LISTA KONKURSOWA 06/2018


                  POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
                                Oddziału TYCHY

                 z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości

                 PYRZYCE

       ---------------------------------------------------------------------

       Data odbytego lotu                               - 23.09.2018 rok
       Odległość do punktu średniego oddziału           - 438090 [m]
       Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi - 14°53'05.0"-53°08'53.0"
       Godzina wypuszczenia gołębi do lotu              - 7:45:00
       Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi             - SŁONECZNIE         
       Pogoda w miejscu przylotu gołębi                 - ZMIENNIE           
       Punkty stałe za konkurs                          - 40.00
       Ilość hodowców biorących udział w locie          - 33
       Ilość gołębi wypuszczonych do lotu               - 611
       Ilość konkursów (baza 1:4)                       - 153
       Ilość konkursów (baza 1:5)                       - 123
       Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie  - 13:04:23
       Prędkość pierwszego gołębia w konkursie          - 1351.95 [m/min.]
       Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie  - 13:48:06
       Prędkość ostatniego gołębia w konkursie          - 1214.54 [m/min.]
       Średni czas trwania konkursu                     - 0h.36m.39s.

                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |    SEKCJA     |Hod|WłGoł|Konk.|% Ngr|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    |TYCHY          |  9|  168|   36| 21.4|
                    |BIERUN NOWY    |  1|   40|    4| 10.0|
                    |URBANOWICE     |  3|   50|    1|  2.0|
                    |WYRY           |  2|   50|   17| 34.0|
                    |MIKOLOW        | 14|  248|   77| 31.0|
                    |BOJSZOWY       |  3|   40|   17| 42.5|
                    |BIERUN STARY   |  1|   15|    1|  6.7|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+
                    | RAZEM ODDZIAŁ | 33|  611|  153| 25.0|
                    +---------------+---+-----+-----+-----+


+---+----------------------+-+--------+-+--------+-------+------+-----+------+
|Lp.|NAZWISKO HODOWCY      |s| W- K- S|S|T PRZYL.|PRĘDKOŚ|COEFIC|PUNKT|ODLEGŁ|
+---+----------------------+-+--------+-+--------+-------+------+-----+------+
   1 MAREK ZENON            6  5- 4- 4 S 13:04:23 1351.95   1.64 40.00 431790
   2 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 25- 6- 3 S 13:09:01 1336.66   3.27 39.95 433100
   3 MAREK ZENON            6 < 2>   8 S 13:08:42 1333.92   4.91 39.89 431790
   4 KOKOT SŁAWOMIR         7 15- 7- 5 S 13:22:56 1330.11   6.55 39.84 449490
   5 ANDERSON PAULINA       6 15- 5- 4 M 13:12:59 1321.87   8.18 39.79 433550
   6 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 20-11- 5 S 13:18:51 1318.68   9.82 39.74 440240
   7 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 2>  14 M 13:25:54 1318.54  11.46 39.68 449490
   8 MAREK ZENON            6 < 3>  30 S 13:12:32 1318.31  13.09 39.63 431790
   9 PASTERNY HENRYK        6 34-12- 5 M 13:13:11 1316.52  14.73 39.58 432060
  10 BORYS EUGENIUSZ        7 15- 6- 5 S 13:27:09 1314.39  16.37 39.53 449720
