75.68 746400
8ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 20- 4- 3 C 13:38:19 1750.10 7.10 75.62 767100
9ROSIEK CZESŁAW 6 15- 7- 4 - 13:26:44 1749.52 7.99 75.57 746580
10ANDERSON TEAM 6 < 2> 49 S 13:28:18 1746.49 8.88 75.51 748020
11DRABIK ROMAN 4 20- 6- 4 - 13:34:44 1746.27 9.77 75.46 759160
12ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 20- 8- 5 C 13:39:51 1746.03 10.66 75.40 767990
13KOWALSKI KAMIL 5 12- 6- 5 S 13:29:58 1745.27 11.55 75.35 750410
14DUDEK HENRYK 2 13- 2- 2 S 13:32:11 1743.82 12.43 75.30 753650
15KOKOT SŁAWOMIR 7 17- 7- 5 C 13:39:57 1734.79 13.32 75.24 763220
16KOKOT SŁAWOMIR 7 < 2> 121 - 13:40:20 1733.28 14.21 75.19 763220
17SEROKA JÓZEF 5 < 2> 30 S 13:30:39 1732.80 15.10 75.13 746230
18ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 2> 63 - 13:42:56 1731.86 15.99 75.08 767100
19PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 18- 7- 6 C 13:41:39 1730.71 16.87 75.03 764370
20MAREK ZENON+MATEUSZ 6 10- 7- 7 S 13:30:55 1730.50 17.76 74.97 745700
21OLEKSY KAZIMIERZ 3 20- 6- 4 - 13:43:57 1728.82 18.65 74.92 767510
22ŚWIERKOT JAN 2 10- 3- 3 S 13:36:24 1723.40 19.54 74.86 752090
23KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 12- 2- 2 S 13:33:59 1723.06 20.43 74.81 747780
24PASTERNY HENRYK 6 13- 2- 2 S 13:34:33 1720.24 21.31 74.76 747530
25COFAŁA ANDRZEJ 4 15- 3- 1 - 13:41:59 1719.93 22.20 74.70 760180
26KARBOWY EMIL 3 14- 4- 2 - 13:47:28 1719.39 23.09 74.65 769370
27DRABIK ROMAN 4 < 2> 32 S 13:41:50 1718.20 23.98 74.59 759160
28SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 17- 5- 2 - 13:43:50 1713.39 24.87 74.54 760460
29SIKORA HENRYK 2 19- 5- 2 - 13:39:28 1713.08 25.75 74.49 752840
30SEROKA JÓZEF 5 < 3>---- S 13:36:46 1708.53 26.64 74.43 746230
31BULA EUGENIUSZ 9 16- 3- 2 C 13:47:28 1705.56 27.53 74.38 763180
32DRABIK ROMAN 4 < 3> 89 S 13:45:39 1703.49 28.42 74.32 759160
33CIERKOSZ MARIAN 6 18- 3- 2 S 13:39:49 1702.35 29.31 74.27 748720
34MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 2> 129 S 13:38:24 1700.96 30.20 74.21 745700
35DYRDA ANTONI 5 6- 3- 3 S 13:41:19 1700.55 31.08 74.16 750480
36ŻMIJA WIESŁAW 3 12- 3- 3 S 13:51:32 1699.65 31.97 74.11 767450
37SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 2> 159 - 13:47:35 1699.04 32.86 74.05 760460
38MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 20- 3- 2 S 13:45:38 1694.73 33.75 74.00 755230
39UJMA TADEUSZ 5 7- 2- 2 S 13:43:53 1694.68 34.64 73.94 752240
40TETZLAFF IRENEUSZ 9 20- 7- 5 - 13:52:36 1694.10 35.52 73.89 766750
41KOWALSKI KAMIL 5 < 2> 86 S 13:43:50 1690.75 36.41 73.84 750410
42DYRDA ANTONI 5 < 2> 218 S 13:44:54 1686.85 37.30 73.78 750480
43WÓJCIK ANDRZEJ 1 20- 4- 1 - 13:47:15 1686.84 38.19 73.73 754440
44BORYS EUGENIUSZ 7 20- 9- 6 - 13:53:27 1685.83 39.08 73.67 764440
45GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 9- 3- 3 S 13:44:58 1684.80 39.96 73.62 749680
46WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 10- 2- 2 S 13:43:24 1683.65 40.85 73.57 746530
47GAŁECZKA JAN 5 10- 1- 1 S 13:46:27 1682.38 41.74 73.51 751100
48ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 2> 57 - 13:57:35 1678.36 42.63 73.46 767990
49ANDERSON TEAM 6 < 3> 60 C 13:45:50 1677.80 43.52 73.40 748020
50LOSKA JAN 2 8- 3- 3 S 13:50:04 1676.24 44.40 73.35 754420
51KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 20- 5- 3 - 13:50:09 1675.49 45.29 73.30 754220
52WARCHOŁ EDWARD 1 10- 2- 2 S 13:50:35 1674.63 46.18 73.24 754560
53TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 10- 2- 2 S 13:57:38 1672.96 47.07 73.19 765600
54KRZEMPEK-ORAWIEC 3 20- 6- 3 - 14:00:07 1669.92 47.96 73.13 768360
55BULA EUGENIUSZ 9 < 2> 182 - 13:57:17 1668.94 48.85 73.08 763180
56SIMKA MARCIN 8 10- 3- 3 S 13:53:14 1668.30 49.73 73.02 756130
57ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 3> 78 S 14:00:39 1667.19 50.62 72.97 767990
58OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 2> 134 S 14:01:04 1664.64 51.51 72.92 767510
59WARCHOŁ EDWARD 1 < 2>---- S 13:53:19 1664.53 52.40 72.86 754560
60ANDERSON TEAM 6 < 4> 120 - 13:49:31 1664.05 53.29 72.81 748020
61DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 18- 6- 4 C 14:00:00 1661.83 54.17 72.75 764440
62ZAWADZKI ANDRZEJ 3 15- 6- 4 S 14:04:29 1661.67 55.06 72.70 771820
63ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 3> 274 C 14:01:42 1661.47 55.95 72.65 767100
64MITORAJ ZBIGNIEW 3 10- 1- 1 S 14:03:36 1661.02 56.84 72.59 770050
65COFAŁA ANDRZEJ 4 < 2> 103 - 13:57:54 1660.14 57.73 72.54 760180
66ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 10- 3- 3 C 13:54:45 1656.78 58.61 72.48 753420
67OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 11- 1- 1 S 14:00:50 1655.41 59.50 72.43 762870
68TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 2> 100 S 14:03:17 1655.03 60.39 72.38 766750
69LOSKA JAN 2 < 2> 164 S 13:56:45 1651.71 61.28 72.32 754420
70ŻMIJA WIESŁAW 3 < 2> 95 C 14:04:39 1651.67 62.17 72.27 767450
71ŚWIERKOT JAN 2 < 2> 263 S 13:55:34 1650.89 63.06 72.21 752090
72KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 13- 8- 6 C 13:57:23 1649.56 63.94 72.16 754480
73WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 2> 188 S 13:52:54 1648.05 64.83 72.11 746400
74KRUZEL ANDRZEJ 5 30- 9- 7 S 13:55:19 1644.68 65.72 72.05 748850
75ROSIEK CZESŁAW 6 < 2> 110 C 13:54:06 1644.09 66.61 72.00 746580
76PRASOŁ JÓZEF 4 10- 4- 4 S 14:02:24 1640.96 67.50 71.94 758780
77PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 2> 166 S 14:05:56 1640.51 68.38 71.89 764370
78ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 4> 92 - 14:08:27 1639.43 69.27 71.83 767990
79RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 10- 4- 4 S 13:57:56 1638.45 70.16 71.78 750300
80SZPYRKA EUGENIUSZ 1 16- 2- 2 S 14:01:35 1634.72 71.05 71.73 754560
81SIKORA HENRYK 2 < 2> 90 - 14:00:52 1633.53 71.94 71.67 752840
82GRYCZKO ANDRZEJ 5 5- 1- 1 S 13:56:11 1631.16 72.82 71.62 744110
83KARBOWY EMIL 3 < 2> 123 C 14:11:53 1630.42 73.71 71.56 769370
84KRUZEL ANDRZEJ 5 < 2> 122 - 13:59:47 1628.70 74.60 71.51 748850
85ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 10- 1- 1 S 14:03:35 1625.66 75.49 71.46 753630
86KOWALSKI KAMIL 5 < 3> 87 S 14:01:38 1625.55 76.38 71.40 750410
87KOWALSKI KAMIL 5 < 4> 178 - 14:01:45 1625.14 77.26 71.35 750410
88PASTERNY WOJCIECH 6 12- 1- 0 - 14:00:31 1623.24 78.15 71.29 747530
89DRABIK ROMAN 4 < 4> 186 S 14:07:46 1622.95 79.04 71.24 759160
90SIKORA HENRYK 2 < 3> 220 S 14:04:18 1621.45 79.93 71.19 752840
91CINAL ZBIGNIEW 3 10- 3- 3 C 14:13:42 1620.31 80.82 71.13 767540
92ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 5> 117 - 14:14:10 1619.66 81.71 71.08 767990
93MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2> 208 - 14:06:26 1619.16 82.59 71.02 755230
94GANDYK JERZY 8 10- 2- 2 S 14:07:24 1618.78 83.48 70.97 756620
95ŻMIJA WIESŁAW 3 < 3>---- C 14:14:25 1617.67 84.37 70.92 767450
96ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 2> 146 - 14:17:33 1616.21 85.26 70.86 771820
