Dzisiaj jest: 2021-07-30

Najbliższy lot: 2021-08-08 - Dobrodzień - próbny

Otwórz wersję tekstową Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 08/2021

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału TYCHY

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 26.06.2021 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 756740 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 9°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Punkty stałe za konkurs 76.00
Ilość hodowców biorących udział w locie 99
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1362
Ilość konkursów (baza 1:4) 341
Ilość konkursów (baza 1:5) 273
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 15:30:01
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1309.12 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 16:55:55
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1171.43 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 1h.7m.56s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
CZULOW 11 128 20 15.6
TYCHY 14 192 49 25.5
BIERUN NOWY 13 212 79 37.3
URBANOWICE 12 166 35 21.1
WYRY 15 178 58 32.6
MIKOLOW 11 182 42 23.1
BOJSZOWY 5 94 27 28.7
KOBIOR 11 105 9 8.6
BIERUN STARY 7 105 22 21.0
RAZEM ODDZIAŁ 99 1362 341 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFIC GMP PUNKTODLEGŁ
1DRABIK STEFAN 6 15- 4- 3 C 15:30:01 1309.12 0.73 80.00 76.00 746220
2WOŹNIAK-GROCHALA 5 20-10- 5 - 15:38:59 1289.16 1.47 79.95 75.96 746400
3PRASOŁ JÓZEF 4 15- 7- 4 S 15:48:50 1288.62 2.20 79.91 75.91 758780
4DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 24- 6- 3 C 15:58:28 1277.33 2.94 79.86 75.87 764440
5OLEKSY KAZIMIERZ 3 20-13- 6 - 16:03:34 1271.62 3.67 79.81 75.82 767510
6MAŁYJUREK JAN 2 20- 9- 7 S 15:52:47 1271.41 4.41 79.76 75.78 753670
7OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 2> 31 S 16:05:28 1267.63 5.14 79.72 75.73 767510
8ANDERSON TEAM 6 20-11- 7 C 15:50:51 1266.01 5.87 79.67 75.69 748020
9GLANDYS MIECZYSŁAW 3 20- 6- 4 - 16:10:43 1264.91 6.61 79.62 75.64 772500
10MAŁYJUREK JAN 2 < 2> 42 S 15:56:08 1264.26 7.34 79.58 75.60 753670
11KRZEMPEK-ORAWIEC 3 20- 7- 6 S 16:09:51 1259.92 8.08 79.53 75.55 768360
12KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 2> 55 S 16:09:55 1259.78 8.81 79.48 75.51 768360
13UJMA TADEUSZ 5 15- 5- 4 S 15:57:14 1259.54 9.54 79.44 75.46 752240
14WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 2> 99 - 15:52:52 1258.97 10.28 79.39 75.42 746400
15TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 10- 3- 3 S 16:08:42 1257.76 11.01 79.34 75.37 765600
16GAŁECZKA JAN 5 10- 5- 5 S 15:57:16 1257.56 11.75 79.29 75.33 751100
17MAREK ZENON+MATEUSZ 6 10- 5- 5 S 15:53:46 1255.88 12.48 79.25 75.28 745700
18ANDERSON TEAM 6 < 2> 22 C 15:56:23 1254.26 13.22 79.20 75.24 748020
19ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 20-14- 7 S 16:12:26 1252.54 13.95 79.15 75.20 767100
20ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 2> 52 - 16:12:28 1252.48 14.68 79.11 75.15 767100
21ZAWADZKI ANDRZEJ 3 20- 8- 7 C 16:16:36 1251.74 15.42 79.06 75.11 771820
22ANDERSON TEAM 6 < 3> 118 S 15:57:53 1251.11 16.15 79.01 75.06 748020
23ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 20-10- 5 - 16:14:03 1250.70 16.89 78.96 75.02 767990
24TETZLAFF IRENEUSZ 9 20- 5- 5 S 16:13:07 1250.58 17.62 78.92 74.97 766750
25DUDEK HENRYK 2 20- 5- 3 S 16:02:45 1250.35 18.36 78.87 74.93 753650
26BORYS EUGENIUSZ 7 20- 4- 3 S 16:11:24 1250.31 19.09 78.82 74.88 764440
27KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 20- 8- 5 C 16:04:04 1249.00 19.82 78.78 74.84 754480
28ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 2> 38 C 16:18:03 1248.80 20.56 78.73 74.79 771820
29SZPYRKA EUGENIUSZ 1 16- 4- 4 C 16:04:14 1248.79 21.29 78.68 74.75 754560
30PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 20- 8- 6 C 16:12:08 1248.70 22.03 78.64 74.70 764370
31OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 3> 67 - 16:14:44 1248.53 22.76 78.59 74.66 767510
32MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 2> 78 S 15:57:17 1248.49 23.49 78.54 74.61 745700
33DUDEK HENRYK 2 < 2> 154 - 16:03:49 1248.14 24.23 78.49 74.57 753650
34SIKORA HENRYK 2 10- 5- 5 S 16:03:45 1246.94 24.96 78.45 74.52 752840
34ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 10- 6- 6 C 16:04:13 1246.94 24.96 78.45 74.52 753420
36KOWALSKI KAMIL 5 10- 4- 4 S 16:02:31 1245.46 26.43 78.35 74.44 750410
37KARBOWY EMIL 3 20- 3- 2 C 16:17:49 1245.30 27.17 78.31 74.39 769370
38ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 3> 43 S 16:19:55 1245.04 27.90 78.26 74.35 771820
39MITORAJ ZBIGNIEW 3 10- 3- 3 S 16:18:35 1244.86 28.63 78.21 74.30 770050
40PRASOŁ JÓZEF 4 < 2> 159 S 16:09:43 1244.48 29.37 78.16 74.26 758780
41CINAL ZBIGNIEW 3 10- 3- 3 S 16:17:04 1243.85 30.10 78.12 74.21 767540
42MAŁYJUREK JAN 2 < 3> 138 S 16:06:14 1243.20 30.84 78.07 74.17 753670
42ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 4> 136 - 16:20:50 1243.20 30.84 78.07 74.17 771820
44ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 2> 81 C 16:06:22 1242.52 32.31 77.98 74.08 753420
45BERNACKI RYSZARD 4 20-10- 5 - 16:11:09 1242.46 33.04 77.93 74.03 759330
46ŻMIJA WIESŁAW 3 19- 8- 7 S 16:18:02 1241.76 33.77 77.88 73.99 767450
47KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 15- 9- 5 - 16:02:43 1240.68 34.51 77.84 73.94 747780
48SEROKA JÓZEF 5 20- 7- 5 - 16:01:52 1239.86 35.24 77.79 73.90 746230
49WALUS WIESŁAW 3 15- 2- 2 S 16:21:31 1239.61 35.98 77.74 73.85 770440
50GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 2> 66 S 16:23:14 1239.50 36.71 77.69 73.81 772500
51KOKOT SŁAWOMIR 7 20- 4- 2 - 16:15:53 1239.23 37.44 77.65 73.76 763220
52ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 3> 53 C 16:19:55 1237.42 38.18 77.60 73.72 767100
53ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 4> 70 S 16:19:57 1237.36 38.91 77.55 73.68 767100
54ROSIEK CZESŁAW 6 15- 5- 4 C 16:03:28 1237.15 39.65 77.51 73.63 746580
55KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 3> 89 - 16:21:42 1235.90 40.38 77.46 73.59 768360
56WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 20- 6- 4 - 16:10:29 1235.45 41.12 77.41 73.54 754220
57KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 20- 6- 5 S 16:10:37 1235.18 41.85 77.36 73.50 754220
58COFAŁA ANDRZEJ 4 15- 2- 2 S 16:15:34 1234.93 42.58 77.32 73.45 760180
59RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 10- 5- 5 S 16:07:38 1234.79 43.32 77.27 73.41 750300
60SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 20- 5- 3 S 16:16:18 1233.91 44.05 77.22 73.36 760460
61SIKORA HENRYK 2 < 2> 64 S 16:10:35 1232.98 44.79 77.18 73.32 752840
62SIMKA MARCIN 8 10- 1- 1 S 16:13:22 1232.75 45.52 77.13 73.27 756130
63ŻMIJA WIESŁAW 3 < 2> 68 C 16:22:38 1232.59 46.26 77.08 73.23 767450
64SIKORA HENRYK 2 < 3> 248 S 16:10:47 1232.58 46.99 77.04 73.18 752840
65RAJWA JAN 5 10- 2- 2 S 16:06:53 1232.56 47.72 76.99 73.14 748020
66GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 3> 92 - 16:26:47 1232.48 48.46 76.94 73.09 772500
67OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 4> 79 - 16:22:45 1232.45 49.19 76.89 73.05 767510
68ŻMIJA WIESŁAW 3 < 3> 72 S 16:22:43 1232.42 49.93 76.85 73.00 767450
69UJMA TADEUSZ 5 < 2> 135 - 16:10:31 1232.14 50.66 76.80 72.96 752240
70ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 5> 91 C 16:22:54 1231.50 51.40 76.75 72.92 767100
71KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 2> 109 S 16:07:14 1231.45 52.13 76.71 72.87 747780
72ŻMIJA WIESŁAW 3 < 4> 115 S 16:23:14 1231.40 52.86 76.66 72.83 767450
73BERNACKI RYSZARD 4 < 2> 108 S 16:16:53 1230.91 53.60 76.61 72.78 759330
74SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 2> 149 S 16:17:53 1230.75 54.33 76.56 72.74 760460
75PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 2> 84 S 16:21:04 1230.74 55.07 76.52 72.69 764370
76GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 10- 4- 4 S 16:09:10 1230.66 55.80 76.47 72.65 749680
77ZABORONEK ZBIGNIEW 7 20-10- 5 S 16:23:58 1230.58 56.53 76.42 72.60 767840
78MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 3> 83 S 16:06:07 1230.29 57.27 76.38 72.56 745700
79OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 5> 90 C 16:24:02 1229.92 58.00 76.33 72.51 767510
80SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 2> 111 C 16:13:31 1229.89 58.74 76.28 72.47 754560
81ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 3> 150 C 16:12:49 1229.44 59.47 76.24 72.42 753420
82CINAL ZBIGNIEW 3 < 2> 112 S 16:24:23 1229.28 60.21 76.19 72.38 767540
83MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 4> 144 S 16:06:52 1228.77 60.94 76.14 72.33 745700
84PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 3> 151 C 16:22:31 1227.87 61.67 76.09 72.29 764370
85DRABIK ROMAN 4 20- 5- 1 - 16:18:23 1227.65 62.41 76.05 72.24 759160
86RUPIK LEON 5 10- 5- 5 S 16:09:12 1227.23 63.14 76.00 72.20 747630
87DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 2> 100 C 16:22:56 1227.16 63.88 75.95 72.16 764440
88MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 20- 4- 2 S 16:15:26 1227.15 64.61 75.91 72.11 755230
89KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 4> 146 S 16:26:19 1226.79 65.35 75.86 72.07 768360
90OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 6> 160 - 16:25:57 1226.15 66.08 75.81 72.02 767510
91ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 6> 104 C 16:26:12 1225.01 66.81 75.76 71.98 767100
92GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 4> 187 C 16:31:04 1224.12 67.55 75.72 71.93 772500
93GAŁECZKA JAN 5 < 2> 162 S 16:13:55 1223.46 68.28 75.67 71.89 751100
94SEROKA JÓZEF 5 < 2> 191 S 16:10:03 1223.23 69.02 75.62 71.84 746230
95WOJCZUK BOGUSŁAW 4 15- 2- 2 S 16:18:51 1223.22 69.75 75.58 71.80 756990
96ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 2> 103 - 16:28:43 1221.52 70.48 75.53 71.75 767990
97KOKOT SŁAWOMIR 7 < 2> 212 S 16:24:52 1221.41 71.22 75.48 71.71 763220
97ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 2> 137 - 16:28:39 1221.41 71.22 75.48 71.71 767840
99WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 3> 121 S 16:11:07 1221.37 72.69 75.39 71.62 746400
100DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 3> 105 - 16:26:03 1221.05 73.42 75.34 71.57 764440
101SZWARC BOGDAN 5 5- 2- 2 S 16:14:13 1221.03 74.16 75.29 71.53 749980
102MORKISZ BRONISŁAW 3 8- 1- 1 S 16:31:33 1220.65 74.89 75.25 71.48 770900
103ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 3> 113 C 16:29:12 1220.58 75.62 75.20 71.44 767990
104ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 7> 132 - 16:28:29 1220.56 76.36 75.15 71.40 767100
105DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 4> 153 - 16:26:19 1220.53 77.09 75.11 71.35 764440
106KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 2> 170 S 16:18:10 1220.09 77.83 75.06 71.31 754220
107OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 10- 2- 2 S 16:25:24 1219.81 78.56 75.01 71.26 762870
108BERNACKI RYSZARD 4 < 3> 124 - 16:22:37 1219.58 79.30 74.96 71.22 759330
109KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 3> 120 S 16:13:14 1219.41 80.03 74.92 71.17 747780
110WARCHOŁ EDWARD 1 10- 2- 2 S 16:18:55 1219.16 80.76 74.87 71.13 754560
111SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 3> 141 S 16:18:57 1219.10 81.50 74.82 71.08 754560
112CINAL ZBIGNIEW 3 < 3>---- C 16:29:45 1218.80 82.23 74.78 71.04 767540
113ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 4> 130 - 16:30:09 1218.74 82.97 74.73 70.99 767990
114ŚMIETANA WOJCIECH 1 15- 6- 4 S 16:20:17 1218.56 83.70 74.68 70.95 755850
115ŻMIJA WIESŁAW 3 < 5> 116 S 16:30:02 1218.11 84.43 74.64 70.90 767450
116ŻMIJA WIESŁAW 3 < 6> 200 C 16:30:15 1217.69 85.17 74.59 70.86 767450
117ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 2> 289 - 16:20:50 1217.48 85.90 74.54 70.81 755850
118ANDERSON TEAM 6 < 4> 147 - 16:14:27 1217.38 86.64 74.49 70.77 748020
119WARCHOŁ EDWARD 1 < 2>---- S 16:19:57 1217.13 87.37 74.45 70.72 754560
120KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 4> 139 S 16:14:36 1216.69 88.11 74.40 70.68 747780
121WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 4> 127 - 16:13:31 1216.59 88.84 74.35 70.64 746400
122GAWLICA HENRYK+MAREK 9 20- 3- 3 S 16:27:48 1216.10 89.57 74.31 70.59 763470
123DRABIK STEFAN 6 < 2> 250 S 16:13:40 1216.00 90.31 74.26 70.55 746220
124BERNACKI RYSZARD 4 < 4> 142 S 16:24:32 1215.84 91.04 74.21 70.50 759330
125BULA EUGENIUSZ 9 20- 4- 2 - 16:27:46 1215.71 91.78 74.16 70.46 763180
126GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 2> 284 S 16:16:42 1215.63 92.51 74.12 70.41 749680
127WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 5> 209 S 16:14:04 1215.50 93.25 74.07 70.37 746400
128BULA EUGENIUSZ 9 < 2> 152 C 16:27:53 1215.48 93.98 74.02 70.32 763180
129RUPIK LEON 5 < 2> 178 S 16:15:06 1215.46 94.71 73.98 70.28 747630
130ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 5> 134 S 16:32:01 1215.14 95.45 73.93 70.23 767990
131GANDYK JERZY 8 19- 2- 2 S 16:23:13 1214.06 96.18 73.88 70.19 756620
132ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 8> 158 S 16:31:51 1214.05 96.92 73.84 70.14 767100
133WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 2> 167 C 16:21:15 1214.04 97.65 73.79 70.10 754220
134ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 6> 171 C 16:32:49 1213.61 98.38 73.74 70.05 767990
135UJMA TADEUSZ 5 < 3> 230 S 16:19:51 1213.58 99.12 73.69 70.01 752240
136ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 5> 183 C 16:36:15 1213.08 99.85 73.65 69.96 771820
137ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 3> 207 - 16:33:02 1212.95 100.59 73.60 69.92 767840
138MAŁYJUREK JAN 2 < 4> 206 S 16:21:41 1212.31 101.32 73.55 69.88 753670
139KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 5> 143 S 16:16:54 1212.16 102.06 73.51 69.83 747780
140PIWKO PAWEŁ 1 6- 1- 1 S 16:22:36 1211.93 102.79 73.46 69.79 754550
141SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 4>---- C 16:22:41 1211.79 103.52 73.41 69.74 754560
142BERNACKI RYSZARD 4 < 5> 164 - 16:26:40 1211.70 104.26 73.36 69.70 759330
143KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 6> 166 - 16:17:14 1211.50 104.99 73.32 69.65 747780
144MAREK ZENON+MATEUSZ 6 < 5>---- S 16:15:36 1211.34 105.73 73.27 69.61 745700
145ROSIEK CZESŁAW 6 < 2> 180 C 16:16:21 1211.29 106.46 73.22 69.56 746580
146KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 5> 276 S 16:34:22 1211.22 107.20 73.18 69.52 768360
147ANDERSON TEAM 6 < 5> 163 C 16:17:38 1211.11 107.93 73.13 69.47 748020
148DYRDA ANTONI 5 6- 3- 3 S 16:19:40 1211.10 108.66 73.08 69.43 750480
149SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 3> 280 - 16:28:08 1210.67 109.40 73.04 69.38 760460
150ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 4> 176 S 16:22:20 1210.64 110.13 72.99 69.34 753420
151PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 4> 194 S 16:31:23 1210.63 110.87 72.94 69.29 764370
152BULA EUGENIUSZ 9 < 3> 306 C 16:30:34 1210.31 111.60 72.89 69.25 763180
153DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 5> 291 - 16:31:43 1210.10 112.33 72.85 69.20 764440
154DUDEK HENRYK 2 < 3> 227 S 16:22:49 1210.07 113.07 72.80 69.16 753650
155BORYS EUGENIUSZ 7 < 2> 240 S 16:31:51 1209.84 113.80 72.75 69.12 764440
156OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 < 2>---- S 16:30:39 1209.66 114.54 72.71 69.07 762870
157KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2> 169 S 16:23:51 1209.39 115.27 72.66 69.03 754480
158ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 < 9> 195 - 16:34:20 1209.30 116.01 72.61 68.98 767100
159PRASOŁ JÓZEF 4 < 3> 266 - 16:27:28 1209.28 116.74 72.56 68.94 758780
160OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 7> 242 S 16:34:51 1208.96 117.47 72.52 68.89 767510
161MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2> 229 S 16:25:03 1208.27 118.21 72.47 68.85 755230
162GAŁECZKA JAN 5 < 3> 234 S 16:21:43 1208.11 118.94 72.42 68.80 751100
163ANDERSON TEAM 6 < 6> 179 S 16:19:12 1208.04 119.68 72.38 68.76 748020
164BERNACKI RYSZARD 4 < 6> 196 - 16:28:36 1207.97 120.41 72.33 68.71 759330
165TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 2> 259 S 16:33:48 1207.95 121.15 72.28 68.67 765600
165KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 7> 193 - 16:19:03 1207.95 121.15 72.28 68.67 747780
167WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 3> 175 C 16:24:40 1207.40 122.61 72.19 68.58 754220
168PASTERNY HENRYK 6 21- 3- 2 S 16:19:10 1207.32 123.35 72.14 68.53 747530
169KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3> 173 - 16:24:56 1207.30 124.08 72.09 68.49 754480
170KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 3> 186 S 16:24:48 1207.14 124.82 72.05 68.44 754220
171ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 7> 202 - 16:36:13 1207.12 125.55 72.00 68.40 767990
172WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 18- 3- 2 S 16:17:47 1206.99 126.28 71.95 68.36 745660
173KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4> 198 C 16:25:11 1206.81 127.02 71.91 68.31 754480
174KOWALSKI KAMIL 5 < 2> 199 S 16:21:51 1206.74 127.75 71.86 68.27 750410
175WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 4> 267 - 16:25:13 1206.33 128.49 71.81 68.22 754220
176ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 5> 252 C 16:24:37 1206.21 129.22 71.76 68.18 753420
177PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 10- 1- 1 S 16:28:52 1206.06 129.96 71.72 68.13 758450
178RUPIK LEON 5 < 3> 181 S 16:20:03 1205.76 130.69 71.67 68.09 747630
179ANDERSON TEAM 6 < 7> 192 S 16:20:29 1205.54 131.42 71.62 68.04 748020
180ROSIEK CZESŁAW 6 < 3> 203 S 16:19:30 1205.13 132.16 71.58 68.00 746580
181RUPIK LEON 5 < 4> 315 S 16:20:43 1204.46 132.89 71.53 67.95 747630
182GAWLICA HENRYK+MAREK 9 < 2> 214 S 16:33:55 1204.37 133.63 71.48 67.91 763470
183ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 6> 185 C 16:40:56 1204.21 134.36 71.44 67.86 771820
184PASTERNY HENRYK 6 < 2> 277 - 16:20:46 1204.20 135.10 67.82 747530
185ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 7> 251 S 16:41:00 1204.09 135.83 71.34 67.77 771820
186KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 4> 261 S 16:26:49 1203.25 136.56 71.29 67.73 754220
187GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 5> 222 S 16:42:05 1203.11 137.30 71.25 67.68 772500
188MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 2> 287 S 16:40:06 1203.02 138.03 71.20 67.64 770050
189COFAŁA ANDRZEJ 4 < 2>---- S 16:32:03 1202.72 138.77 71.15 67.60 760180
190WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 2> 328 S 16:19:59 1202.71 139.50 71.11 67.55 745660
191SEROKA JÓZEF 5 < 3> 208 S 16:20:30 1202.63 140.23 71.06 67.51 746230
192ANDERSON TEAM 6 < 8> 225 - 16:22:01 1202.57 140.97 71.01 67.46 748020
193KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 8> 292 - 16:21:59 1202.25 141.70 70.96 67.42 747780
194PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 5> 233 - 16:35:48 1202.22 142.44 70.92 67.37 764370
195ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 <10> 204 - 16:38:13 1201.94 143.17 70.87 67.33 767100
196BERNACKI RYSZARD 4 < 7> 224 S 16:31:57 1201.57 143.91 70.82 67.28 759330
197GANDYK JERZY 8 < 2>---- S 16:29:46 1201.43 144.64 70.78 67.24 756620
198KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5> 220 C 16:28:29 1200.48 145.37 70.73 67.19 754480
199KOWALSKI KAMIL 5 < 3> 258 S 16:25:09 1200.37 146.11 70.68 67.15 750410
200ŻMIJA WIESŁAW 3 < 7> 211 C 16:39:29 1200.11 146.84 70.64 67.10 767450
201KOWAL ROBERT+PATRYCJA 9 10- 1- 1 C 16:35:40 1200.09 147.58 70.59 67.06 762860
202ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 8> 253 - 16:39:57 1200.08 148.31 70.54 67.01 767990
203ROSIEK CZESŁAW 6 < 4> 256 C 16:22:21 1199.61 149.05 70.49 66.97 746580
204ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 <11> 238 S 16:39:37 1199.31 149.78 70.45 66.92 767100
204KRUZEL ANDRZEJ 5 15- 4- 4 S 16:24:24 1199.31 149.78 70.45 66.92 748850
206MAŁYJUREK JAN 2 < 5> 226 S 16:28:26 1199.28 151.25 70.35 66.84 753670
207ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 4> 213 - 16:40:22 1199.06 151.98 70.31 66.79 767840
208SEROKA JÓZEF 5 < 4> 221 S 16:22:27 1198.86 152.72 70.26 66.75 746230
209WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 6> 236 S 16:22:38 1198.78 153.45 70.21 66.70 746400
210KRUZEL ANDRZEJ 5 < 2> 223 S 16:24:43 1198.70 154.19 70.16 66.66 748850
211ŻMIJA WIESŁAW 3 < 8>---- - 16:40:18 1198.58 154.92 70.12 66.61 767450
212KOKOT SŁAWOMIR 7 < 3> 337 S 16:37:07 1197.93 155.65 70.07 66.57 763220
213ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 5> 237 - 16:41:08 1197.63 156.39 70.02 66.52 767840
214GAWLICA HENRYK+MAREK 9 < 3>---- S 16:37:40 1197.29 157.12 69.98 66.48 763470
215KARBOWY EMIL 3 < 2> 318 - 16:42:42 1197.09 157.86 69.93 66.43 769370
216RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 2> 239 S 16:26:49 1197.00 158.59 69.88 66.39 750300
216SZWARC BOGDAN 5 < 2>---- S 16:26:33 1197.00 158.59 69.88 66.39 749980
218SIMKA JERZY 8 10- 1- 1 S 16:31:44 1196.91 160.06 69.79 66.30 756130
219BRZĘK TADEUSZ 8 10- 1- 1 S 16:33:48 1196.80 160.79 69.74 66.25 758530
219KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6> 247 S 16:30:25 1196.80 160.79 69.74 66.25 754480
221SEROKA JÓZEF 5 < 5> 235 S 16:23:51 1196.17 162.26 69.65 66.16 746230
222GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 6>---- C 16:45:53 1196.04 163.00 69.60 66.12 772500
223KRUZEL ANDRZEJ 5 < 3> 286 S 16:26:18 1195.67 163.73 69.55 66.08 748850
224BERNACKI RYSZARD 4 < 8> 231 - 16:35:05 1195.64 164.46 69.51 66.03 759330
225ANDERSON TEAM 6 < 9> 282 S 16:25:38 1195.62 165.20 69.46 65.99 748020
226MAŁYJUREK JAN 2 < 6> 271 S 16:30:28 1195.42 165.93 69.41 65.94 753670
227DUDEK HENRYK 2 < 4> 228 - 16:30:34 1195.19 166.67 69.36 65.90 753650
228DUDEK HENRYK 2 < 5>---- S 16:30:37 1195.10 167.40 69.32 65.85 753650
229MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3> 313 - 16:32:04 1194.86 168.14 69.27 65.81 755230
230UJMA TADEUSZ 5 < 4> 320 S 16:29:46 1194.47 168.87 69.22 65.76 752240
231BERNACKI RYSZARD 4 < 9> 300 S 16:35:48 1194.29 169.60 69.18 65.72 759330
232DYRDA ANTONI 5 < 2> 268 S 16:28:50 1193.45 170.34 69.13 65.67 750480
233PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 6> 257 - 16:40:55 1192.62 171.07 69.08 65.63 764370
234GAŁECZKA JAN 5 < 4> 338 S 16:29:50 1192.54 171.81 69.04 65.58 751100
235SEROKA JÓZEF 5 < 6> 303 S 16:25:49 1192.41 172.54 68.99 65.54 746230
236WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 7> 249 - 16:26:05 1192.17 173.27 68.94 65.49 746400
237ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 6> 244 - 16:44:10 1191.99 174.01 68.89 65.45 767840
238ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 <12> 246 - 16:43:39 1191.80 174.74 68.85 65.40 767100
239RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 3> 322 S 16:29:34 1191.77 175.48 68.80 65.36 750300
239BORYS EUGENIUSZ 7 < 3> 311 - 16:41:26 1191.77 175.48 68.80 65.36 764440
241ORENDORZ JERZY 8 20- 3- 3 S 16:33:47 1191.73 176.95 68.71 65.27 755300
242OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 8> 243 - 16:44:06 1191.60 177.68 68.66 65.23 767510
243OLEKSY KAZIMIERZ 3 < 9> 263 S 16:44:14 1191.35 178.41 68.61 65.18 767510
244ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 7> 260 S 16:44:33 1191.28 179.15 68.56 65.14 767840
245WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 20- 2- 2 S 16:26:44 1191.14 179.88 68.52 65.09 746530
246ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 <13> 314 S 16:44:06 1190.96 180.62 68.47 65.05 767100
247KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 7> 279 - 16:33:35 1190.81 181.35 68.42 65.00 754480
248SIKORA HENRYK 2 < 4> 307 S 16:32:13 1190.79 182.09 68.38 64.96 752840
249WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 8> 331 S 16:27:08 1190.18 182.82 68.33 64.91 746400
250DRABIK STEFAN 6 < 3> 339 C 16:27:01 1190.11 183.55 68.28 64.87 746220
251ZAWADZKI ANDRZEJ 3 < 8>---- C 16:48:42 1189.79 184.29 68.24 64.82 771820
252ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 < 6>---- S 16:33:18 1189.67 185.02 68.19 64.78 753420
253ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 < 9> 255 S 16:45:38 1189.51 185.76 68.14 64.73 767990
254WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 2>---- S 16:27:57 1188.84 186.49 68.09 64.69 746530
255ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 <10>---- C 16:46:01 1188.81 187.22 68.05 64.64 767990
256ROSIEK CZESŁAW 6 < 5>---- - 16:28:01 1188.79 187.96 68.00 64.60 746580
257PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 7> 304 S 16:43:09 1188.48 188.69 67.95 64.56 764370
258KOWALSKI KAMIL 5 < 4>---- S 16:31:29 1188.33 189.43 67.91 64.51 750410
259TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 < 3>---- S 16:44:41 1187.56 190.16 67.86 64.47 765600
260ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 8> 319 S 16:46:39 1187.41 190.90 67.81 64.42 767840
261KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 5> 325 - 16:35:19 1187.16 191.63 67.76 64.38 754220
262KNIEĆ MATEUSZ 1 7- 1- 1 S 16:35:31 1186.92 192.36 67.72 64.33 754310
263OLEKSY KAZIMIERZ 3 <10> 265 - 16:46:45 1186.72 193.10 67.67 64.29 767510
264LOSKA JAN 2 10- 3- 0 - 16:35:45 1186.66 193.83 67.62 64.24 754420
264OLEKSY KAZIMIERZ 3 <11> 285 S 16:46:47 1186.66 193.83 67.62 64.24 767510
266PRASOŁ JÓZEF 4 < 4> 269 S 16:39:26 1186.64 195.30 67.53 64.15 758780
267WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 5> 301 S 16:35:36 1186.63 196.04 67.48 64.11 754220
268DYRDA ANTONI 5 < 3>---- S 16:32:27 1186.62 196.77 67.44 64.06 750480
269PRASOŁ JÓZEF 4 < 5> 283 - 16:39:47 1186.00 197.50 67.39 64.02 758780
270SZAFRAN JANUSZ 2 10- 1- 1 S 16:38:08 1185.77 198.24 67.34 63.97 756680
271MAŁYJUREK JAN 2 < 7> 293 - 16:35:43 1185.54 198.97 67.29 63.93 753670
272WALUS WIESŁAW 3 < 2>---- S 16:50:18 1184.75 199.71 67.25 63.88 770440
273NOWAK MAREK 9 5- 1- 1 S 16:47:08 1184.67 200.44 67.20 63.84 766640

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

274PASTERNY WOJCIECH 6 20- 1- 0 - 16:31:06 1184.49 63.80 747530
275TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 2> 288 S 16:47:23 1184.38 67.11 63.75 766750
276KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 6> 341 S 16:48:50 1184.22 67.06 63.71 768360
277PASTERNY HENRYK 6 < 3>---- S 16:31:26 1183.86 67.01 63.66 747530
277NYGA BERNARD 4 10- 1- 1 S 16:42:34 1183.86 67.01 63.66 760710
279KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 8>---- - 16:37:42 1183.13 66.92 63.57 754480
280SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 4> 335 S 16:42:48 1183.04 66.87 63.53 760460
281DZIWAK STANISŁAW 3 10- 1- 1 S 16:51:24 1182.98 66.82 63.48 770590
282ANDERSON TEAM 6 <10> 312 - 16:32:24 1182.83 66.78 63.44 748020
283PRASOŁ JÓZEF 4 < 6> 329 - 16:41:30 1182.82 66.73 63.39 758780
284GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 3> 333 S 16:33:55 1182.62 66.68 63.35 749680
285OLEKSY KAZIMIERZ 3 <12> 295 - 16:49:08 1182.36 66.64 63.30 767510
286KRUZEL ANDRZEJ 5 < 4>---- S 16:33:24 1182.27 66.59 63.26 748850
287MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 3>---- S 16:51:26 1182.09 66.54 63.21 770050
288TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 3> 302 S 16:48:50 1181.74 66.49 63.17 766750
289ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 3> 290 S 16:39:38 1181.69 66.45 63.12 755850
290ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 4> 296 S 16:39:39 1181.66 66.40 63.08 755850
291DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 < 6>---- C 16:47:12 1181.15 66.35 63.04 764440
292KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 < 9>---- S 16:33:08 1181.08 66.31 62.99 747780
293MAŁYJUREK JAN 2 < 8> 316 - 16:38:21 1180.65 66.26 62.95 753670
294LOSKA JAN 2 < 2> 297 - 16:39:05 1180.47 66.21 62.90 754420
295OLEKSY KAZIMIERZ 3 <13>---- C 16:50:23 1180.09 66.16 62.86 767510
296ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 5> 336 S 16:40:35 1179.94 66.12 62.81 755850
297LOSKA JAN 2 < 3>---- - 16:39:27 1179.80 66.07 62.77 754420
298PUDEŁKO JERZY 8 8- 1- 1 S 16:40:16 1179.66 66.02 62.72 755300
299RAJWA JAN 5 < 2>---- S 16:34:21 1179.19 65.98 62.68 748020
300BERNACKI RYSZARD 4 <10>---- S 16:43:58 1179.14 65.93 62.63 759330
301WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 < 6>---- S 16:39:50 1178.78 65.88 62.59 754220
302TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 4> 310 S 16:50:29 1178.74 65.84 62.54 766750
303SEROKA JÓZEF 5 < 7>---- - 16:33:10 1178.57 65.79 62.50 746230
304PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 < 8>---- C 16:48:47 1178.16 65.74 62.45 764370
305BIOLIK JERZY 2 20- 1- 1 S 16:39:56 1178.15 65.69 62.41 753940
306BULA EUGENIUSZ 9 < 4>---- - 16:47:49 1178.08 65.65 62.36 763180
307SIKORA HENRYK 2 < 5>---- S 16:39:14 1177.72 65.60 62.32 752840
308ŚWIERKOT JAN 2 9- 1- 0 - 16:38:53 1177.19 62.28 752090
309ORENDORZ JERZY 8 < 2> 330 S 16:42:03 1176.39 65.51 62.23 755300
310TETZLAFF IRENEUSZ 9 < 5>---- S 16:51:56 1176.12 65.46 62.19 766750
311BORYS EUGENIUSZ 7 < 4>---- S 16:50:06 1175.88 65.41 62.14 764440
312ANDERSON TEAM 6 <11>---- S 16:36:17 1175.61 65.36 62.10 748020
313MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4>---- - 16:42:35 1175.30 65.32 62.05 755230
314ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 <14>---- C 16:52:50 1175.03 65.27 62.01 767100
315RUPIK LEON 5 < 5>---- S 16:36:19 1174.93 65.22 61.96 747630
316MAŁYJUREK JAN 2 < 9>---- S 16:41:29 1174.89 65.18 61.92 753670
317DRABIK ROMAN 4 < 2> 321 S 16:46:17 1174.66 65.13 61.87 759160
318KARBOWY EMIL 3 < 3>---- C 16:55:04 1174.49 65.08 61.83 769370
319ZABORONEK ZBIGNIEW 7 < 9> 326 S 16:53:57 1174.16 65.04 61.78 767840
320UJMA TADEUSZ 5 < 5>---- S 16:40:42 1174.09 64.99 61.74 752240
321DRABIK ROMAN 4 < 3> 327 - 16:46:36 1174.08 64.94 61.69 759160
322RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 4> 324 S 16:39:13 1173.78 64.89 61.65 750300
323WOJCZUK BOGUSŁAW 4 < 2>---- S 16:44:57 1173.72 64.85 61.60 756990
324RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 < 5>---- S 16:39:17 1173.66 64.80 61.56 750300
325KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 < 6>---- S 16:42:42 1173.52 64.75 61.52 754220
326ZABORONEK ZBIGNIEW 7 <10>---- S 16:54:19 1173.50 64.71 61.47 767840
327DRABIK ROMAN 4 < 4> 340 - 16:47:01 1173.32 64.66 61.43 759160
328WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 3>---- - 16:35:32 1173.28 64.61 61.38 745660
329PRASOŁ JÓZEF 4 < 7>---- S 16:46:49 1173.10 64.56 61.34 758780
330ORENDORZ JERZY 8 < 3>---- S 16:43:57 1172.92 64.52 61.29 755300
331WOŹNIAK-GROCHALA 5 < 9> 332 - 16:36:33 1172.57 64.47 61.25 746400
332WOŹNIAK-GROCHALA 5 <10>---- S 16:36:36 1172.48 64.42 61.20 746400
333GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 < 4>---- S 16:39:24 1172.47 64.38 61.16 749680
334ORAWSKI HENRYK 6 8- 1- 1 S 16:37:41 1172.45 64.33 61.11 747650
335SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 < 5>---- - 16:48:40 1172.34 64.28 61.07 760460
336ŚMIETANA WOJCIECH 1 < 6>---- - 16:44:47 1172.25 64.24 61.02 755850
337KOKOT SŁAWOMIR 7 < 4>---- - 16:51:07 1172.17 64.19 60.98 763220
338GAŁECZKA JAN 5 < 5>---- S 16:40:54 1171.95 64.14 60.93 751100
339DRABIK STEFAN 6 < 4>---- - 16:36:49 1171.80 64.09 60.89 746220
340DRABIK ROMAN 4 < 5>---- - 16:48:02 1171.48 64.05 60.84 759160
341KRZEMPEK-ORAWIEC 3 < 7>---- S 16:55:55 1171.43 64.00 60.80 768360

KONIEC KONKURSU

342SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 5>---- - 16:44:11 1171.34 754560
343PASTERNY HENRYK 6 < 4>---- - 16:38:20 1171.07 747530
344GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 7>---- S 16:59:42 1170.99 772500
345KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 10- 0- 0 S 16:52:07 1170.45 763270
345DRABIK STEFAN 6 < 5>---- S 16:37:33 1170.45 746220
347MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 5>---- S 16:45:17 1170.39 755230
348MAŁYJUREK JAN 2 <10>---- - 16:44:00 1170.30 753670
349DYRDA ANTONI 5 < 4>---- S 16:41:24 1170.07 750480
350SIMKA JERZY 8 < 2>---- S 16:46:22 1169.82 756130
351MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 4>---- S 16:58:17 1169.79 770050
352GLANDYS MIECZYSŁAW 3 < 8>---- S 17:00:27 1169.66 772500
353WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 < 3>---- S 16:38:24 1169.38 746530
354DRABIK STEFAN 6 < 6>---- - 16:38:16 1169.14 746220
355PASTERNY WOJCIECH 6 < 2>---- S 16:39:26 1169.05 747530
356CIERKOSZ MARIAN 6 20- 0- 0 S 16:40:33 1168.87 748720
357SZPYRKA EUGENIUSZ 1 < 6>---- S 16:45:37 1168.74 754560
358COFAŁA ANDRZEJ 4 < 3>---- S 16:50:29 1168.64 760180
359DRABIK ROMAN 4 < 6>---- S 16:49:37 1168.63 759160
360WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 < 4>---- S 16:38:07 1168.53 745660
361BULA EUGENIUSZ 9 < 5>---- - 16:53:27 1167.92 763180
362ŚWIERKOT JAN 2 < 2>---- S 16:44:00 1167.84 752090
363DZIWAK STANISŁAW 3 < 2>---- S 16:59:54 1167.74 770590
364MITORAJ ZBIGNIEW 3 < 5>---- S 16:59:31 1167.60 770050
365GAWLICA HENRYK+MAREK 9 < 4>---- - 16:53:58 1167.44 763470
366DRABIK STEFAN 6 < 7>---- S 16:39:13 1167.40 746220
367MAŁYJUREK JAN 2 <11>---- S 16:45:38 1167.33 753670
368GODLEWSKI EDWARD 6 20- 0- 0 - 16:41:16 1167.30 748550

Klasyfikacja hodowców po 8 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY
1 2 3 4 5 6 7 8RAZ Lot 8 RAZEM
1ŻMIJA WIESŁAW 3 8 9 8 5 7 6 7 7 57 501.91 2097.76
2GLANDYS MIECZYSŁAW 3 8 810 7 6 8 7 4 58 279.54 2072.04
3OLEKSY KAZIMIERZ 3 5 5 8 5 9 6 8 6 52 409.41 2011.31
4ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 210 7 9 8 6 2 8 6 56 423.32 1971.91
5ZAWADZKI ANDRZEJ 3 5 7 6 6 7 7 5 7 50 494.66 1965.36
6ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 31010 7 2 9 7 5 5 55 341.09 1947.62
7MAŁYJUREK JAN 2 2 5 7 3 8 6 9 7 47 490.13 1937.77
8ANDERSON TEAM 6 6 6 8 3 8 4 8 7 50 498.25 1926.28
9PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 6 8 8 5 5 6 7 6 51 415.98 1856.80
10ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 8 6 6 2 9 4 6 7 48 504.56 1812.82
11DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 8 7 5 5 6 8 8 3 50 211.07 1750.59
12WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 9 8 6 5 6 4 9 4 51 265.38 1694.19
13RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 5 7 4 4 7 6 8 5 46 328.37 1684.54
14KOKOT SŁAWOMIR 710 4 8 6 4 7 8 2 49 138.28 1650.80
15KRZEMPEK-ORAWIEC 3 5 6 7 6 5 3 6 6 44 417.16 1626.11
16DZIWAK STANISŁAW 3 8 5 9 3 5 8 9 1 48 63.48 1618.84
17KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 6 6 7 4 6 4 5 5 43 345.62 1568.21
18BERNACKI RYSZARD 4 6 4 9 4 5 3 6 5 42 338.91 1536.94
19ROSIEK CZESŁAW 6 6 7 7 2 8 2 7 4 43 278.16 1531.01
20DRABIK STEFAN 6 7 610 4 5 5 4 3 44 211.42 1500.87
21UJMA TADEUSZ 5 6 8 8 4 5 5 4 4 44 272.97 1477.21
22WOŹNIAK-GROCHALA 5 3 6 4 4 8 2 7 5 39 334.80 1475.67
23GAWLICA HENRYK+MAREK 9 7 6 4 5 8 4 6 3 43 204.98 1469.72
24TETZLAFF IRENEUSZ 9 8 6 7 3 5 3 6 5 43 326.62 1454.70
25ŚMIETANA WOJCIECH 1 5 5 5 4 7 5 4 4 39 259.96 1418.08
26ZABORONEK ZBIGNIEW 7 7 5 8 4 7 3 2 5 41 325.41 1417.66
27RUPIK LEON 5 5 5 5 3 9 1 5 5 38 340.48 1399.72
28DUDEK HENRYK 2 3 5 4 3 6 6 7 3 37 209.94 1379.89
29BORYS EUGENIUSZ 7 3 3 4 5 8 6 3 3 35 206.14 1343.87
30SZPYRKA EUGENIUSZ 1 3 4 6 3 5 3 8 4 36 288.04 1330.90
31BULA EUGENIUSZ 9 7 5 3 6 7 5 4 2 39 139.57 1329.86
32KOWALSKI KAMIL 5 8 3 4 3 6 2 8 4 38 274.37 1329.06
33KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 3 2 3 5 7 4 4 5 33 342.50 1317.14
34SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 7 3 8 4 4 3 6 3 38 209.63 1307.29
35MAREK ZENON+MATEUSZ 6 8 4 6 2 1 5 5 5 36 364.39 1273.46
36SEROKA JÓZEF 5 2 3 3 5 5 3 6 5 32 337.80 1270.53
37SIKORA HENRYK 2 2 6 4 3 2 7 4 5 33 348.30 1250.69
38TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 3 5 5 2 5 5 5 3 33 208.51 1208.25
39KARBOWY EMIL 3 5 6 5 5 4 5 4 2 36 136.22 1207.90
40COFAŁA ANDRZEJ 4 3 5 6 4 4 3 7 2 34 141.05 1180.33
41PRASOŁ JÓZEF 4 2 4 4 4 5 4 2 4 29 275.66 1134.34
42MITORAJ ZBIGNIEW 3 1 0 6 4 6 3 5 3 28 205.15 1132.24
43GANDYK JERZY 8 5 2 5 5 5 4 4 2 32 137.43 1132.18
44WALUS WIESŁAW 3 5 7 5 6 4 3 3 2 35 137.73 1127.07
45PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 4 7 2 4 5 7 3 1 33 68.13 1122.38
46KOŁODZIEJ DARIUSZ 6 4 8 7 1 0 2 7 5 34 347.54 1116.66
47KRUZEL ANDRZEJ 5 2 0 5 4 3 3 6 4 27 262.92 1055.52
48RAJWA JAN 5 0 3 1 4 6 6 3 2 25 135.82 1035.27
49DRABIK ROMAN 4 1 3 3 3 6 3 7 1 27 61.87 1009.69
50CINAL ZBIGNIEW 3 5 6 5 2 7 1 - 3 29 217.63 1005.01
51GAŁECZKA JAN 5 1 5 7 - - 1 7 5 26 342.53 948.23
52WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 5 5 5 2 4 4 4 2 2 28 129.78 929.68
53SZWARC BOGDAN 5 1 5 0 4 5 3 5 2 25 137.92 926.99
54MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 2 3 3 5 3 4 3 2 25 140.96 904.54
55WOJCZUK BOGUSŁAW 4 1 7 2 2 4 3 4 2 25 133.40 874.56
56PASTERNY WOJCIECH 6 1 3 8 1 6 1 5 0 25 861.93
57LOSKA JAN 2 7 8 5 2 2 3 4 0 31 855.46
58WARCHOŁ EDWARD 1 7 5 2 3 3 4 1 2 27 141.85 853.21
59ORENDORZ JERZY 8 2 2 3 8 3 0 3 3 24 188.79 834.97
60WÓJCIK ANDRZEJ 1 - 3 3 7 6 0 5 0 24 824.73
61GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 - 7 4 3 - 3 2 4 23 267.57 822.76
62MORKISZ BRONISŁAW 3 3 3 0 4 3 5 4 1 23 71.48 821.58
63KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 7 4 2 5 6 5 0 5 - 27 820.29
64PASTERNY HENRYK 6 0 4 3 3 4 1 4 2 21 132.19 764.93
65WAWSZCZYK ŁUKASZ 6 4 8 3 1 3 1 3 2 25 135.91 745.67
66OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 2 2 3 4 1 3 3 2 20 140.33 733.34
67DYRDA ANTONI 5 0 1 2 2 4 2 3 3 17 199.16 729.65
68KNIEĆ MATEUSZ 1 5 8 5 2 2 1 2 1 26 64.33 706.20
69BEDNORZ RYSZARD 7 2 3 2 2 4 2 5 - 20 649.11
70KOWAL ROBERT+PATRYCJA 9 3 4 2 5 1 2 2 1 20 67.06 614.90
71SKIPIOŁ TEODOR 7 1 3 3 3 2 3 3 - 18 608.02
72CIERKOSZ MARIAN 6 2 5 1 4 4 1 2 0 19 557.26
73NOWAK MAREK 9 1 1 3 6 2 1 1 1 16 63.84 557.21
74CZARDYBON RYSZARD 2 0 4 0 3 2 5 1 0 15 549.34
75SZAFRAN JANUSZ 2 2 3 3 2 2 2 2 1 17 63.97 548.27
76GODLEWSKI EDWARD 6 0 5 3 3 5 1 0 0 17 542.20
77ŚWIERKOT JAN 2 0 3 3 4 2 0 4 0 16 515.04
78MUCHA JERZY 4 2 6 2 2 1 4 - - 17 513.21
79ORAWSKI HENRYK 6 4 4 2 5 1 1 0 1 18 61.11 491.19
80WIĘCŁAW JÓZEF 3 2 1 3 1 4 0 4 - 15 487.16
81WIELOCH ANDRZEJ 4 1 2 1 5 3 1 1 0 14 465.96
82BRZĘK TADEUSZ 8 1 1 0 - 2 3 4 1 12 66.25 460.44
83SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1 4 6 5 4 0 - - - 19 448.68
84CIESIELKA TADEUSZ 2 0 4 0 1 2 4 1 0 12 430.99
85KLAJA GABRIEL 9 4 1 4 3 1 - 3 - 16 429.64
86PUDEŁKO JERZY 8 2 1 1 3 1 1 3 1 13 62.72 413.43
87MAMOK STANISŁAW 7 4 0 1 3 3 0 3 - 14 409.00
88LISZKA KRZYSZTOF 4 0 1 1 3 0 3 3 - 11 386.70
89PIWKO PAWEŁ 1 3 3 2 3 0 0 2 1 14 69.79 377.77
90TUREK ALICJA 1 1 6 1 4 0 2 0 0 14 371.28
91NYGA BERNARD 4 2 5 1 0 - 3 - 1 12 63.66 356.73
92GANDYK ADAM 8 4 2 2 1 1 1 2 - 13 343.06
93JAWORSKI JÓZEF 1 2 2 0 3 1 2 1 - 11 328.06
94SIMKA JERZY 8 0 1 0 3 3 0 0 1 8 66.30 312.74
95RZEPKA LUDWIK 4 2 2 1 5 1 - - 0 11 301.27
96STĘCHŁY ANDRZEJ 7 4 2 4 3 0 - - - 13 291.09
97SIMKA MARCIN 8 0 1 0 2 2 1 0 1 7 73.27 283.98
98DWORNICZOK LESZEK 2 0 3 1 1 1 1 2 - 9 277.17
99GOŁOSZ GRZEGORZ 1 2 4 0 3 0 0 1 0 10 222.23
100JAROMIN JAN 8 1 1 1 2 1 0 1 0 7 199.61
101KOST KRZYSZTOF 5 0 2 1 1 0 2 0 0 6 188.45
102GRYCZKO ANDRZEJ 5 1 2 1 2 1 0 0 0 7 182.63
103ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 4 0 2 1 0 0 0 7 181.81
104CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 0 3 0 2 0 1 0 0 6 162.53
105ORENDORZ MARCIN 8 0 0 1 2 1 0 0 0 4 142.79
106RYŚ ARKADIUSZ 1 0 1 0 3 0 0 1 0 5 139.90
107WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 1 1 0 2 0 - 0 - 4 100.78
108SZWARC MARIAN 5 0 1 0 1 0 1 0 - 3 100.47
109MACOŃ EUGENIUSZ 1 0 3 0 0 1 0 0 0 4 100.37
110PIĄTEK ROMAN 9 1 0 0 1 1 0 0 - 3 88.43
111WYRWISZ HENRYK 6 0 2 0 - 1 0 0 - 3 88.20
112BISAGA WIESŁAW 3 0 0 0 1 0 1 0 - 2 81.32
113KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 3 0 0 1 0 0 0 0 4 72.32
114BIOLIK JERZY 2 0 - - - - - 0 1 1 62.41 62.41
115ORENDORZ GRZEGORZ 8 0 0 0 2 0 0 0 - 2 62.12
116KŁAKUS PIOTR 8 0 1 0 0 0 1 0 0 2 61.15
117ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 1 0 1 0 0 0 - 2 50.59
118ROSS JERZY 6 0 0 0 1 0 - 0 - 1 31.50
119WOJCIECH KAZIMIERZ 7 0 0 0 1 0 0 0 - 1 31.02
120LISZKA CZESŁAW 2 - 0 0 1 0 - 0 - 1 30.03
121DYRDA PIOTR 5 0 - 0 1 - - - - 1 28.80
122GWIZDALSKI HENRYK 9 1 0 0 0 0 0 0 - 1 12.08

Klasyfikacja hodowców po 8 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8RAZ Lot 8 RAZEM
1ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 310101010101010 7 77 497.88 2921.19
2OLEKSY KAZIMIERZ 310101010101010 7 77 512.68 2919.05
3ŻMIJA WIESŁAW 310101010101010 7 77 501.91 2913.60
4ZAWADZKI ANDRZEJ 310101010101010 7 77 504.01 2907.65
5ANDERSON TEAM 610101010101010 7 77 503.03 2906.71
6GLANDYS MIECZYSŁAW 310101010101010 6 76 428.27 2891.63
7ŻUCHOWICZ WOJCIECH 310101010101010 7 77 514.05 2889.37
8BERNACKI RYSZARD 410101010101010 7 77 494.22 2886.28
9PIECHA FR+MAREK+JAKUB 910101010101010 7 77 486.53 2885.78
10KOCZAR RYSZARD + KAROL 210101010101010 7 77 479.11 2877.97
11DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 710101010101010 6 76 423.19 2827.39
12ZABORONEK ZBIGNIEW 710101010101010 7 77 478.13 2798.75
13WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 110101010101010 6 76 407.14 2783.95
14SZCZYGIEŁ RYSZARD 410101010101010 5 75 340.08 2718.44
15KOKOT SŁAWOMIR 710101010101010 4 74 273.02 2714.24
16WOŹNIAK-GROCHALA 51010101010 710 7 74 496.20 2688.13
17MAŁYJUREK JAN 2 91010 910 810 7 73 492.14 2676.20
18KRZEMPEK-ORAWIEC 31010101010 710 7 74 490.75 2670.08
19DRABIK ROMAN 4 7101010101010 5 72 318.07 2629.54
20PRASOŁ JÓZEF 4101010101010 7 7 74 472.01 2626.96
21DUDEK HENRYK 2 9101010101010 5 74 350.41 2615.56
22BULA EUGENIUSZ 910101010101010 4 74 272.39 2613.10
23ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 21010101010 510 6 71 423.32 2606.86
24DRABIK STEFAN 610101010101010 4 74 272.31 2605.36
25RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 510101010101010 5 75 328.37 2596.87
26TETZLAFF IRENEUSZ 91010101010 810 5 73 326.62 2535.87
27BORYS EUGENIUSZ 710101010101010 4 74 271.50 2526.34
28KARBOWY EMIL 310101010101010 3 73 202.65 2526.20
29UJMA TADEUSZ 51010101010 9 9 5 73 345.93 2519.46
30KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 7 71010101010 6 70 406.88 2517.67
31GAWLICA HENRYK+MAREK 910101010101010 3 73 204.98 2514.16
32SEROKA JÓZEF 5 410 71010 810 7 66 474.20 2498.58
33MAREK ZENON+MATEUSZ 6101010 9 810 9 5 71 364.39 2497.42