  11 GLANDYS MIECZYSŁAW     3 40- 4- 2 M 13:34:07 1300.20  18.00 39.47 453920
  12 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 2>  15 M 13:24:06 1298.26  19.64 39.42 440240
  13 PASTERNY HENRYK        6 < 2>  18 M 13:18:05 1297.15  21.28 39.37 432060
  14 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 3>  47 A 13:31:33 1297.04  22.91 39.32 449490
  15 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 3>  17 A 13:24:32 1296.60  24.55 39.26 440240
  16 SEROKA JÓZEF           5 35-13- 4 A 13:18:22 1296.53  26.19 39.21 432220
  17 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 4>  60 S 13:25:16 1293.81  27.82 39.16 440240
  18 PASTERNY HENRYK        6 < 3>  57 C 13:19:37 1291.21  29.46 39.11 432060
  19 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 20- 9- 4 M 13:24:39 1289.98  31.10 39.05 438140
  20 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 20- 5- 4 A 13:20:14 1288.98  32.73 39.00 432110
  21 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 < 2> 122 S 13:20:18 1288.73  34.37 38.95 432110
  22 PASTERNY WOJCIECH      6 45-10- 2 A 13:20:25 1288.13  36.01 38.89 432060
  23 GODLEWSKI EDWARD       6 34-12- 5 M 13:21:43 1287.91  37.64 38.84 433660
  24 PASTERNY WOJCIECH      6 < 2>  42 M 13:20:30 1287.81  39.28 38.79 432060
  25 GODLEWSKI EDWARD       6 < 2>  31 S 13:22:04 1286.57  40.92 38.74 433660
  26 WARZYBOK MAREK         6 10- 4- 4 M 13:20:01 1285.34  42.55 38.68 430610
  27 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 2>  34 A 13:26:17 1283.80  44.19 38.63 438140
  28 SEROKA JÓZEF           5 < 2>  37 M 13:21:44 1283.57  45.83 38.58 432220
  29 WARZYBOK MAREK         6 < 2> 103 M 13:20:35 1283.17  47.46 38.53 430610
  30 MAREK ZENON            6 < 4>---- S 13:21:31 1283.12  49.10 38.47 431790
  31 GODLEWSKI EDWARD       6 < 3>  45 A 13:23:04 1282.76  50.74 38.42 433660
  32 ROSIEK CZESŁAW         6 10- 4- 4 S 13:22:12 1280.49  52.37 38.37 431780
  33 CHLEBEK JERZY          6 10- 7- 5 - 13:22:43 1278.23  54.01 38.32 431680
  34 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 3>  38 S 13:28:18 1276.26  55.65 38.26 438140
  35 DRABIK STEFAN          6 10- 2- 2 S 13:24:01 1273.62  57.28 38.21 431780
  36 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 < 2>  63 A 13:25:12 1273.07  58.92 38.16 433100
  37 SEROKA JÓZEF           5 < 3>  40 A 13:24:58 1271.36  60.56 38.11 432220
  38 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 4>  69 S 13:30:00 1269.97  62.19 38.05 438140
  39 BORYS EUGENIUSZ        7 < 2>  56 M 13:39:09 1269.86  63.83 38.00 449720
  40 SEROKA JÓZEF           5 < 4>  41 S 13:26:23 1266.08  65.47 37.95 432220
  41 SEROKA JÓZEF           5 < 5>  74 M 13:26:54 1264.17  67.10 37.89 432220
  42 PASTERNY WOJCIECH      6 < 3>  43 K 13:26:47 1264.13  68.74 37.84 432060
  43 PASTERNY WOJCIECH      6 < 4>  62 A 13:26:48 1264.07  70.38 37.79 432060
  44 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 58- 9- 4 S 13:34:16 1262.65  72.01 37.74 441000
  45 GODLEWSKI EDWARD       6 < 4>  48 R 13:28:28 1262.60  73.65 37.68 433660
  46 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 2>  53 - 13:34:18 1262.53  75.29 37.63 441000
  47 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 4>  50 M 13:41:03 1262.44  76.92 37.58 449490