97MACOŃ EUGENIUSZ 1 6- 2- 2 S 14:06:40 1615.99 86.15 70.81 754130
98KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2> 109 C 14:07:12 1614.90 87.03 70.75 754480
99DRABIK STEFAN 6 15- 6- 2 - 14:02:10 1614.61 87.92 70.70 746220
100TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 3> 142 S 14:15:20 1613.08 88.81 70.64 766750
101KNIEĆ MATEUSZ 1 5- 1- 1 C 14:07:49 1612.41 89.70 70.59 754310
102PUDEŁKO JERZY 8 8- 4- 4 S 14:08:54 1610.79 90.59 70.54 755300
103COFAŁA ANDRZEJ 4 < 3>---- S 14:12:00 1610.55 91.47 70.48 760180
104ORAWSKI HENRYK 6 6- 2- 2 S 14:04:38 1609.12 92.36 70.43 747650
105ZABORONEK ZBIGNIEW 7 20- 5- 3 S 14:17:18 1608.72 93.25 70.37 767840
106WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 15- 4- 1 - 14:09:11 1607.52 94.14 70.32 754220
107ŚMIETANA WOJCIECH 1 15- 4- 3 S 14:10:19 1607.11 95.03 70.27 755850
108SZAFRAN JANUSZ 2 10- 3- 3 S 14:11:25 1605.12 95.91 70.21 756680
109KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3> 119 - 14:10:10 1604.71 96.80 70.16 754480
110ROSIEK CZESŁAW 6 < 3> 234 - 14:05:24 1604.17 97.69 70.10 746580
111WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 3> 116 - 14:05:04 1603.34 98.58 70.05 745660
112UJMA TADEUSZ 5 < 2>---- S 14:09:14 1603.13 99.47 70.00 752240
113RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 2> 114 S 14:08:18 1602.18 100.36 69.94 750300
114RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 3> 223 S 14:08:22 1601.95 101.24 69.89 750300
115DWORNICZOK LESZEK 2 8- 1- 1 S 14:10:23 1601.65 102.13 69.83 753390
116WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 4> 125 S 14:06:10 1599.56 103.02 69.78 745660
117ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 6> 170 S 14:20:26 1598.54 103.91 69.73 767990
118GAWLICA HENRYK+MAREK 9 20- 3- 3 S 14:17:50 1597.77 104.80 69.67 763470
119KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4> 131 C 14:12:24 1597.12 105.68 69.62 754480
120ANDERSON TEAM 6 < 5> 130 S 14:08:22 1597.08 106.57 69.56 748020
121KOKOT SŁAWOMIR 7 < 3> 150 - 14:18:21 1595.53 107.46 69.51 763220
122KRUZEL ANDRZEJ 5 < 3> 168 S 14:09:30 1594.99 108.35 69.45 748850
123KARBOWY EMIL 3 < 3> 235 - 14:22:34 1594.33 109.24 69.40 769370
124DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 2> 152 - 14:19:41 1593.63 110.12 69.35 764440
125WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 5> 215 S 14:08:04 1593.06 111.01 69.29 745660
126MAŁYJUREK JAN 2 14- 5- 3 S 14:13:10 1592.82 111.90 69.24 753670
127BORYS EUGENIUSZ 7 < 2> 145 - 14:20:27 1591.09 112.79 69.18 764440
127WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 2> 213 - 14:14:10 1591.09 112.79 69.18 754440
129MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 3> 167 S 14:08:48 1590.66 114.56 69.08 745700
130ANDERSON TEAM 6 < 6> 216 - 14:10:20 1590.40 115.45 69.02 748020
131KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5> 149 - 14:14:25 1590.33 116.34 68.97 754480
132PASTERNY HENRYK 6 < 2>---- S 14:10:06 1590.15 117.23 68.91 747530
133SIMKA MARCIN 8 < 2> 243 S 14:15:34 1589.96 118.12 68.86 756130
134OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 3> 204 - 14:22:54 1589.38 119.01 68.81 767510
135PRASOŁ JÓZEF 4 < 2> 174 S 14:17:39 1588.57 119.89 68.75 758780
136WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 2> 224 - 14:15:23 1586.55 120.78 68.70 754220
137RUPIK LEON 5 10- 2- 2 S 14:11:24 1585.98 121.67 68.64 747630
138SIMKA JERZY 8 10- 1- 1 S 14:17:04 1584.96 122.56 68.59 756130
139KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 2> 140 S 14:24:53 1584.63 123.45 68.54 768360
140KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 3> 141 S 14:25:01 1584.19 124.33 68.48 768360
141KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 4> 240 S 14:25:05 1583.98 125.22 68.43 768360
142TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 4> 165 S 14:24:12 1583.54 126.11 68.37 766750
143PUDEŁKO JERZY 8 < 2> 161 S 14:17:00 1583.44 127.00 68.32 755300
144KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 2> 177 S 14:16:26 1583.05 127.89 68.26 754220
145BORYS EUGENIUSZ 7 < 3> 151 S 14:22:56 1582.91 128.77 68.21 764440
146ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 3> 153 - 14:27:36 1582.90 129.66 68.16 771820
147BERNACKI RYSZARD 4 < 3>---- - 14:19:47 1582.65 130.55 68.10 759330
148DRABIK STEFAN 6 < 2> 156 - 14:11:39 1582.15 131.44 68.05 746220
149KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6> 163 C 14:16:53 1582.11 132.33 67.99 754480
150KOKOT SŁAWOMIR 7 < 4> 180 S 14:22:37 1581.42 133.21 67.94 763220
151BORYS EUGENIUSZ 7 < 4> 181 S 14:23:25 1581.33 134.10 67.89 764440
152DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 3> 172 C 14:23:28 1581.16 134.99 67.83 764440
153ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 4> 242 S 14:28:10 1581.06 135.88 67.78 771820
154MUCHA JERZY 4 10- 1- 1 S 14:21:21 1580.91 136.77 67.72 760970
155GAWLICA HENRYK+MAREK 9 < 2> 211 S 14:22:58 1580.79 137.66 67.67 763470
156DRABIK STEFAN 6 < 3> 209 S 14:12:04 1580.75 138.54 67.62 746220
157CIERKOSZ MARIAN 6 < 2> 277 - 14:13:48 1580.24 139.43 67.56 748720
158ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 2> 160 S 14:17:03 1579.33 140.32 67.51 753420
159SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 3> 171 - 14:21:50 1578.26 141.21 67.45 760460
160ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 3>---- C 14:17:42 1577.18 142.10 67.40 753420
161PUDEŁKO JERZY 8 < 3> 230 S 14:18:54 1577.16 142.98 67.35 755300
162MAŁYJUREK JAN 2 < 2> 199 S 14:17:57 1576.88 143.87 67.29 753670
163KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 7> 228 C 14:18:43 1576.05 144.76 67.24 754480
164LOSKA JAN 2 < 3>---- S 14:18:44 1575.87 145.65 67.18 754420
165TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 5> 195 S 14:26:36 1575.73 146.54 67.13 766750
166PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 3> 201 S 14:25:06 1575.70 147.42 67.07 764370
167MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 4> 192 S 14:13:19 1575.48 148.31 67.02 745700
168KRUZEL ANDRZEJ 5 < 4> 169 S 14:15:21 1575.37 149.20 66.97 748850
169KRUZEL ANDRZEJ 5 < 5> 187 S 14:15:23 1575.26 150.09 66.91 748850
170ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 7> 249 S 14:27:37 1574.99 150.98 66.86 767990
171SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 4> 255 S 14:22:53 1574.83 151.87 66.80 760460
172DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 4> 189 S 14:25:47 1573.62 152.75 66.75 764440
173ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 2> 252 - 14:27:58 1573.55 153.64 66.70 767840
174PRASOŁ JÓZEF 4 < 3> 217 S 14:22:28 1572.71 154.53 66.64 758780
175ORENDORZ JERZY 8 10- 2- 2 S 14:20:16 1572.67 155.42 66.59 755300
176ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 2> 214 C 14:20:48 1572.07 156.31 66.53 755850
177KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 3> 198 S 14:19:50 1571.84 157.19 66.48 754220