34ŚMIETANA WOJCIECH 1101010 810 8 9 6 71 391.79 2470.00
35GANDYK JERZY 810101010101010 2 72 137.43 2441.38
36COFAŁA ANDRZEJ 41010 910101010 2 71 141.05 2439.80
37RUPIK LEON 5101010 810 710 5 70 340.48 2424.93
38DZIWAK STANISŁAW 310 81010101010 1 69 63.48 2413.23
39SZPYRKA EUGENIUSZ 110 9101010 710 4 70 288.04 2379.72
40KRUZEL ANDRZEJ 5 9 01010101010 4 63 262.92 2357.78
41ROSIEK CZESŁAW 61010101010 310 5 68 342.76 2356.87
42MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 910 710 910 6 4 65 268.82 2200.51
43MITORAJ ZBIGNIEW 3 6 7101010 8 8 3 62 205.15 2188.86
44KOWALSKI KAMIL 5101010 7 6 610 4 63 274.37 2078.01
45LOSKA JAN 210101010 4 8 9 3 64 189.91 2046.08
46TOMALA IRENEUSZ+ADAM 710 710 9 510 5 3 59 208.51 1978.55
47SIKORA HENRYK 2 710 4 9 510 7 5 57 348.30 1976.82
48WOJTKOWIAK BOGD-MARIU 510 8 510 9 9 6 2 59 129.78 1959.24
49SKIPIOŁ TEODOR 7 510101010 7 7 - 59 1956.07
50PAJER LUCJAN+MIROSŁAW 4 710 4101010 5 1 57 68.13 1951.39
51WOJCZUK BOGUSŁAW 4 410 810 9 7 8 2 58 133.40 1951.19
52WAWSZCZYK ŁUKASZ 6101010 610 4 7 3 60 197.29 1912.88
53KOŁODZIEJ DARIUSZ 6101010 6 0 410 7 57 496.81 1865.82
54CINAL ZBIGNIEW 3101010 810 5 - 3 56 217.63 1836.82
55MORKISZ BRONISŁAW 3 9 5 6 810 8 7 1 54 71.48 1821.45
56RAJWA JAN 5 1 5 2101010 5 2 45 135.82 1764.07
57WALUS WIESŁAW 310101010 5 5 5 2 57 137.73 1762.98
58WARCHOŁ EDWARD 11010 5 9 5 9 6 2 56 141.85 1748.98
59PASTERNY HENRYK 6 310 910 6 4 8 2 52 132.19 1698.06
60PASTERNY WOJCIECH 6 41010 610 110 0 51 1638.97
61WÓJCIK ANDRZEJ 1 - 5 41010 6 9 0 44 1616.62
62KOKOSZKA STEAN+ANDRZEJ 710 9 810 8 2 9 - 56 1611.18
63SZWARC BOGDAN 5 3 8 510 7 3 6 2 44 137.92 1477.49
64ORENDORZ JERZY 8 9 2 910 8 1 3 3 45 188.79 1471.11
65BEDNORZ RYSZARD 7 4 510 6 6 5 8 - 44 1431.17
66OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 4 6 8 9 3 4 7 2 43 140.33 1427.26
67KOWAL ROBERT+PATRYCJA 91010 810 3 4 3 1 49 67.06 1382.65
68SZAFRAN JANUSZ 2 7 7 6 6 6 6 5 1 44 63.97 1372.73
69GODLEWSKI EDWARD 6 210 61010 4 0 0 42 1343.09
70KNIEĆ MATEUSZ 11010 8 8 3 4 4 1 48 64.33 1342.60
71CIERKOSZ MARIAN 6 310 110 7 3 8 0 42 1263.36
72MUCHA JERZY 4 410 6 6 5 8 - - 39 1240.97
73ŚWIERKOT JAN 2 610 4 9 3 3 8 0 43 1223.47
74GAŁECZKA JAN 5 1 7 8 - - 4 9 5 34 342.53 1219.75
75LISZKA KRZYSZTOF 4 1 6 410 4 6 5 - 36 1191.96
76GORZAWSKI KRZYSZTOF 5 - 9 5 5 - 5 5 4 33 267.57 1147.66
77DYRDA ANTONI 5 3 3 4 3 6 4 5 3 31 199.16 1137.32
78SOBOCIŃSKI MIROSŁAW 1101010 9 3 - - - 42 1082.10
79KLAJA GABRIEL 9 9 61010 1 - 5 - 41 1065.26
80CZARDYBON RYSZARD 2 210 4 8 3 5 1 0 33 1015.96
81NOWAK MAREK 9 8 1 710 3 1 1 1 32 63.84 967.81
82WIĘCŁAW JÓZEF 3 5 6 5 5 5 0 7 - 33 959.26
83WIELOCH ANDRZEJ 4 2 5 210 4 3 3 0 29 925.55
84MAMOK STANISŁAW 7 9 5 2 9 3 0 7 - 35 919.12
85DWORNICZOK LESZEK 2 510 3 5 4 3 2 - 32 899.83
86SIMKA JERZY 8 0 1 0 9 6 1 1 1 19 66.30 729.42
87TUREK ALICJA 1 3 7 4 9 1 2 0 0 26 706.13
88BRZĘK TADEUSZ 8 1 1 0 - 4 5 4 1 16 66.25 652.37
89CIESIELKA TADEUSZ 2 2 5 0 3 2 5 3 0 20 648.24
90ORAWSKI HENRYK 6 4 5 4 6 1 1 0 1 22 61.11 603.66
91PIWKO PAWEŁ 1 5 6 2 4 1 0 2 1 21 69.79 537.77
92RZEPKA LUDWIK 4 3 4 2 6 3 - - 0 18 501.76
93NYGA BERNARD 4 610 1 0 - 3 - 1 21 63.66 498.71
94PUDEŁKO JERZY 8 3 1 1 4 1 1 4 1 16 62.72 491.84
95STĘCHŁY ANDRZEJ 7 8 4 6 4 0 - - - 22 473.78
96GRYCZKO ANDRZEJ 5 1 3 2 5 3 1 0 0 15 468.70
97GANDYK ADAM 8 6 5 3 1 1 1 2 - 19 451.44
98KOST KRZYSZTOF 5 1 5 2 2 1 3 1 0 15 441.82
99JAWORSKI JÓZEF 1 4 4 0 3 1 2 1 - 15 389.46
100CHMIELARSKI RYSZARD 9 4 2 3 3 - 1 2 - 15 386.58
101CZYŻEWSKI EUGENIUSZ 4 0 5 0 6 1 1 0 0 13 367.28
102SIMKA MARCIN 8 0 1 0 3 3 1 0 1 9 73.27 360.14
103BISAGA WIESŁAW 3 0 1 1 3 1 2 2 - 10 359.58
104ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI M. 2 0 6 1 2 3 0 0 0 12 334.85
105WYSZKOŃ EUGENIUSZ 4 4 5 0 6 0 - 0 - 15 332.73
106KUCHARCZYK JERZY 7 1 1 1 4 3 0 0 - 10 325.33
107GOŁOSZ GRZEGORZ 1 4 6 0 4 0 0 1 0 15 318.38
108SZWARC MARIAN 5 1 5 0 1 0 2 0 - 9 231.35
109JAROMIN JAN 8 1 1 1 3 1 0 1 0 8 229.16
110KURZAK BRONISŁAW+JAN 9 5 5 0 2 0 0 0 0 12 217.80
111MACOŃ EUGENIUSZ 1 0 5 0 2 1 0 0 0 8 200.38
112RYŚ ARKADIUSZ 1 0 1 0 4 0 0 1 0 6 170.02
113ORENDORZ MARCIN 8 0 0 1 2 1 0 0 0 4 142.79
114WYRWISZ HENRYK 6 0 5 0 - 1 0 0 - 6 141.55
115COŁYT JANUSZ 5 0 2 0 3 0 - 0 - 5 129.97
116PIĄTEK ROMAN 9 3 0 0 1 1 0 0 - 5 114.17
117ORENDORZ GRZEGORZ 8 0 0 0 3 0 0 0 - 3 97.84
118ROSS JERZY 6 0 2 0 2 0 - 0 - 4 97.43
119WOJCIECH KAZIMIERZ 7 0 0 0 3 0 0 0 - 3 93.19
120RYTEL ANDRZEJ 2 0 1 - 1 1 - - - 3 92.78
121KŁAKUS PIOTR 8 0 1 0 1 0 1 0 0 3 91.32
122BIOLIK JERZY 2 2 - - - - - 0 1 3 62.41 89.23
123ŚLOSARCZYK ROMAN 3 0 1 0 2 0 0 0 - 3 81.73
124GWIZDALSKI HENRYK 9 1 1 1 0 0 0 0 - 3 59.10
125LISZKA CZESŁAW 2 - 1 0 1 0 - 0 - 2 47.84
126FITYKA J+T 5 0 2 0 0 0 - 0 - 2 34.63
127DYRDA PIOTR 5 0 - 0 1 - - - - 1 28.80

Klasyfikacja lotników po 8 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 8 315.21 3367.39
2 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 1 8 314.51 3339.78
3 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 8 313.52 3329.67
4 ANDERSON TEAM 6 0 8 312.26 3177.20
5 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 311.49 3373.06
6 DRABIK STEFAN 6 1 8 310.32 3162.80
7 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 8 309.44 3308.52
8 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 8 308.50 3276.56
9 MAŁYJUREK JAN 2 0 8 305.52 3222.43
10 DZIWAK STANISŁAW 3 0 8 302.72 3357.55
11 WARCHOŁ EDWARD 1 0 8 302.45 3229.43
12 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 7 301.94 3073.58
13 BULA EUGENIUSZ 9 0 8 299.95 3298.74
14 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 7 291.91 3109.68
15 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 8 290.64 3373.06
16 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 8 290.47 3307.84
17 DRABIK ROMAN 4 0 7 288.33 3113.77
18 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 287.62 3110.12
19 KARBOWY EMIL 3 0 7 287.19 3123.19
20 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 284.55 3171.89
21 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 284.30 3088.16
22 MAŁYJUREK JAN 2 0 7 281.46 2869.37
23 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 281.30 3171.89
24 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 8 281.22 3336.78
25 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 8 277.62 3329.67
26 KOWALSKI KAMIL 5 0 7 274.54 2863.92
27 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 273.63 2969.42
28 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 272.38 2873.12
29 OTLEWSKI KAZIMIERZ 4 0 7 271.42 2950.79
30 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 7 271.17 2996.20
31 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 271.03 3001.17
32 BORYS EUGENIUSZ 7 0 6 270.28 2930.73
33 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 269.18 2873.12
34 LOSKA JAN 2 1 7 269.16 2874.56
35 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 269.13 2944.10
36 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 269.05 2965.62
37 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 7 268.40 2986.58
38 KUBECKO J.-TATARCZYK J 2 0 7 267.49 2873.21