  48 GODLEWSKI EDWARD       6 < 5>  70 C 13:28:41 1261.80  78.56 37.53 433660
  49 CHLEBEK JERZY          6 < 2>  61 S 13:27:24 1260.75  80.20 37.47 431680
  50 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 5>  79 M 13:41:41 1260.19  81.83 37.42 449490
  51 PIWOWAR ANDRZEJ        2 10- 1- 1 S 13:34:17 1259.38  83.47 37.37 439880
  52 ANDERSON PAULINA       6 < 2> 128 S 13:29:38 1258.00  85.11 37.32 433550
  53 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 3>  54 - 13:35:41 1257.55  86.74 37.26 441000
  54 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 4>  89 M 13:35:57 1256.59  88.38 37.21 441000
  55 ROSIEK CZESŁAW         6 < 2>  64 S 13:28:41 1256.33  90.02 37.16 431780
  56 BORYS EUGENIUSZ        7 < 3>  75 S 13:43:10 1255.62  91.65 37.11 449720
  57 PASTERNY HENRYK        6 < 4>  59 S 13:29:15 1255.08  93.29 37.05 432060
  58 PRASOŁ JÓZEF           4 20- 1- 1 S 13:38:23 1254.08  94.93 37.00 443170
  59 PASTERNY HENRYK        6 < 5>  72 - 13:29:34 1253.92  96.56 36.95 432060
  60 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 5>  76 A 13:36:19 1253.11  98.20 36.89 440240
  61 CHLEBEK JERZY          6 < 3>  95 S 13:29:30 1253.06  99.84 36.84 431680
  62 PASTERNY WOJCIECH      6 < 5>  90 S 13:29:49 1253.01 101.47 36.79 432060
  63 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 < 3>  78 M 13:30:39 1253.00 103.11 36.74 433100
  64 ROSIEK CZESŁAW         6 < 3>  68 S 13:29:40 1252.75 104.75 36.68 431780
  65 ZABORONEK ZBIGNIEW     7 10- 4- 4 S 13:47:28 1252.45 106.38 36.63 453970
  66 CIESIELKA TADEUSZ      2 10- 2- 2 S 13:37:11 1251.88 108.02 36.58 440890
  67 KUBECKO JERZY          2 10- 2- 2 S 13:36:26 1251.67 109.66 36.53 439880
  68 ROSIEK CZESŁAW         6 < 4>---- M 13:29:59 1251.60 111.29 36.47 431780
  69 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 5>  85 A 13:35:15 1250.94 112.93 36.42 438140
  70 GODLEWSKI EDWARD       6 < 6>  71 S 13:31:46 1250.58 114.57 36.37 433660
  70 GODLEWSKI EDWARD       6 < 7> 115 S 13:31:46 1250.58 114.57 36.37 433660
  72 PASTERNY HENRYK        6 < 6>  83 A 13:30:42 1249.81 117.84 36.26 432060
  73 DUDEK HENRYK           2 20- 2- 2 S 13:36:35 1249.63 119.48 36.21 439350
  74 SEROKA JÓZEF           5 < 6>  87 - 13:31:16 1248.23 121.11 36.16 432220
  75 BORYS EUGENIUSZ        7 < 4> 101 S 13:45:30 1247.49 122.75 36.11 449720
  76 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 6>  81 M 13:37:59 1247.20 124.39 36.05 440240
  77 GLANDYS MIECZYSŁAW     3 < 2>  91 - 13:49:00 1247.03 126.02 36.00 453920
  78 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 < 4> 105 M 13:32:35 1246.03 127.66 35.95 433100
  79 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 6> 132 A 13:45:47 1245.87 129.30 35.89 449490
  80 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU  5 15- 4- 3 A 13:32:51 1245.77 130.93 35.84 433340
  81 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 7>  93 K 13:38:27 1245.55 132.57 35.79 440240
  82 ZABORONEK ZBIGNIEW     7 < 2>  88 M 13:49:33 1245.29 134.21 35.74 453970
  83 PASTERNY HENRYK        6 < 7>  86 S 13:32:13 1244.35 135.84 35.68 432060
  84 DRABIK STEFAN          6 < 2>---- S 13:32:04 1244.08 137.48 35.63 431780
  85 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 6> 104 A 13:37:11 1244.07 139.12 35.58 438140
  86 PASTERNY HENRYK        6 < 8> 121 S 13:32:18 1244.05 140.75 35.53 432060