178KOWALSKI KAMIL 5 < 5> 185 S 14:17:25 1571.81 158.08 66.43 750410
179DZIWAK STANISŁAW 3 10- 2- 2 S 14:30:16 1571.78 158.97 66.37 770590
180KOKOT SŁAWOMIR 7 < 5> 202 C 14:25:39 1571.54 159.86 66.32 763220
181BORYS EUGENIUSZ 7 < 5> 197 S 14:26:53 1570.07 160.75 66.26 764440
182BULA EUGENIUSZ 9 < 3>---- S 14:26:10 1569.79 161.63 66.21 763180
183PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 10- 2- 2 S 14:23:28 1568.77 162.52 66.16 758450
184SZAFRAN JANUSZ 2 < 2> 281 S 14:22:38 1567.82 163.41 66.10 756680
185KOWALSKI KAMIL 5 < 6>---- S 14:18:42 1567.60 164.30 66.05 750410
186DRABIK ROMAN 4 < 5> 276 - 14:24:18 1567.54 165.19 65.99 759160
187KRUZEL ANDRZEJ 5 < 6> 256 S 14:17:46 1567.40 166.07 65.94 748850
188WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 3> 207 - 14:16:14 1567.30 166.96 65.88 746400
189DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 5> 212 - 14:28:01 1566.42 167.85 65.83 764440
190RAJWA JAN 5 10- 2- 2 S 14:17:48 1565.55 168.74 65.78 748020
191SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 2>---- C 14:22:13 1564.77 169.63 65.72 754560
192MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 5> 226 S 14:16:42 1564.30 170.52 65.67 745700
193ORAWSKI HENRYK 6 < 2>---- C 14:18:10 1563.58 171.40 65.61 747650
194DUDEK HENRYK 2 < 2>---- S 14:22:12 1562.94 172.29 65.56 753650
195TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 6> 233 S 14:30:55 1561.87 173.18 65.51 766750
196PIWKO PAWEŁ 1 5- 1- 1 C 14:23:14 1561.46 174.07 65.45 754550
197BORYS EUGENIUSZ 7 < 6> 221 S 14:29:52 1560.51 174.96 65.40 764440
198KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 4> 278 - 14:23:44 1559.16 175.84 65.34 754220
198MAŁYJUREK JAN 2 < 3> 229 S 14:23:23 1559.16 175.84 65.34 753670
200NOWAK MAREK 9 5- 1- 1 S 14:31:51 1558.69 177.62 65.24 766640
201PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 4> 203 - 14:30:35 1558.08 178.51 65.18 764370
202KOKOT SŁAWOMIR 7 < 6> 239 C 14:29:51 1558.07 179.40 65.13 763220
203PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 5> 205 S 14:30:38 1557.93 180.28 65.07 764370
204OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 4> 261 C 14:32:40 1557.87 181.17 65.02 767510
205PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 6> 231 C 14:30:45 1557.55 182.06 64.97 764370
206RAJWA JAN 5 < 2>---- S 14:20:24 1557.08 182.95 64.91 748020
207WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 4> 254 - 14:19:22 1557.05 183.84 64.86 746400
208MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3>---- S 14:25:07 1556.80 184.72 64.80 755230
209DRABIK STEFAN 6 < 4> 227 - 14:19:20 1556.79 185.61 64.75 746220
210PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 < 2>---- S 14:27:26 1556.01 186.50 64.69 758450
211GAWLICA HENRYK+MAREK 9 < 3>---- S 14:30:53 1555.30 187.39 64.64 763470
212DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 6>---- C 14:31:44 1554.58 188.28 64.59 764440
213WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 3> 241 - 14:25:24 1554.26 189.17 64.53 754440
214ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 3> 245 - 14:26:19 1554.23 190.05 64.48 755850
215WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 6>---- S 14:19:52 1553.89 190.94 64.42 745660
216ANDERSON TEAM 6 < 7>---- S 14:21:26 1553.74 191.83 64.37 748020
217PRASOŁ JÓZEF 4 < 4>---- S 14:28:31 1553.23 192.72 64.32 758780
218DYRDA ANTONI 5 < 3>---- S 14:23:31 1552.13 193.61 64.26 750480
219CINAL ZBIGNIEW 3 < 2> 222 S 14:34:35 1551.89 194.49 64.21 767540
220SIKORA HENRYK 2 < 4> 247 S 14:25:19 1551.23 195.38 64.15 752840
221BORYS EUGENIUSZ 7 < 7> 259 S 14:33:09 1550.12 196.27 64.10 764440
222CINAL ZBIGNIEW 3 < 3>---- C 14:35:11 1550.01 197.16 64.05 767540
223RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 4>---- S 14:24:14 1549.46 198.05 63.99 750300
224WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 3> 268 - 14:26:53 1549.08 198.93 63.94 754220
225GODLEWSKI EDWARD 6 20- 1- 0 - 14:23:14 1549.04 199.82 63.88 748550
226MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 6> 282 S 14:21:45 1547.90 200.71 63.83 745700

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

227DRABIK STEFAN 6 < 5> 248 C 14:22:15 1547.37 63.78 746220
228KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 8>---- S 14:27:40 1547.12 63.72 754480
229MAŁYJUREK JAN 2 < 4> 232 - 14:27:14 1546.84 63.67 753670
230PUDEŁKO JERZY 8 < 4>---- S 14:28:19 1546.74 63.61 755300
231PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 7>---- S 14:34:13 1546.63 63.56 764370
232MAŁYJUREK JAN 2 < 5>---- - 14:27:24 1546.31 63.50 753670
233TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 7>---- - 14:35:55 1546.13 63.45 766750
234ROSIEK CZESŁAW 6 < 4> 236 S 14:23:10 1545.18 63.40 746580
235KARBOWY EMIL 3 < 4>---- S 14:37:59 1544.97 63.34 769370
235ROSIEK CZESŁAW 6 < 5> 237 C 14:23:14 1544.97 63.34 746580
237ROSIEK CZESŁAW 6 < 6> 238 C 14:23:16 1544.86 63.23 746580
238ROSIEK CZESŁAW 6 < 7>---- - 14:23:17 1544.81 63.18 746580
239KOKOT SŁAWOMIR 7 < 7>---- C 14:34:04 1544.77 63.13 763220
240KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 5> 264 - 14:37:39 1543.98 63.07 768360
241WÓJCIK ANDRZEJ 1 < 4>---- S 14:28:58 1542.93 63.02 754440
242ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 5> 260 C 14:40:42 1541.48 62.96 771820
243SIMKA MARCIN 8 < 3>---- S 14:30:37 1541.18 62.91 756130
244DANIELCZYK JAN 4 4- 1- 1 S 14:33:18 1541.01 62.86 760180
245ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 4>---- S 14:30:37 1540.61 62.80 755850
246ORENDORZ JERZY 8 < 2>---- S 14:30:27 1540.01 62.75 755300
247SIKORA HENRYK 2 < 5>---- - 14:28:55 1539.81 62.69 752840
248DRABIK STEFAN 6 < 6>---- - 14:24:54 1538.92 62.64 746220
249ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 8>---- S 14:39:05 1538.80 62.59 767990
250TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 2>---- S 14:37:33 1538.74 62.53 765600
251GANDYK JERZY 8 < 2>---- S 14:31:43 1538.73 62.48 756620
252ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 3> 253 - 14:39:09 1538.30 62.42 767840
253ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 4> 275 S 14:39:13 1538.09 62.37 767840
254WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 5> 279 S 14:25:18 1538.02 62.31 746400
255SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 5>---- S 14:34:31 1537.78 62.26 760460
256KRUZEL ANDRZEJ 5 < 7> 258 - 14:27:00 1537.68 62.21 748850
257WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 2>---- S 14:25:32 1537.55 62.15 746530
258KRUZEL ANDRZEJ 5 < 8> 269 S 14:27:04 1537.47 62.10 748850
259BORYS EUGENIUSZ 7 < 8> 273 - 14:37:14 1537.39 62.04 764440
260ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 6>---- C 14:42:11 1536.93 61.99 771820
261OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 5> 266 C 14:39:30 1536.56 61.94 767510
262RUPIK LEON 5 < 2>---- S 14:26:38 1536.33 61.88 747630