39 ŚMIETANA WOJCIECH 1 1 7 267.02 3028.55
40 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 266.88 2969.42
41 DRABIK STEFAN 6 0 7 266.49 2961.26
42 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 7 266.04 2953.80
43 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 0 6 264.68 2804.01
44 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 6 264.10 2805.45
45 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 7 263.16 2789.70
46 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 262.69 2966.06
47 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 261.92 2966.06
48 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 7 261.17 2845.87
49 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 7 260.86 2778.37
50 MITORAJ ZBIGNIEW 3 0 6 258.76 2964.87
51 SIKORA HENRYK 2 1 7 258.49 2880.64
52 WALUS WIESŁAW 3 1 7 257.53 2804.17
53 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 6 256.64 2822.23
54 MORKISZ BRONISŁAW 3 0 6 256.53 2780.75
55 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 1 7 256.29 2944.10
56 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 255.95 2740.79
57 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 1 6 255.83 2737.99
58 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 254.73 2783.68
59 GANDYK JERZY 8 0 6 252.97 2678.45
60 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 252.50 2756.04
61 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 252.11 2660.37
62 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 251.87 2824.40
63 GAWLICA HENRYK+MAREK 9 0 6 251.65 2781.11
64 UJMA TADEUSZ 5 0 7 251.64 2859.26
65 DUDEK HENRYK 2 0 6 250.34 2739.31
66 KRZEMPEK-ORAWIEC 3 0 6 249.96 2810.46
67 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 248.73 2629.28
68 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 248.06 2701.84
69 DUDEK HENRYK 2 0 7 247.96 2686.97
70 KOWALSKI KAMIL 5 0 7 247.94 2664.34
71 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 1 6 246.70 2642.15
72 BULA EUGENIUSZ 9 0 6 246.51 2779.03
73 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 6 246.35 2805.45
74 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 1 6 246.19 2744.27
75 ANDERSON TEAM 6 0 6 246.15 2444.15
76 ANDERSON TEAM 6 0 6 245.82 2626.46
77 DZIWAK STANISŁAW 3 1 7 245.59 2586.96
78 ANDERSON TEAM 6 0 6 245.05 2688.33
79 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 244.71 2596.73
80 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR 2 0 6 243.53 2476.42
81 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 243.17 2722.14
82 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 243.17 2590.82
83 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 6 242.14 2746.12
84 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 7 241.57 2568.79
85 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 241.03 2600.56
86 DOKTOR WOJTEK-CZESŁAW 7 1 7 239.75 2544.08
87 COFAŁA ANDRZEJ 4 0 6 239.25 2579.04
88 BERNACKI RYSZARD 4 1 6 239.20 2512.04
89 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 6 238.85 2743.24
90 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 238.78 2690.75
91 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 238.25 2482.98
92 UJMA TADEUSZ 5 0 6 237.85 2531.36
93 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 7 237.71 2786.54
94 ŚMIETANA WOJCIECH 1 0 5 237.38 2541.43
95 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 6 237.11 2663.59
96 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 236.42 2539.87
97 SIKORA HENRYK 2 1 6 236.28 2534.98
98 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 235.55 2544.70
99 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 7 235.50 2543.47
100 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 235.30 2600.56
101 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 235.14 2625.01
102 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 6 234.68 2560.86
103 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 0 6 234.15 2602.06
104 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 5 233.99 2582.63
105 KOKOT SŁAWOMIR 7 0 7 233.84 2535.78
106 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 5 233.25 2604.22
107 ANDERSON TEAM 6 0 6 233.22 2482.40
108 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 6 232.13 2518.60
109 TOMALA IRENEUSZ+ADAM 7 1 5 232.10 2590.06
110 ZAWADZKI ANDRZEJ 3 0 6 231.85 2586.68
111 SZPYRKA EUGENIUSZ 1 1 5 231.76 2517.89
112 WASZEK KRZYSZ.-MARIUSZ 1 0 7 230.58 2472.49
113 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 1 6 230.37 2563.32
114 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 6 229.66 2458.00
115 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 6 229.23 2623.07
116 ŻMIJA WIESŁAW 3 0 7 228.45 2564.99
117 SEROKA JÓZEF 5 0 5 228.21 2349.17
118 ANDERSON TEAM 6 1 6 228.14 2506.02
119 ĆWIĘKAŁA WŁADYSŁAW 3 1 6 227.39 2602.06
120 ZABORONEK ZBIGNIEW 7 0 6 227.38 2563.32
121 KARBOWY EMIL 3 0 6 227.37 2627.69
122 OLEKSY KAZIMIERZ 3 1 7 227.17 2565.43
123 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 7 227.12 2474.43
124 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 7 226.87 2600.56
125 ŻMIJA WIESŁAW 3 1 7 226.67 2564.99
126 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 1 6 225.95 2542.09
127 ROSIEK CZESŁAW 6 0 5 225.69 2295.53
128 KRUZEL ANDRZEJ 5 0 5 225.58 2488.92
129 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 225.57 2372.69
130 GLANDYS MIECZYSŁAW 3 0 6 225.15 2446.80
131 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 225.08 2558.44
132 ANDERSON TEAM 6 0 5 224.57 2484.99
133 MAŁYJUREK JAN 2 0 6 224.40 2516.31
134 WOJCZUK BOGUSŁAW 4 1 5 224.32 2403.05
135 BERNACKI RYSZARD 4 0 6 223.72 2512.04
136 TETZLAFF IRENEUSZ 9 0 6 223.29 2556.31
137 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 6 223.16 2404.82
138 KOKOT SŁAWOMIR 7 1 5 222.28 2372.57
139 ŻUCHOWICZ WOJCIECH 3 0 6 221.84 2414.38
140 RAJWA ANDRZEJ+PAWEŁ 5 0 5 221.72 2369.50
141 DRABIK ROMAN 4 0 6 221.37 2572.90
142 GAWLICA HENRYK+MAREK 9 1 6 221.34 2409.81
143 SZCZYGIEŁ RYSZARD 4 1 6 220.51 2300.33
144 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 5 220.47 2384.44
145 OLEKSY KAZIMIERZ 3 0 7 220.34 2565.43
146 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 0 6 219.89 2338.92
147 PIECHA FR+MAREK+JAKUB 9 0 6 219.63 2398.03
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ŻUCHOWICZ  WOJCIECH      sek  3   -  7 konk.   504.56 pkt.
           ŻMIJA WIESŁAW            sek  3   -  7 konk.   501.91 pkt.
           ANDERSON TEAM            sek  6   -  7 konk.   498.25 pkt.
           ZAWADZKI ANDRZEJ         sek  3   -  7 konk.   494.66 pkt.
           MAŁYJUREK JAN            sek  2   -  7 konk.   490.13 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           ŻUCHOWICZ  WOJCIECH      sek  3   -  7 konk.   514.05 pkt.
           OLEKSY KAZIMIERZ         sek  3   -  7 konk.   512.68 pkt.
           ZAWADZKI ANDRZEJ         sek  3   -  7 konk.   504.01 pkt.
           ANDERSON TEAM            sek  6   -  7 konk.   503.03 pkt.
           ŻMIJA WIESŁAW            sek  3   -  7 konk.   501.91 pkt.