  87 SEROKA JÓZEF           5 < 7>  94 - 13:32:26 1244.04 142.39 35.47 432220
  88 ZABORONEK ZBIGNIEW     7 < 3> 126 M 13:49:56 1243.98 144.03 35.42 453970
  89 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 5>  97 S 13:39:31 1243.95 145.66 35.37 441000
  90 PASTERNY WOJCIECH      6 < 6> 118 A 13:32:24 1243.70 147.30 35.32 432060
  91 GLANDYS MIECZYSŁAW     3 < 3>  92 M 13:50:02 1243.50 148.94 35.26 453920
  92 GLANDYS MIECZYSŁAW     3 < 4>---- - 13:50:03 1243.45 150.57 35.21 453920
  93 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 8> 112 A 13:39:07 1243.21 152.21 35.16 440240
  94 SEROKA JÓZEF           5 < 8>  99 - 13:32:50 1242.61 153.85 35.11 432220
  95 CHLEBEK JERZY          6 < 4>  98 S 13:32:50 1241.05 155.48 35.05 431680
  96 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU  5 < 2> 111 S 13:34:20 1240.48 157.12 35.00 433340
  97 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 6> 106 - 13:40:47 1239.52 158.76 34.95 441000
  98 CHLEBEK JERZY          6 < 5> 144 S 13:33:26 1238.92 160.39 34.89 431680
  99 SEROKA JÓZEF           5 < 9> 110 - 13:34:15 1237.57 162.03 34.84 432220
 100 DUDEK HENRYK           2 < 2>---- S 13:40:18 1236.56 163.67 34.79 439350
 101 BORYS EUGENIUSZ        7 < 5> 102 M 13:48:47 1236.23 165.30 34.74 449720
 102 BORYS EUGENIUSZ        7 < 6>---- M 13:48:48 1236.17 166.94 34.68 449720
 103 WARZYBOK MAREK         6 < 3> 114 S 13:33:21 1236.14 168.58 34.63 430610
 104 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 7> 117 S 13:39:53 1234.60 170.21 34.58 438140
 105 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 < 5> 109 - 13:35:57 1234.08 171.85 34.53 433100
 106 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 7> 113 M 13:42:32 1233.45 173.49 34.47 441000
 107 MIEDZIACHOWSKI JÓZEF   6 10- 3- 3 M 13:34:33 1232.61 175.12 34.42 430860
 108 MIEDZIACHOWSKI JÓZEF   6 < 2> 137 M 13:34:35 1232.50 176.76 34.37 430860
 109 ŻUBER BOLESŁAW+ANIELA  6 < 6>---- A 13:36:30 1232.15 178.40 34.32 433100
 110 SEROKA JÓZEF           5 <10> 125 - 13:36:01 1231.34 180.03 34.26 432220
 111 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU  5 < 3> 141 M 13:36:57 1231.25 181.67 34.21 433340
 112 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 < 9> 127 K 13:42:38 1230.98 183.31 34.16 440240
 113 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 8> 153 - 13:43:26 1230.35 184.94 34.11 441000
 114 WARZYBOK MAREK         6 < 4>---- M 13:35:00 1230.31 186.58 34.05 430610
 115 GODLEWSKI EDWARD       6 < 8> 124 K 13:37:42 1229.54 188.22 34.00 433660
 116 KUBECKO JERZY          2 < 2>---- S 13:42:46 1229.52 189.85 33.95 439880
 117 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 8> 131 K 13:41:25 1229.29 191.49 33.89 438140
 118 PASTERNY WOJCIECH      6 < 7> 119 - 13:36:34 1228.96 193.13 33.84 432060
 119 PASTERNY WOJCIECH      6 < 8> 120 - 13:36:44 1228.37 194.76 33.79 432060
 120 PASTERNY WOJCIECH      6 < 9> 143 K 13:36:46 1228.26 196.40 33.74 432060
 121 PASTERNY HENRYK        6 < 9> 123 R 13:36:48 1228.14 198.04 33.68 432060
 122 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 < 3> 149 S 13:36:51 1228.11 199.67 33.63 432110
 123 PASTERNY HENRYK        6 <10> 130 A 13:37:06 1227.09 201.31 33.58 432060
 -------------------- KONIEC KONKURSU  - NA BAZIE  1:5 --------------------