263ŚWIERKOT JAN 2 < 3>---- S 14:29:34 1536.24 61.83 752090
264KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 6>---- - 14:40:21 1535.65 61.77 768360
265GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 2> 270 S 14:28:25 1534.92 61.72 749680
266OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 6>---- C 14:40:17 1534.15 61.67 767510
267DZIWAK STANISŁAW 3 < 2>---- S 14:42:54 1532.29 61.61 770590
268WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 4>---- S 14:32:20 1531.93 61.56 754220
269KRUZEL ANDRZEJ 5 < 9>---- S 14:28:54 1531.70 61.50 748850
270GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 3>---- S 14:29:39 1531.05 61.45 749680
271MACOŃ EUGENIUSZ 1 < 2>---- S 14:32:42 1530.61 61.40 754130
272KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 2>---- S 14:28:34 1530.56 61.34 747780
273BORYS EUGENIUSZ 7 < 9>---- S 14:39:32 1530.31 61.29 764440
274ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 4>---- C 14:41:17 1530.27 61.23 767100
275ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 5>---- S 14:41:51 1530.02 61.18 767840
276DRABIK ROMAN 4 < 6>---- S 14:36:25 1529.28 61.12 759160
277CIERKOSZ MARIAN 6 < 3>---- S 14:29:37 1529.20 61.07 748720
278KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 5>---- S 14:33:24 1528.62 61.02 754220
279WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 6>---- - 14:28:20 1528.46 60.96 746400
280KOST KRZYSZTOF 5 5- 1- 1 S 14:28:55 1528.26 60.91 747190
281SZAFRAN JANUSZ 2 < 3>---- S 14:35:11 1528.08 60.85 756680
282MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 7>---- S 14:28:05 1527.81 60.80 745700

KONIEC KONKURSU

283UJMA TADEUSZ 5 < 3>---- S 14:32:31 1527.34 752240
284TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 3>---- S 14:41:17 1527.28 765600
285ŻMIJA WIESŁAW 3 < 4>---- S 14:42:36 1526.96 767450
286WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 5>---- C 14:34:01 1526.71 754220
287ŻMIJA WIESŁAW 3 < 5>---- C 14:42:42 1526.66 767450
288SIKORA HENRYK 2 < 6>---- S 14:33:10 1526.54 752840
289ŻMIJA WIESŁAW 3 < 6>---- C 14:43:12 1525.14 767450
290SIKORA HENRYK 2 < 7>---- S 14:33:50 1524.48 752840
291WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 7>---- S 14:29:13 1524.19 745660
292ORENDORZ JERZY 8 < 3>---- S 14:35:41 1523.76 755300
293SIKORA HENRYK 2 < 8>---- - 14:34:12 1523.35 752840
294ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 6>---- - 14:44:13 1522.84 767840
295MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4>---- - 14:36:03 1522.49 755230
296WOJCZUK BOGUSŁAW 4 12- 0- 0 S 14:37:19 1522.15 756990
297PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 8>---- - 14:42:12 1522.04 764370
298PASTERNY HENRYK 6 < 3>---- S 14:31:24 1521.23 747530
299BERNACKI RYSZARD 4 < 4>---- S 14:39:10 1521.20 759330
300GAŁECZKA JAN 5 < 2>---- S 14:33:46 1521.16 751100
301GANDYK JERZY 8 < 3>---- S 14:37:24 1521.15 756620

Klasyfikacja hodowców po 10 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY
1 2 3 4 5 6 7 8 910RAZ Lot 10 RAZEM
1ANDERSON TEAM 6 6 6 8 3 8 4 8 710 5 65 358.68 2610.45
2ŻMIJA WIESŁAW 3 8 9 8 5 7 6 7 7 9 3 69 217.30 2594.03
3PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 6 8 8 5 5 6 7 6 8 6 65 407.59 2506.78
4ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 31010 7 2 9 7 5 5 6 5 66 347.55 2469.44
5OLEKSY KAZIMIERZ 3 5 5 8 5 9 6 8 6 6 4 62 261.55 2459.55
6ZAWADZKI ANDRZEJ 3 5 7 6 6 7 7 5 7 7 4 61 265.43 2448.79
7MAŁYJUREK JAN 2 2 5 7 3 8 6 9 7 8 3 58 201.87 2375.47
8ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 210 7 9 8 6 2 8 6 5 3 64 207.39 2340.39
9GLANDYS MIECZYSŁAW 3 8 810 7 6 8 7 4 7 - 65 2295.91
10DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 8 7 5 5 6 8 8 3 7 4 61 271.92 2249.11
11KOKOT SŁAWOMIR 710 4 8 6 4 7 8 2 8 5 62 337.76 2241.08
12ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 8 6 6 2 9 4 6 7 6 3 57 209.50 2219.31
13KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 6 6 7 4 6 4 5 5 7 6 56 411.48 2201.31
14RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 5 7 4 4 7 6 8 5 4 4 54 275.60 2082.05
15DZIWAK STANISŁAW 3 8 5 9 3 5 8 9 1 8 2 58 127.98 1996.30
16MAREK ZENON+MATEUSZ 6 8 4 6 2 1 5 5 5 7 7 50 475.58 1968.31
17WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 9 8 6 5 6 4 9 4 6 1 58 61.56 1945.74
18KRZEMPEK-ORAWIEC 3 5 6 7 6 5 3 6 6 3 3 50 205.45 1925.27
19TETZLAFF IRENEUSZ 9 8 6 7 3 5 3 6 5 4 5 52 344.03 1923.96
20ROSIEK CZESŁAW 6 6 7 7 2 8 2 7 4 3 4 50 261.97 1887.23
21WOŹNIAK-GROCHALA 5 3 6 4 4 8 2 7 5 6 3 48 210.10 1878.84
22BERNACKI RYSZARD 4 6 4 9 4 5 3 6 5 6 2 50 151.51 1875.85
23KOWALSKI KAMIL 5 8 3 4 3 6 2 8 4 6 5 49 353.07 1875.67
24UJMA TADEUSZ 5 6 8 8 4 5 5 4 4 7 2 53 143.94 1828.64
25BORYS EUGENIUSZ 7 3 3 4 5 8 6 3 3 3 6 44 393.15 1828.44
26GAWLICA HENRYK+MAREK 9 7 6 4 5 8 4 6 3 4 3 50 201.98 1795.39
27DRABIK STEFAN 6 7 610 4 5 5 4 3 5 2 51 131.40 1784.13
28ŚMIETANA WOJCIECH 1 5 5 5 4 7 5 4 4 5 3 47 199.60 1766.12
29RUPIK LEON 5 5 5 5 3 9 1 5 5 6 2 46 130.52 1712.86
30ZABORONEK ZBIGNIEW 7 7 5 8 4 7 3 2 5 3 3 47 193.92 1698.73
31SEROKA JÓZEF 5 2 3 3 5 5 3 6 5 5 3 40 225.56 1649.15
32BULA EUGENIUSZ 9 7 5 3 6 7 5 4 2 6 2 47 140.59 1647.79
33KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 3 2 3 5 7 4 4 5 3 3 39 195.76 1604.95
34DUDEK HENRYK 2 3 5 4 3 6 6 7 3 2 2 41 140.86 1581.37
35SZPYRKA EUGENIUSZ 1 3 4 6 3 5 3 8 4 3 2 41 137.45 1558.87
36SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 7 3 8 4 4 3 6 3 4 2 44 129.06 1558.08
37KRUZEL ANDRZEJ 5 2 0 5 4 3 3 6 4 1 7 35 464.92 1551.99
38TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 3 5 5 2 5 5 5 3 4 2 39 135.72 1467.42
39PRASOŁ JÓZEF 4 2 4 4 4 5 4 2 4 2 4 35 271.65 1466.10
40SIKORA HENRYK 2 2 6 4 3 2 7 4 5 2 2 37 135.34 1442.45
41KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 4 8 7 1 0 2 7 6 3 2 40 136.15 1415.77
42GANDYK JERZY 8 5 2 5 5 5 4 4 2 5 2 39 133.45 1415.03
43DRABIK ROMAN 4 1 3 3 3 6 3 7 1 4 4 35 281.27 1411.74
44KARBOWY EMIL 3 5 6 5 5 4 5 4 2 2 2 40 134.90 1406.46
45PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 4 7 2 4 5 7 3 1 5 2 40 130.85 1406.11
46COFAŁA ANDRZEJ 4 3 5 6 4 4 3 7 2 5 1 40 70.48 1404.39
47MITORAJ ZBIGNIEW 3 1 0 6 4 6 3 5 3 6 1 35 72.59 1389.40
48LOSKA JAN 2 7 8 5 2 2 3 4 3 3 3 40 212.85 1356.95
49CINAL ZBIGNIEW 3 5 6 5 2 7 1 - 3 4 3 36 199.39 1330.54
50GAŁECZKA JAN 5 1 5 7 - - 1 7 5 7 1 34 73.51 1235.29
51RAJWA JAN 5 0 3 1 4 6 6 3 2 2 2 29 130.69 1225.79
52WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 5 5 2 4 4 4 2 2 5 2 35 135.72 1213.22
53GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 - 7 4 3 - 3 2 4 5 3 31 196.79 1176.51
54WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 4 8 3 1 3 1 3 2 4 4 33 279.38 1146.37
55WALUS WIESŁAW 3 5 7 5 6 4 3 3 2 - - 35 1127.07
56MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 2 3 3 5 3 4 3 2 2 2 29 138.80 1104.68
57DYRDA ANTONI 5 0 1 2 2 4 2 3 3 4 3 24 212.20 1061.73
58WARCHOŁ EDWARD 1 7 5 2 3 3 4 1 2 1 2 30 146.10 1027.29
59ORENDORZ JERZY 8 2 2 3 8 3 0 3 3 2 2 28 129.34 1018.93
60WOJCZUK BOGUSŁAW 4 1 7 2 2 4 3 4 2 4 0 29 992.29
61PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 8 1 6 1 5 0 4 0 29 983.17
62WÓJCIK ANDRZEJ 1 - 3 3 7 6 0 5 0 2 1 27 63.02 951.35
63PASTERNY HENRYK 6 0 4 3 3 4 1 4 2 1 2 24 143.67 936.31
64KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 4 2 5 6 5 0 5 - 4 - 31 934.56
65OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 2 2 3 4 1 3 3 2 4 1 25 72.43 928.70
66SZWARC BOGDAN 5 1 5 0 4 5 3 5 2 0 - 25 926.99
67MORKISZ BRONISŁAW 3 3 3 0 4 3 5 4 1 3 - 26 914.71
68KNIEĆ MATEUSZ 1 5 8 5 2 2 1 2 1 3 1 30 70.59 869.82
69BEDNORZ RYSZARD 7 2 3 2 2 4 2 5 - 5 - 25 800.64
70SKIPIOŁ TEODOR 7 1 3 3 3 2 3 3 - 5 - 23 764.87
71ŚWIERKOT JAN 2 0 3 3 4 2 0 4 0 1 3 20 208.90 753.02
72SZAFRAN JANUSZ 2 2 3 3 2 2 2 2 1 0 3 20 197.16 745.43
73PUDEŁKO JERZY 8 2 1 1 3 1 1 3 1 2 4 19 269.82 743.36
74CIERKOSZ MARIAN 6 2 5 1 4 4 1 2 0 1 2 22 135.34 722.76
75KOWAL ROBERT+PATRYCJA 9 3 4 2 5 1 2 2 1 2 0 22 678.11
76NOWAK MAREK 9 1 1 3 6 2 1 1 1 1 1 18 65.24 652.81
77ORAWSKI HENRYK 6 4 4 2 5 1 1 0 1 0 2 20 136.04 627.23
78MUCHA JERZY 4 2 6 2 2 1 4 - - 0 1 18 67.72 580.93
79CZARDYBON RYSZARD 2 0 4 0 3 2 5 1 0 1 - 16 578.03
80GODLEWSKI EDWARD 6 0 5 3 3 5 1 0 0 1 0 18 573.52
81KLAJA GABRIEL 9 4 1 4 3 1 - 3 - 4 0 20 548.32
82LISZKA KRZYSZTOF 4 0 1 1 3 0 3 3 - 5 - 16 542.32
83CIESIELKA TADEUSZ 2 0 4 0 1 2 4 1 0 3 0 15 516.75
84BRZĘK TADEUSZ 8 1 1 0 - 2 3 4 1 1 0 13 488.94
85SIMKA MARCIN 8 0 1 0 2 2 1 0 1 0 3 10 204.79 488.77
86WIĘCŁAW JÓZEF 3 2 1 3 1 4 0 4 - - - 15 487.16
87WIELOCH ANDRZEJ 4 1 2 1 5 3 1 1 0 0 - 14 465.96
88MAMOK STANISŁAW 7 4 0 1 3 3 0 3 - 2 - 16 465.51
89SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 4 6 5 4 0 - - - - - 19 448.68
90PIWKO PAWEŁ 1 3 3 2 3 0 0 2 1 0 1 15 65.45 443.22
91SIMKA JERZY 8 0 1 0 3 3 0 0 1 1 1 10 68.59 412.04
92JAWORSKI JÓZEF 1 2 2 0 3 1 2 1 - 2 - 13 387.77
93DWORNICZOK LESZEK 2 0 3 1 1 1 1 2 - 1 1 11 69.83 377.39
94GANDYK ADAM 8 4 2 2 1 1 1 2 - 1 0 14 375.38
95TUREK ALICJA 1 1 6 1 4 0 2 0 0 - - 14 371.28
96NYGA BERNARD 4 2 5 1 0 - 3 - 1 - - 12 356.73
97STĘCHŁY ANDRZEJ 7 4 2 4 3 0 - - - 2 - 15 352.67
98RZEPKA LUDWIK 4 2 2 1 5 1 - - 0 - - 11 301.27
99GRYCZKO ANDRZEJ 5 1 2 1 2 1 0 0 0 0 1 8 71.62 254.25
100ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 4 0 2 1 0 0 0 - 1 8 71.46 253.27
101KOST KRZYSZTOF 5 0 2 1 1 0 2 0 0 0 1 7 60.91 249.36
102MACOŃ EUGENIUSZ 1 0 3 0 0 1 0 0 0 0 2 6 132.21 232.58
103GOŁOSZ GRZEGORZ 1 2 4 0 3 0 0 1 0 - 0 10 222.23
104JAROMIN JAN 8 1 1 1 2 1 0 1 0 0 - 7 199.61
105CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 0 3 0 2 0 1 0 0 0 0 6 162.53
106ORENDORZ MARCIN 8 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 4 142.79
107RYŚ ARKADIUSZ 1 0 1 0 3 0 0 1 0 0 0 5 139.90
108WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 1 1 0 2 0 - 0 - - - 4 100.78
109SZWARC MARIAN 5 0 1 0 1 0 1 0 - 0 - 3 100.47
110PIĄTEK ROMAN 9 1 0 0 1 1 0 0 - - - 3 88.43
111WYRWISZ HENRYK 6 0 2 0 - 1 0 0 - 0 - 3 88.20
112BISAGA WIESŁAW 3 0 0 0 1 0 1 0 - 0 - 2 81.32
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4 72.32
114DANIELCZYK JAN 4 0 0 0 0 - 0 0 - 0 1 1 62.86 62.86
115BIOLIK JERZY 2 0 - - - - - 0 1 0 0 1 62.41
116ORENDORZ GRZEGORZ 8 0 0 0 2 0 0 0 - 0 - 2 62.12
117KŁAKUS PIOTR 8 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2 61.15
118WOJCIECH KAZIMIERZ 7 0 0 0 1 0 0 0 - 1 - 2 59.59
119ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 1 0 1 0 0 0 - 0 - 2 50.59
120GWIZDALSKI HENRYK 9 1 0 0 0 0 0 0 - 1 - 2 39.85
121ROSS JERZY 6 0 0 0 1 0 - 0 - - - 1 31.50
122LISZKA CZESŁAW 2 - 0 0 1 0 - 0 - 0 - 1 30.03
123DYRDA PIOTR 5 0 - 0 1 - - - - - - 1 28.80
124FITYKA J+T 5 0 0 0 0 0 - 0 - 1 - 1 27.57

Klasyfikacja hodowców po 10 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8 910RAZ Lot 10 RAZEM
1ANDERSON TEAM 610101010101010 710 7 94 500.51 3741.73
2ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 310101010101010 710 7 94 501.33 3729.93
3KOCZAR RYSZARD + KAROL 210101010101010 710 7 94 486.89 3690.12
4PIECHA FR+MAREK+JAKUB 910101010101010 710 7 94 472.77 3688.82
5OLEKSY KAZIMIERZ 310101010101010 710 6 93 405.28 3651.39
6ZAWADZKI ANDRZEJ 310101010101010 710 6 93 404.45 3623.60
7DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 710101010101010 610 6 92 407.10 3562.45
8KOKOT SŁAWOMIR 710101010101010 410 7 91 482.46 3526.49
9ŻUCHOWICZ WOJCIECH 310101010101010 710 4 91 284.58 3503.55
10ŻMIJA WIESŁAW 310101010101010 710 3 90 217.30 3456.78
11BERNACKI RYSZARD 410101010101010 710 3 90 219.61 3433.50
12ZABORONEK ZBIGNIEW 710101010101010 710 5 92 323.04 3416.65
13WOŹNIAK-GROCHALA 51010101010 710 710 6 90 401.80 3408.52
14KRZEMPEK-ORAWIEC 31010101010 710 710 6 90 403.42 3393.76
15WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 110101010101010 610 4 90 264.52 3372.93
16SZCZYGIEŁ RYSZARD 410101010101010 510 5 90 345.10 3372.92
17DRABIK STEFAN 610101010101010 410 6 90 397.54 3313.91
18MAŁYJUREK JAN 2 91010 910 810 710 5 88 329.04 3306.60
19MAREK ZENON+MATEUSZ 6101010 9 810 9 510 7 88 475.58 3284.38
20TETZLAFF IRENEUSZ 91010101010 810 510 6 89 407.48 3252.97
21GLANDYS MIECZYSŁAW 310101010101010 610 - 86 3221.62
22DRABIK ROMAN 4 7101010101010 510 4 86 281.27 3216.00
23ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 21010101010 510 610 3 84 207.39 3133.13
24BULA EUGENIUSZ 910101010101010 410 3 87 213.67 3128.33
25BORYS EUGENIUSZ 710101010101010 4 4 7 85 474.71 3123.26
26ROSIEK CZESŁAW 61010101010 310 5 9 7 84 470.82 3107.79
27ŚMIETANA WOJCIECH 1101010 810 8 9 610 4 85 264.08 3031.20
28RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 510101010101010 5 5 4 84 275.60 3026.01
29KRUZEL ANDRZEJ 5 9 01010101010 4 6 7 76 475.04 3022.67
30KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 7 71010101010 6 5 5 80 334.40 3004.73
31SEROKA JÓZEF 5 410 71010 810 7 9 3 78 225.56 3000.36
32PRASOŁ JÓZEF 4101010101010 7 7 3 4 81 271.65 2988.23
33COFAŁA ANDRZEJ 41010 910101010 210 3 84 217.72 2975.56
34DUDEK HENRYK 2 9101010101010 5 7 2 83 140.86 2968.84
35GAWLICA HENRYK+MAREK 910101010101010 3 8 3 84 201.98 2957.18
36UJMA TADEUSZ 51010101010 9 9 5 9 2 84 143.94 2932.48
37GANDYK JERZY 810101010101010 210 2 84 133.45 2879.91
38DZIWAK STANISŁAW 310 81010101010 110 2 81 127.98 2870.71
39RUPIK LEON 5101010 810 710 510 2 82 130.52 2869.73
40KARBOWY EMIL 310101010101010 3 2 4 79 278.95 2868.81
41KOWALSKI KAMIL 5101010 7 6 610 410 6 79 424.42 2828.52
42SZPYRKA EUGENIUSZ 110 9101010 710 4 9 2 81 137.45 2789.26
43WAWSZCZYK ŁUKASZ 6101010 610 4 7 3 8 6 74 425.38 2577.35
44MITORAJ ZBIGNIEW 3 6 7101010 8 8 310 1 73 72.59 2566.98
45MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 910 710 910 6 4 6 2 73 138.80 2517.49
46LOSKA JAN 210101010 4 8 9 3 8 3 75 212.85 2515.28
47PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 710 4101010 5 110 2 69 130.85 2393.66