 124 GODLEWSKI EDWARD       6 < 9> 134 K 13:38:27 1226.93        33.53 433660
 125 SEROKA JÓZEF           5 <11> 140 A 13:37:19 1226.79        33.47 432220
 126 ZABORONEK ZBIGNIEW     7 < 4>---- S 13:55:13 1226.23        33.42 453970
 127 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <10> 136 S 13:44:13 1225.56        33.37 440240
 128 ANDERSON PAULINA       6 < 3> 129 M 13:38:51 1225.24        33.32 433550
 129 ANDERSON PAULINA       6 < 4> 138 S 13:38:57 1224.89        33.26 433550
 130 PASTERNY HENRYK        6 <11> 142 S 13:37:47 1224.72        33.21 432060
 131 ŚWITAŁA HENRYK+ARTUR   2 < 9>---- K 13:42:52 1224.31        33.16 438140
 132 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 7>---- M 13:52:13 1224.05        33.11 449490
 133 TOMALA ADAM+IRENEUSZ   9 15- 1- 1 S 13:53:09 1223.79        33.05 450540
 134 GODLEWSKI EDWARD       6 <10> 139 K 13:39:24 1223.65        33.00 433660
 135 CIESIELKA TADEUSZ      2 < 2>---- S 13:45:29 1223.05        32.95 440890
 136 KOCZAR RYSZARD + KAROL 2 <11>---- S 13:45:02 1222.78        32.89 440240
 137 MIEDZIACHOWSKI JÓZEF   6 < 3>---- S 13:37:28 1222.41        32.84 430860
 138 ANDERSON PAULINA       6 < 5>---- A 13:40:20 1220.12        32.79 433550
 139 GODLEWSKI EDWARD       6 <11> 151 A 13:40:50 1218.72        32.74 433660
 140 SEROKA JÓZEF           5 <12> 147 M 13:39:52 1217.98        32.68 432220
 141 WOJTKOWIAK BOGD-MARIU  5 < 4>---- M 13:40:55 1217.53        32.63 433340
 142 PASTERNY HENRYK        6 <12>---- - 13:39:57 1217.24        32.58 432060
 143 PASTERNY WOJCIECH      6 <10>---- - 13:39:58 1217.18        32.53 432060
 144 CHLEBEK JERZY          6 < 6> 145 - 13:39:57 1216.17        32.47 431680
 144 CHLEBEK JERZY          6 < 7>---- S 13:39:57 1216.17        32.47 431680
 146 WARZYBOK JAN           6 10- 3- 3 S 13:39:08 1215.95        32.37 430610
 147 SEROKA JÓZEF           5 <13>---- - 13:40:34 1215.58        32.32 432220
 148 WARZYBOK JAN           6 < 2> 150 M 13:39:16 1215.50        32.26 430610
 149 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 < 4> 152 M 13:40:31 1215.44        32.21 432110
 150 WARZYBOK JAN           6 < 3>---- M 13:39:20 1215.27        32.16 430610
 151 GODLEWSKI EDWARD       6 <12>---- - 13:41:53 1215.13        32.11 433660
 152 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 < 5>---- M 13:40:45 1214.65        32.05 432110
 153 MIKOŁAJCZYK MIECZYSŁAW 2 < 9>---- - 13:48:06 1214.54        32.00 441000
 -------------------- K O N I E C    K O N K U R S U --------------------
 154 KOŁODZIEJ DARIUSZ      6 < 6>---- M 13:40:48 1214.47              432110
 155 GLANDYS MIECZYSŁAW     3 < 5>---- - 13:58:50 1214.23              453920
 156 KOKOT SŁAWOMIR         7 < 8>---- S 13:55:21 1213.69              449490
 157 PASTERNY WOJCIECH      6 <11>---- - 13:41:13 1212.91              432060
 158 DUDEK HENRYK           2 < 3>---- A 13:47:33 1211.83              439350
 159 SEROKA JÓZEF           5 <14>---- - 13:41:46 1211.49              432220
 160 PASTERNY WOJCIECH      6 <12>---- - 13:41:42 1211.27              432060
 161 GODLEWSKI EDWARD       6 <13>---- R 13:43:03 1211.17              433660
 162 GODLEWSKI EDWARD       6 <14>---- K 13:43:15 1210.50              433660
 163 SEROKA JÓZEF           5 <15>---- S 13:42:21 1209.51              432220