48SIKORA HENRYK 2 710 4 9 510 7 5 2 5 64 344.19 2377.43
49WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 510 8 510 9 9 6 2 9 2 70 135.72 2360.31
50KOŁODZIEJ DARIUSZ 6101010 6 0 410 7 9 2 68 136.15 2275.62
51SKIPIOŁ TEODOR 7 510101010 7 7 -10 - 69 2267.98
52TOMALA IRENEUSZ+ADAM 710 710 9 510 5 3 5 2 66 135.72 2267.62
53CINAL ZBIGNIEW 3101010 810 5 - 3 7 3 66 199.39 2259.43
54WÓJCIK ANDRZEJ 1 - 5 41010 6 9 010 4 58 270.46 2205.58
55WOJCZUK BOGUSŁAW 4 410 810 9 7 8 2 7 0 65 2160.55
56RAJWA JAN 5 1 5 2101010 5 2 5 2 52 130.69 2041.99
57WARCHOŁ EDWARD 11010 5 9 5 9 6 2 1 2 59 146.10 1923.06
58MORKISZ BRONISŁAW 3 9 5 6 810 8 7 1 3 - 57 1914.58
59PASTERNY HENRYK 6 310 910 6 4 8 2 1 2 55 143.67 1869.44
60PASTERNY WOJCIECH 6 41010 610 110 0 5 1 57 71.29 1861.98
61KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 710 9 810 8 2 9 - 8 - 64 1843.50
62WALUS WIESŁAW 310101010 5 5 5 2 - - 57 1762.98
63BEDNORZ RYSZARD 7 4 510 6 6 5 8 -10 - 54 1742.68
64OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 4 6 8 9 3 4 7 2 8 1 52 72.43 1741.53
65ORENDORZ JERZY 8 9 2 910 8 1 3 3 3 2 50 129.34 1682.32
66KNIEĆ MATEUSZ 11010 8 8 3 4 4 1 6 1 55 70.59 1595.24
67SZAFRAN JANUSZ 2 7 7 6 6 6 6 5 1 0 3 47 197.16 1569.89
68GAŁECZKA JAN 5 1 7 8 - - 4 9 5 8 1 43 73.51 1539.70
69DYRDA ANTONI 5 3 3 4 3 6 4 5 3 6 3 40 212.20 1528.14
70GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 - 9 5 5 - 5 5 4 5 3 41 196.79 1501.41
71CIERKOSZ MARIAN 6 310 110 7 3 8 0 1 3 46 202.90 1496.42
72SZWARC BOGDAN 5 3 8 510 7 3 6 2 0 - 44 1477.49
73KOWAL ROBERT+PATRYCJA 91010 810 3 4 3 1 3 0 52 1477.18
74GODLEWSKI EDWARD 6 210 61010 4 0 0 2 1 45 63.88 1466.55
75LISZKA KRZYSZTOF 4 1 6 410 4 6 5 - 8 - 44 1440.69
76ŚWIERKOT JAN 2 610 4 9 3 3 8 0 1 2 46 136.69 1389.24
77MUCHA JERZY 4 410 6 6 5 8 - - 0 1 40 67.72 1308.69
78KLAJA GABRIEL 9 9 61010 1 - 5 - 7 0 48 1274.58
79NOWAK MAREK 9 8 1 710 3 1 1 1 3 1 36 65.24 1121.50
80MAMOK STANISŁAW 7 9 5 2 9 3 0 7 - 6 - 41 1102.22
81SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1101010 9 3 - - - - - 42 1082.10
82CZARDYBON RYSZARD 2 210 4 8 3 5 1 0 1 - 34 1044.65
83DWORNICZOK LESZEK 2 510 3 5 4 3 2 - 1 1 34 69.83 1000.05
84WIĘCŁAW JÓZEF 3 5 6 5 5 5 0 7 - - - 33 959.26
85WIELOCH ANDRZEJ 4 2 5 210 4 3 3 0 1 - 30 953.33
86SIMKA JERZY 8 0 1 0 9 6 1 1 1 1 1 21 68.59 828.72
87PUDEŁKO JERZY 8 3 1 1 4 1 1 4 1 2 4 22 269.82 821.77
88CIESIELKA TADEUSZ 2 2 5 0 3 2 5 3 0 4 0 24 763.30
89ORAWSKI HENRYK 6 4 5 4 6 1 1 0 1 0 2 24 136.04 739.70
90TUREK ALICJA 1 3 7 4 9 1 2 0 0 - - 26 706.13
91BRZĘK TADEUSZ 8 1 1 0 - 4 5 4 1 1 0 17 680.87
92PIWKO PAWEŁ 1 5 6 2 4 1 0 2 1 0 1 22 65.45 603.22
93STĘCHŁY ANDRZEJ 7 8 4 6 4 0 - - - 4 - 26 596.93
94SIMKA MARCIN 8 0 1 0 3 3 1 0 1 0 3 12 204.79 564.93
95GRYCZKO ANDRZEJ 5 1 3 2 5 3 1 0 0 0 1 16 71.62 540.32
96KOST KRZYSZTOF 5 1 5 2 2 1 3 1 0 0 1 16 60.91 502.73
97RZEPKA LUDWIK 4 3 4 2 6 3 - - 0 - - 18 501.76
98NYGA BERNARD 4 610 1 0 - 3 - 1 - - 21 498.71
99GANDYK ADAM 8 6 5 3 1 1 1 2 - 1 0 20 483.76
100JAWORSKI JÓZEF 1 4 4 0 3 1 2 1 - 2 - 17 449.17
101CHMIELARSKI RYSZARD 9 4 2 3 3 - 1 2 - 1 - 16 415.52
102ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 6 1 2 3 0 0 0 - 1 13 71.46 406.31
103BISAGA WIESŁAW 3 0 1 1 3 1 2 2 - 1 - 11 391.59
104CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 0 5 0 6 1 1 0 0 0 0 13 367.28
105WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 4 5 0 6 0 - 0 - - - 15 332.73
106MACOŃ EUGENIUSZ 1 0 5 0 2 1 0 0 0 0 2 10 132.21 332.59
107KUCHARCZYK JERZY 7 1 1 1 4 3 0 0 - 0 - 10 325.33
108GOŁOSZ GRZEGORZ 1 4 6 0 4 0 0 1 0 - 0 15 318.38
109SZWARC MARIAN 5 1 5 0 1 0 2 0 - 0 - 9 231.35
110JAROMIN JAN 8 1 1 1 3 1 0 1 0 0 - 8 229.16
111KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 5 5 0 2 0 0 0 0 0 0 12 217.80
112RYŚ ARKADIUSZ 1 0 1 0 4 0 0 1 0 0 0 6 170.02
113ORENDORZ MARCIN 8 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 4 142.79
114WYRWISZ HENRYK 6 0 5 0 - 1 0 0 - 0 - 6 141.55
115COŁYT JANUSZ 5 0 2 0 3 0 - 0 - - - 5 129.97
116WOJCIECH KAZIMIERZ 7 0 0 0 3 0 0 0 - 1 - 4 121.76
117PIĄTEK ROMAN 9 3 0 0 1 1 0 0 - - - 5 114.17
118ORENDORZ GRZEGORZ 8 0 0 0 3 0 0 0 - 0 - 3 97.84
119ROSS JERZY 6 0 2 0 2 0 - 0 - - - 4 97.43
120RYTEL ANDRZEJ 2 0 1 - 1 1 - - - - - 3 92.78
121KŁAKUS PIOTR 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 3 91.32
122BIOLIK JERZY 2 2 - - - - - 0 1 0 0 3 89.23
123GWIZDALSKI HENRYK 9 1 1 1 0 0 0 0 - 1 - 4 86.87
124ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 1 0 2 0 0 0 - 0 - 3 81.73
125DANIELCZYK JAN 4 0 0 0 0 - 0 0 - 0 1 1 62.86 62.86
126FITYKA J+T 5 0 2 0 0 0 - 0 - 1 - 3 62.20
127LISZKA CZESŁAW 2 - 1 0 1 0 - 0 - 0 - 2 47.84
128DYRDA PIOTR 5 0 - 0 1 - - - - - - 1 28.80

Klasyfikacja lotników po 10 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 ANDERSON TEAM 6 0 10 421.62 4255.37
2 DRABIK STEFAN 6 1 10 408.06 4237.38
3 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 10 407.26 4446.05
4 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 9 402.60 4162.59
5 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 10 394.17 4418.73
6 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 9 386.26 4227.35
7 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 9 383.98 4289.00
8 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 10 376.70 4454.97
9 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 9 375.24 4104.77
10 OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 0 9 374.81 4058.69
11 LOSKA JAN 2 1 9 374.54 3965.49
12 KOWALSKI KAMIL 5 0 9 369.39 3946.79
13 BORYS EUGENIUSZ 7 0 8 368.92 4041.66
14 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 9 365.29 3908.59
15 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 9 364.64 4083.29
16 KARBOWY EMIL 3 0 8 358.75 3892.56
17 KOWALSKI KAMIL 5 0 9 347.02 3747.21
18 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 9 345.13 3721.44
19 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 9 344.39 3727.98
20 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 8 344.08 3835.30
21 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 8 341.18 3864.31
22 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 9 341.05 3655.01
23 MAŁYJUREK JAN 2 0 8 339.64 3811.56
24 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 339.50 3574.01
25 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 339.29 3922.68
26 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 8 338.80 3635.73
27 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 7 337.43 3568.45
28 UJMA TADEUSZ 5 0 8 335.31 3618.00
29 DZIWAK STANISŁAW 3 0 9 334.39 3710.33
30 MAŁYJUREK JAN 2 0 8 333.56 3629.29
31 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 8 331.37 3750.88
32 ANDERSON TEAM 6 0 8 330.94 3560.57
33 SIKORA HENRYK 2 1 8 328.24 3622.83
34 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 1 8 328.18 3708.47
35 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 8 324.83 3459.34
36 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 9 324.09 3727.98
37 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 323.63 3678.09
38 DRABIK ROMAN 4 0 8 321.07 3455.09
39 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 8 318.30 3352.74
40 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 1 8 317.95 3652.98
41 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 7 317.95 3452.14
42 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 316.01 3229.84
43 KOKOT SŁAWOMIR 7 1 7 315.55 3480.99
44 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 8 314.51 3339.78
45 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 314.47 3495.33
46 DRABIK STEFAN 6 1 8 314.36 3351.50
47 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 8 313.73 3660.01
48 ANDERSON TEAM 6 1 8 313.33 3195.95
49 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 8 313.15 3521.55
50 MAŁYJUREK JAN 2 0 8 309.44 3205.12
51 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 9 309.31 3678.95
52 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 8 308.50 3276.56
53 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 8 307.53 3336.78
54 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 7 305.98 3370.05
55 MAŁYJUREK JAN 2 0 8 305.52 3222.43
56 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 8 303.55 3299.00
57 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 303.39 3356.09
58 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 8 303.22 3350.25
59 SEROKA JÓZEF 5 0 6 302.64 3095.40
60 WARCHOŁ EDWARD 1 0 8 302.45 3229.43
61 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 8 302.33 3209.54
62 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 8 301.75 3290.62
63 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 301.03 3376.04
64 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 8 300.71 3315.28
65 BULA EUGENIUSZ 9 0 8 299.95 3298.74
66 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 8 299.27 3209.54
67 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 7 298.83 3289.78
68 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 8 297.73 3281.57
69 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 6 297.61 3314.00
70 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 6 297.48 3272.45
71 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 297.34 3155.17
72 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 8 296.29 3312.48
73 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 1 7 295.91 3038.19
74 DRABIK ROMAN 4 0 7 295.69 3332.06
75 BERNACKI RYSZARD 4 0 7 295.61 3133.54
76 ŚMIETANA WOJCIECH 1 1 8 294.94 3366.58
77 TETZLAFF IRENEUSZ 9 1 8 294.89 3309.67
78 TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 1 6 294.63 3355.66
79 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 294.34 3166.72
80 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 8 293.78 3315.78
81 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 8 293.70 3178.21
82 ŚMIETANA WOJCIECH 1 0 8 293.39 3222.52
83 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 8 292.98 3127.31
84 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 291.91 3101.13
85 ANDERSON TEAM 6 1 6 290.92 3033.45
86 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 7 289.93 3090.07
87 MORKISZ BRONISŁAW 3 0 7 288.05 3133.83
88 MITORAJ ZBIGNIEW 3 0 7 287.39 3317.19
89 SIKORA HENRYK 2 1 8 287.10 3215.65
90 MAREK ZENON+MATEUSZ 6 0 7 286.23 2832.40
91 DRABIK STEFAN 6 0 7 284.96 3041.90
92 KNIEĆ MATEUSZ 1 0 7 284.53 3236.06
93 MAŁYJUREK JAN 2 0 7 284.50 2996.12
94 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 284.30 3088.16
95 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 1 7 283.63 3073.58
96 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 283.61 3093.40
97 GANDYK JERZY 8 0 7 283.47 3016.99
98 BERNACKI RYSZARD 4 1 7 282.20 3097.43
99 BORYS EUGENIUSZ 7 0 6 280.32 3149.10
100 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 279.54 2984.20
101 DZIWAK STANISŁAW 3 1 8 279.43 2939.74
102 CINAL ZBIGNIEW 3 0 6 279.04 3023.88
103 ANDERSON TEAM 6 1 6 278.61 2889.39
104 ANDERSON TEAM 6 0 7 278.41 2774.30
105 DUDEK HENRYK 2 0 5 276.64 2930.94
106 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 276.32 3187.12
107 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 276.32 3070.94
108 BULA EUGENIUSZ 9 0 7 276.28 3124.19
109 DUDEK HENRYK 2 0 8 275.86 3022.70
110 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 275.72 2945.74
111 ANDERSON TEAM 6 0 7 275.43 2956.61
112 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 1 7 274.42 2846.76
113 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 7 273.63 3154.79
114 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 273.63 2969.42
115 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 273.14 3170.51
116 PRASOŁ JÓZEF 4 1 6 272.76 2971.26
117 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 272.14 3092.96
118 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 1 8 271.93 2890.57
119 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 270.53 3000.01
120 PRASOŁ JÓZEF 4 0 6 270.09 2971.26
121 BERNACKI RYSZARD 4 1 7 269.90 2853.43
122 ROSIEK CZESŁAW 6 0 6 269.49 2898.05
123 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 0 7 267.49 2873.21
124 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 8 267.38 2880.98
125 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 266.88 2969.42
126 DRABIK STEFAN 6 0 7 266.49 2961.26
127 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 7 266.04 2953.80
128 ROSIEK CZESŁAW 6 1 6 263.81 2898.05
129 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 7 261.99 2940.73
130 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 261.65 2883.59
131 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 8 261.13 2808.91
132 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 259.59 2969.42
133 GAŁECZKA JAN 5 0 5 259.47 2718.57
134 RUPIK LEON 5 0 6 259.36 2842.73
135 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 259.27 2955.48
136 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 7 259.25 2790.34
137 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 258.57 2963.90
138 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 258.10 2972.79
139 ANDERSON TEAM 6 1 7 257.64 2836.17
140 WALUS WIESŁAW 3 1 7 257.53 2804.17
141 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 6 256.64 2822.23
142 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 7 256.53 2905.25
143 WOJCZUK BOGUSŁAW 4 1 6 256.45 2742.21
144 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 5 256.38 2811.04
145 ROSIEK CZESŁAW 6 0 6 256.21 2624.28
146 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 255.94 2952.26
147 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 255.68 2754.54
148 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 255.58 2913.12
149 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 7 255.09 2944.69
150 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 254.73 2783.68
151 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 254.04 2956.94
152 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 253.96 2956.94
153 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 8 253.62 2915.15
154 ANDERSON TEAM 6 0 6 252.45 2815.14
155 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 251.87 2824.40
156 PRASOŁ JÓZEF 4 1 5 251.85 2774.38
157 GAWLICA HENRYK+MAREK 9 0 6 251.65 2781.11
158 UJMA TADEUSZ 5 0 7 251.64 2859.26
159 ROSIEK CZESŁAW 6 0 6 251.56 2709.21
160 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 7 251.22 2732.55
161 BERNACKI RYSZARD 4 1 7 250.96 2853.43
162 ANDERSON TEAM 6 0 7 250.80 2630.24
163 DUDEK HENRYK 2 0 6 250.34 2739.31
164 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 7 250.28 2619.00
165 KRUZEL ANDRZEJ 5 1 6 250.23 2819.81
166 KOKOT SŁAWOMIR 7 1 7 250.22 2736.77
167 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 6 249.96 2810.46
168 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 0 6 248.80 2669.91
169 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 6 248.55 2631.51
170 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 247.85 2744.55
171 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 6 246.92 2822.58
172 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 5 246.80 2695.54
173 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 246.74 2727.61
174 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 6 246.70 2642.15
175 ROSIEK CZESŁAW 6 0 6 246.56 2617.79
176 ANDERSON TEAM 6 0 6 245.05 2688.33
177 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 1 6 244.92 2670.20
178 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 244.71 2596.73
179 PRASOŁ JÓZEF 4 1 5 244.62 2757.17
180 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 244.25 2675.47
181 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 1 6 243.79 2754.96
182 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 243.31 2449.66
183 NOWAK MAREK 9 1 5 242.81 2779.31
184 KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 1 7 241.79 2628.53
185 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 241.57 2568.79
186 PASTERNY HENRYK 6 0 6 241.22 2630.16
187 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 241.03 2600.56
188 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 5 240.94 2819.61
189 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 240.92 2583.59
190 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 6 240.87 2754.98
191 MAŁYJUREK JAN 2 1 5 240.36 2731.48
192 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 6 239.68 2708.46
193 COFAŁA ANDRZEJ 4 0 6 239.25 2579.04
194 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 239.23 2541.25
195 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 7 238.97 2722.49
196 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 238.83 2806.94
197 SEROKA JÓZEF 5 0 7 238.80 2617.71
198 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 238.78 2690.75
199 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 5 238.69 2476.74
200 WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 0 5 238.30 2509.21
201 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 0 6 237.80 2672.29
202 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 237.71 2786.54
203 ŚMIETANA WOJCIECH 1 0 5 237.38 2541.43
204 KOKOT SŁAWOMIR 7 1 7 237.20 2662.38
205 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 5 236.78 2488.92
206 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 236.22 2551.63
207 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 236.21 2551.63
208 BORYS EUGENIUSZ 7 1 6 235.73 2731.15
209 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 235.60 2596.73
210 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 235.50 2543.47
211 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 235.30 2600.56
212 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 233.99 2582.63
213 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 233.82 2551.63
214 WOŹNIAK-GROCHALA 5 0 6 233.68 2434.58
215 DZIWAK STANISŁAW 3 0 7 232.31 2569.78
216 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 6 232.13 2518.60
217 PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 1 7 231.54 2484.86
218 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 6 231.29 2466.07
219 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 1 6 230.37 2563.32
220 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 6 230.13 2605.54
221 BULA EUGENIUSZ 9 1 7 229.48 2518.12
222 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 1 5 229.18 2513.56
223 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 6 229.07 2569.54
224 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 228.45 2564.99
225 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 228.19 2494.71
226 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 7 228.14 2498.92
227 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 5 227.67 2566.77
228 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 7 227.66 2526.74
229 DZIWAK STANISŁAW 3 0 6 227.61 2562.15
230 BULA EUGENIUSZ 9 0 6 227.42 2573.54
231 KARBOWY EMIL 3 0 6 227.37 2627.69
232 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 227.17 2565.43
233 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 227.12 2474.43
234 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 7 226.67 2564.99
235 ANDERSON TEAM 6 1 6 225.83 2426.90
236 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 225.81 2551.63
237 DUDEK HENRYK 2 1 7 225.67 2451.31
238 PASTERNY WOJCIECH 6 0 7 225.62 2226.16
239 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 5 225.58 2488.92
240 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 225.57 2372.69
241 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 6 225.47 2518.17
242 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 225.15 2446.80
243 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 225.10 2551.63
244 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 225.08 2558.44
245 DRABIK ROMAN 4 1 5 224.88 2540.76
246 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 224.40 2516.31
247 RUPIK LEON 5 1 7 224.39 2409.31
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           MAREK ZENON+MATEUSZ      sek  6   -  7 konk.   475.58 pkt.
           KRUZEL ANDRZEJ           sek  5   -  7 konk.   464.92 pkt.
           KOCZAR RYSZARD + KAROL   sek  2   -  6 konk.   411.48 pkt.
           PIECHA FR+MAREK+JAKUB    sek  9   -  6 konk.   407.59 pkt.
           BORYS EUGENIUSZ          sek  7   -  6 konk.   393.15 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW       sek  3   -  7 konk.   501.33 pkt.
           ANDERSON TEAM            sek  6   -  7 konk.   500.51 pkt.
           KOCZAR RYSZARD + KAROL   sek  2   -  7 konk.   486.89 pkt.
           KOKOT SŁAWOMIR           sek  7   -  7 konk.   482.46 pkt.
           MAREK ZENON+MATEUSZ      sek  6   -  7 konk.   475.58 pkt.